Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bontóplázán van majd veszek gyárit ha kell...
Na hívtam digiéket pár perc alatt jó lett a net, megint központi hiba, mint júl.28-án.
gyári hangszóró széle tönkre szokott menni, én ki is cseréletem sal hangszóróra azóta nem hallgatok zenét a kocsiban olyan fosul szól
a "rendes" hangszórók nem fértek el az ajtóban, a sal is csak úgy hogy a gyári keretét levágtam, van itthon egy infinity szett de az túl nagy az ajtóba
lehet össze lehetne vadászni a neten valami épkézláb hangszórót ami elfér benne, de anno helyben csak ezeket találtam
Várunk szeretettel ! 😉
Pipi érdekes egy pók. 😄
Érkezünk akkor ebédre... 🙃
" Te game-r vagy?" vagy "meg egy nagyra nőtt óvodás" döntsd el végre , szerinted ? És azon tudtam behalni ahogy Sanyi lereagálta az újabb faszságodat ! 👍️
Félbőr szövet a belső természetes, hogy nem rúgjuk le, mondjuk amúgy se használunk lomokat. Napokban kitakarítottuk, a műanyag és gumi felületeket lekeztük szilikon balzsammal. Még a jobb ajtó hangszórót kell kikapnom mert rezeg de egy idő után abba hagyja, így nem tudom a tekercse rossz vagy mi a gebasz vele...
megéri cserélni mert sokat ront a beltéren
múlt évben át ecseteltem szilikonnal a műszerfalat aztán teljesen újszerű lett a gép
szőnyeg kellene még bele mert kikopott a bal lábnál de mikor kérdeztem a bontóst olyan árat mondott hogy még nevetni se tudtam rajta
Ez bőr a peppi.hu vettem.
pár éve 2500ft volt a műbőr váltó+kézifék szoknya, valami tóth nevű ember árulta a fészbukon
én is vettem mert rojtos volt
a rendes bőr 5 ezer felé volt, de azt sokallottam érte 😂
Nem mondtam, hogy nem tetszett, én minden szarnak örülök. 😁
Én meg rendeltem tigrába váltószoknyát mert eléggé kopottas főniasszonykám meg utasított.
Ja, dec.31-ig sapkás az üa. 🙂
Es milyen faszan mukszik,arrol megy a mobilzuhanyazota is.Napelemrol. 😁
Hosszú m? Azmilyen?
Mert elég erőltetett poén volt, meg szar is 😆
Néprajzos humorherold 😅
ez hosszú m-es. 😆 Azt hittem tényleg a fiad gyártja. nem lepődnék meg láttunk már jutubos aksigyártót 😂
ettől függetlenül neked még most sincs halvány lila fogalmad sem miről hadováltam(fetrengős) A sanyi ennek behaltam(fetrengős) mire haltál be? Arra, hogy sanya megértette legfeljebb nem tetszett neki de poénosat nem írt amitől behalhattál volna 😅 Mondjuk életében nem írt poénosat nem egy humor herold 😂 Te meg egy nagyra nőtt óvodás vagy(fetrengős)
Hát akkor majd kiderül meddig bírja a savas, az előző agm 2019-es volt, ha ez is bír 3 évet akkor már jobban jártam ha nem akkor a következő agm lesz.
A fiad akksigyáros? Azt hittem jutyúber. 😁
Lehet ez is, 1 hengeres 13.5le-s briggs motor, de fordulaton nemigen ráz viszont alapjáraton sem annyira mint a kis 1 hengeres diesel kotróm, na abból alapjárat körül ki lehet esni, de nem tudom milyen akksija lehet, gondolom kínai. 😁
Épp most utoljára az eső miatt, eddig minden sárga volt a szárazságtól most meg nő a gaz mint állat.
Rázkódás.....
érdekességképp
sok éve még a vasútnál voltam akkor egy épületben voltunk a wabard biztosítóval aztán a szerver terme ott volt mellettünk
egyszer kidobott a rendszergazdájuk egy szünetmentesbe való akkut a hulladékok közé, gyors megnéztem szikrázik-e aztán mivel szikrázott hazahoztam
itthon feltöltöttem állt egy ideig aztán tök jó volt, betettem az asszony robogójába, és vagy 7-8 évig még vígan indította, ráadásul úgy hogy minden télen kb nullára lemerült, a tavaszi első indításkor meg se nyekkent az önindító, utána észhez tért majd egész évben működött
igaz a szünetmentes akku 7ah volt a robogó gyári akkuja meg 4 ah
szóval nem feltétlen fog kihalni a szünetmentesbe való akku csak nem szart kell venni
pl a fiam egész jókat gyárt a reddot meg egy foshalom
Sanyi ! Ennek behaltam ! 😂