Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, akkor tényleg nem kell.
A pumpás minek takargatná más betonját? Takargassa akinek kell. 😃
Ha esett, letakartad?
Ma jól esett , de a betonozást nélkülöztem volna szívesen ! 🙃
Hát, akkor kell betonozni, amikor jólesik.
Brüsszel kérlek akármi jó. 😆
aztán ez neked jó?
😂
Akkor én buzi vagyok. 😂
idén már 5 zsák cementet elhasználtam
ez 5 zsákkal több mint ami egészséges számomra
most pár évig kihagyom ezt a tevékenységet
Az a buzi aki ma a szakadó esöben nem betonozott pár köbmétert !
Pestiek vagy környékbeliek!
tud valaki sittszállítót, aki fel is rakja, és elvisz kb 15 köbmétert? Bobcat kell mert nagyobb nem fér el
de ez nem kunkorodik mint a sima pálca salak anyaga
ez megmarad rajta, pattan egyet, és néha akár több centis darab ezer felé szétszál,
A CO konnyebb.
Ezért kell pajzsot használni 😁 de pont ezt szeretem hogy csak úgy kunkorodik le róla a salak.
saválló pálca nagy geci
úgy bassza le magáról a salakot hogy az ember szeme-szája teli van vele, szinte robban, és még forrón tehát még egész jól éget is
ráadásul úgy olvad meg a salak a pálcán meg hogy befolyik középre és nem húzza az ívet, ha meg odabaszod a végét akkor meg lepattan fél centi és ragad mint a kurvaanyja
Ja, ugyan ez van nálam is. Ráadásul kezd szaródni az inverter.
Egyszer már javítottam, de ha elromlik, veszek egy simát.
Ritkán kell hegesztenem, akkor meg bevonatossal is megoldható. Csak gyakorolni kell hulladék vasakon előtte, és akkor szép lesz. Ha meg nem még mindig javítható sarokköszörűvel 😁
Én nem AWI-zok mostanában, mert régi inverterem van, ami nem tudja a nagyfesz. gyújtást. Koppintani kellett, de gyakran nem sikerült, hegy oda, lehetett menni köszörülni... 😠 Kéne egy új inverter, de most annak is felbaxódott az ára - olyan sokszor meg nem kell... a nagy palackom meg 2/3-ig argonnal, csak kerülgetem 🙁
Egyszer kaptam én is egy dobozzal. Használtam lelkesen, aztán amikor elfogyott, gondoltam veszek, nem lehet olyan drága. Aha, valami 25ezer forintos spéci cucc volt 😂
De amúgy a sima olcsó inoxpálcával (3-4ezer/kg) is sokkal könnyebben és szebben lehet hegeszteni. Ahol ez az igény, ott én is inkább a rozsdamentes pálcát veszem elő. (vagy az AWI-t)
A legtöbb ilyen házitákolmány helyen úgy sincs jelentősége a mechanikai tulajdonságoknak, mert úgy is 3* több anyagot nyomunk bele, hogy "jó erős legyen" mint ami indokolt lenne 😆
Úgy sem.
én se kenem, kanállal meregetem az üvegből
nem kenem mert az is csak meló
Túrótorta lehet. Amúgy nem iszom, bár mivel a lányomé lesz, lehetségesen egy pohár pezsgőt leküldök.
Nem is tudom, mikor ettem utoljára olyan kenyeret, amire valamit rákentek, lekvár, vaj, zsír, bármi.
pár embernek lesz, de csak másnap 😁
Azt nem tudom, mi van olyankor, de hogy kefír meg joghurt nem lesz, az tuti! 😁 Tudtommal te nem iszol..
én zabálom a fasza házi lekvárt a házi kenyérrel néha még este 8 kor is aztán fogytam 2 kilót
pedig a lekvár nagyon ütős mert 6 kiló gyümölcshöz 5 kiló cukrot tettem és 2 evés egy üveg(800g) lekvár
épp egyik nap csináltam ilyen cukros szilva lekvárt, bele se tettem üvegbe csak natúr ételesbe mert a héten lazán megeszem azt a 3 kilót