Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a könyvelö örizget mindent de ha el nem felejtem átdobatom vele. Nem mintha annyira fontos lenne, csak agyamra mész ezzel a mimdent a legjobban tudsz okoskodásoddal. Aztán mindig az jön le hogy egy csomo dologhoz analfabéta vagy.
Oké ha tojotát is szervizelnek oda viszem hátha feléből megvan(fetrengős) küld a számlát szeretném látni, mit mennyiért számolnak nálatok, had dörgőljem a geci linartech-osok orra alá (meghajlós) az enyém is céges arról is van számla ígérem előkeresem az éves kupacból(meghajlós)
majd linkeld már be légyszi a szervíz számlákat. én meg fogom tenni, (puszit küldő) számlázóból előkeresem mikor utaltam át a pénzt a könyvelést elhoztam már a könyvelőtől onnan kikeresem a számlát(meghajlós) Csak nem ma, ma is kirándul a család(kezeit széttáró)
Mondom. Céges auto mindenröl számla van. Vagy eregy be valamelyik fordhoz, adok egy rendszámot.
Ennek az autonak gazdája van,nyilván az olyan igénytelenek alatt mint te lepusztul elég hamar aztán meg nyekegtek milyen szar meg mennyibe van a javitása, aztán mimdenki más hazudik aki nem ezt tapasztalja.
hát akkor le ne cseréld(ujjával nemet mutató)
én ezt neked a saját szervízköltség tapasztalataim alapján nem tudom elhinni, szerintem simán csak egy hantaboy vagy(kezeit széttáró)
Új autót te legfeljebb szalonban láttál ennyi a véleményem(meghajlós)
Hagyd már, az enyémre is.azt mondta mikor megvettem (akkor még tudta hogy ujonnan vett) hogy százezer után darabjaira fog hullani és a gatyám rámegy a javizásra.
Most 235 ezervan benne ls köszöni szépen jolvan, eddigi legjobb vétel volt. Tegnap cseréltem ablakmososzivattyut az elsö nem kopo tönkrement alkatrész...
A féket is 180ezernél cseréltem amire azt mondták jo ha 150-et kibirja a tárcsa.
átbasznak? Ez nem is kérdés a garancia szervíz erről szól, hogy átbasszák az embert(kezeit széttáró) Ezt az adót sajnos fizetem nem merem megkockáztatni, hogy elengedem a garanciát mai árakon simán beszalad egy millás értékű javítási költség ha beüt valami ménkő(fejét fogó)
Ja meg van az elő visszahívás is az autóra szoftver hiba miatt(gondolkodós) Most már a hetekben vinnem kell a 40 ezresre majd akkor letudom azt is(szemeit körbeforgató)
Munkadíj? Hülye. Nincs 9000ezer ft az 5liter olaj, meg ezervalamennyi a szűrő. Bármelyik boltba megveheted nagyjából ennyiért.
Te hülye vagy..... két ujonnan vett fordom.is van, az egyik a custom. Végig szervizelt, most rendeltem a következö ujat. A haverod ugyanolyan.balfasz mint te, de gondolom pontosan tudod mennyit huztak le a kártyámrol egy egy alkalommal 😅
Ez a baj veled, mindenkit hülyének nézel közben meg satu ostoba vagy 😆
De ha véletlenül az igénytelenséged erre vet kiteritem eléd a szerviz számlákat 😁
330nál járok az egyikkel, köszi, de nem jönnek a bajok csőstől. Most volt műszakin, 1 okot nem tudnék mondani ami miatt le kéne cserélnem.
