Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most én vagyok a motor
Megy ez kérem!
Hogy idézzem egy jó barátomat. “Szebb hely lett a világ”
Nem kellett volna a tárgyalás elött menözni a facebookon a Porsche-val...Bárkinek belekerülhet az ásványvizébe egy kis Novicsok...
Ez kell az asszonynak. Nagy apartman, medence, közel a part és a kikötö, meg van egy csomó étterem...Én meg megtalálom itt is azt ami érdekel, nekem így is jó.
Nem is motorral megyünk :-( Nekem eleve a nyár nem annyira a motorozásról szól, most meg még motorom sincs. Egy kis ideig nem is lesz. Most pont akkorák a gyerekek, hogy mindent tudunk együtt csinálni. kirándulni, bicajozni, sportolni, túrázni. Kihasználom ezt a pár évet, hamar eljön majd amikor elküldenek otthonról, hogy ne legyek útba :-)
Úgy, hogy nem hagyom rá hatni a "közmédiát". 😆
Bazmegbogyo,mindig csodalkozom hogy tudsz letezni egy beteg agysejtel. 😆
A Hadházy tök jó fej, mindig is az volt!
"Üzenjünk Brüsszelnek!"
"Soroooooooos!"
"Migráncsok, migráncsok mindenütt!"
"Megvédjük a rezsicsökkentést!!!"
Bogyókám,ezt kurvagyorsan el kéne felejtened,olyan tévúton vagy hogy az már visít.
Pláne a tonnaszám általad idehányt ellenzéki propaganda fényében.
De csak a baszott önbizalmad is röhely tárgya ahol sitten láttad a lelki szemeid előtt a full neres tömeget.
A buborékodban ez a "közmédia"-zás nagyon megyutána meg amikor pofánbasz a valóság az azért nem semmi.
Egyszerűen akinek a te tyúkagyad helyett egy picit is több van lejött az hogy "ezekre a tyúkólat se bíznám"
Nem kellett még közmédiát se nézni.
A hadházy szánalmas vergődése meg a hab a tortán. 😂
Ne felejtsd ki a magyar kormánymédiát ("közmédiát") sem - a rengeteg agymosott bikát megint be bírták palizni rendesen.
Jellemzően mindkét irányzat ezt igyekszik lecsökkenteni.
Sokkal irányíthatóbbak a prolik médiával.
Lásd az usákos blm,az angol helyzetet már nem is mondom,de német-francia vonalon is beindult a törekvés.
Lehet, hogy igazad van de egyszerűen olyan szintű nagyképűség jött a csávóról, hogy azt nem lehetett röhögés nélkül megállni 😅
Nem találtam a jutubon a főpolgis promós faültetős videót aki esetleg megtalálja felrakhatná(fetrengős)
Mint a keleti oligarchak uralta vilag? Nem vagyunk sokkal beljebb itt sem ebben a tekintetben, azert azt szogezzuk le.

Egyebirant a polgarosodas hianyara mertem volt celozni. A proli-veretesre.
Ja, csak azzak hogy őt meghívták egy műsorba azért mert ő a berki, annyit keresett mint más 5év alatt. Szóval igen, a semmivel csinált pénzt. Aztán meg az a másik hogy gazdagéknál bevett szokás az autó bérlés, szóval mikir azt látod hogy valaki egy bérelt porscheval megy az annyiba kerül amit a tescos árufeltöltő nem tud kifizetni, szóval ismét azt mondom hogy a semmivel csinált pénzt.
Mennyiben különb a nyugati megacégek uralta világ?
...kamu hungarocell aranyrudak.
Nem, Pipi, nem gorbe tukor volt o, hanem a kirakata annak, hogy mitol vagyunk kozelebb Nyugat-Ukrajnahoz vagy a Balkanhoz, mint Kelet-Europahoz.
Tudott a lófaszt... a villanyszerelő tehetségtelen focistából egy pillanat alatt az FTC igazgatója lett... aha... Egy stróman volt, és az volt azóta is. Nyomta a médiában a nagy élet stílust, aztán kölcsönzött autó, kölcsönzött karóra, stb...
Az a helyzet hogy nem volt ő hülye gyerek, a semmivel tudott pénzt csinálni.
Hát igen 🙁
Azért vannak olyanok, mint ő, mert ilyenek vannak, mint te 😅 ráadásul sokan.
én sokat röhögtem rajta simán hülyére vett mindenkit. Halálát senkinek nem kívánom, neki sem(kezeit széttáró)
Azért kíváncsi lennék mi okozhatta a halálát (gondolkodós) kovid 6 hullámra nem gondolnék(kezeit széttáró)
Most latom, hogy az M. Richard is elpatkolt.
Na, mar csak egy kell a mesterharmashoz, valasztek meg van boven.
Majd elmorzsolok egy konycseppet a szemem sarkaban ezert a szellemi kutmergezo gazemberert. Ja, nem.