mondjuk nem tudom, mert a 10 éves hiacomba sem úsztam már meg egy olajcserét 45 ezer alatt sufni tuning szerelési árakon sem(gondolkodós) Hogy a viharba kerül neked 10 ezer ft-ba az olaj olajszűrű és a munkadíj? 5 ezer alatt senki nem olajozza már be a kezét nálunk(gondolkodós) másik 5 ezer az olaj meg az olajszűrő(gondolkodós) Add már meg a bolt nevét légyszi (meghajlós)
Remélem a jóisten beszél belőled(meghajlós)
Hát innen látszik,hogy soha az életedbe nem volt új autód(kezeit széttáró) haver a ford customjára már 5 évvel ezelőtt is 130 ezret fizetett(gondolkodós)
De hát a ford egy cizelláltabb autó aki olyat vesz had fizessen(fetrengős)
Sajnos ezzel nem tudok mit tenni(kezeit széttáró) Ez rajtam felül álló hiba(meghajlós)
Én sajnos ezt nem vihetem el a sógihoz, hogy dobjuk le róla az olajat mert bukom a garit.(kezeit széttáró) Nekem ezt tojota szalonba kell vinni, ott meg ennyi az ára. Azt megtanultam, hogy az adblúval meg az ablakmosóval telerakom mielőtt beviszem mert 10x-es árat számolnak(fejét fogó) Ráadásul jól meg is szopatnak. Ráírnak 1,5-2 óra munkadíjat és ezt meg is váratják velem a szalonba(fejét fogó) 10 perc alatt lecserélik az olajat aztán had várjon a paraszt, hogy fizethessen ez sajnos így működik(kezeit széttáró)
Mondta a faszi a következő 20 ezresnél már fékfolyadékot is kell cserélniük(fetrengős) az már tuti nem áll meg 200 alatt. Majd előkeresem a számlát asszem csak az olajra 56 ezret számoltak(fejét fogó)
egyetértek(gondolkodós)
Te egy bátor ember vagy(meghajlós) 270 nél megtartani egy rakás fost. 😅 Én biztos megszabadulnék tőle azonnal a bajok innentől csőstől jönnek(fetrengős) Nem baj majd bele tolod a kawa árát(fetrengős)
Igen, pont erre szokták mondani, hogy inkább tanultál volna bármit :-)
hát az, hogy te pótos ifáztál 20 évet mitől van a furgonba olyan nagy tapasztalatod 😂
CE-m nekem csak 2006 óta van szerencsére sose kellett vezetnem teherautót, pláne nemzetközibe 3 hét távol 1 hét itthon 20 évig biztos csodálatos volt 😂 szóval valahogy, mindig találtam olyan elfoglaltságot ami kényelmesebben eltart(meghajlós)
Na ez az amiért én nem vagyok hajlandó fizetni. Én most rendeltem olajat és az összes szűrőt, 20ezer forint összesen, szűrőket nem kéne cserélni de ha már felnyitom az elejét akkor kicserélem azokat is 2000ft-os szűrők, kit érdekel. Az assistancet meg akkor kötök ha megyek görögországba.
Nyilván van szerviz dij stb....nekem az olaj szürövel valami huszon valamennyi volt legutobb a fordnál, dij kb ugyanannyi, plusz az assistance egy évre, igy olyan 70-80 szokott lenni. Ha levegöszüröt üzemanyagszüröt és.pollent is cseréltek se érte el a százat.
Ebben egyetértünk, de annak is csak ott van értelme ahol nincs más. Mondjuk Izlandot körbeautózni inkább egy terepesebb lakóautó, mint sátrazni...
Nincs az a helyzet, hogy én egy ilyen huzigáljak bárhova is ahol lehet normális szállást bérelni....
Csak a hülyéket tudják átbaszni. Te hülye, az olaj és a szűrő az új autóba sem drágább, pont most rendeltem, 10ezer forint szűrővel, hogy te ezért 110et fizetsz,az csak a te ostobaságod.
Ez csak hülye duma. Mennyi volt az üzemanyag 10 éve, és mennyi most? És drágább lett minden, a kenyértől kezdve a kőműves óradíjáig? Igen. És szarabbúl élünk? Nem. Mindenki szórja a lóvét, mert van mit. Pedig nem lett olcsóbb az üzemanyag. Szóval nyugodj meg, ha az drágul minden drágul beleértve a munkadíjakat.