Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legalább piros,......oszt hogy mén? 😆
Vannak itt proGlémák baszomalássan kérem. 😂 😇 😋
Írtam, az én problémám, neked ez ne fájjon.
Akkor csak szépen, mert várhatsz a sorodra! 😂
Az, hogy többet, az lehet. De az, hogy még éhes vagy, az tuti.
Elég durcás. 🙂
"kedvezményezettek közé tartozz (a mások kontójára)."

Miből gondolod, hogy kevesebbet dobtam a kalapba mint te???
Hidd el sokkal többet, mint te, de a kontómra elém engedlek. 😂

Veled nem kerek valami ember.
Ha egy világban így is történne, az csak és kizárólag az én bajom, és nem fotelforradalmárként a bolsevizmust sírom vissza, de csak azért, hogy te is a kedvezményezettek közé tartozz (a mások kontójára).

Így kerek a történet, jó?
Az.
Akkor semmi gond ha ellátatlanul kullogsz haza. Megértettem és elfogadom.
Neked sem tudok mást írni, mint az előbb:
lényegre törő válasz volt.
Ez egy igazán és szokásosan lényegre törő válasz volt.
A legnagyobb ellenség a stressz.
Fontos az egészséges életvitel, sport....
De az nem orvosság mindenre.
Mégha valaki azt is hiszi 🤔
És,azt hiszed mert lucernát eszel akkor téged nem érhet utol a dögvész?
Hát kb. ezért nem cigizek, nem iszom alkoholt, nem drogozok és amúgy is próbálok egészségesen élni, nem pedig a többieket hülyíteni azzal, hogy ez nekem mind megjár, mert a cigi árában a jövedéki adóval megfizettem mindezt.

Ugye?
Azért igazságtalan, mert akkor téged hazaküldenek a módosabbat ellátják előtted.
Mit nem értesz jóember?
freelac meglepődne ha megtudná hogy az eddig befizetett tb-je mire lenne elég.Pl pont most mondta néhány napja a mentős haver hogy agyvérzéses betegnél mikor ki érnek,csak az első lószérum 800ezer ft.,ez nem kirívó szám,csak pont erről dumáltunk.És akkor ott tartunk hogy megtörtént az első lépés az életben maradáshoz.
És miért igazságtalan?
Mi lesz, ha mindenki így gondolja mint te, és ezért nem lesz az a többlet, ami a fene nagy igazsággal elosztani próbálsz? Mármint a másét te.
Mert ugye erről beszélünk.
Én csak valamilyen szinten igazságtalannak tartottam azt a megnyilvánulásodat, hogy mindeki azt kapja amennyit a közösbe fizet.
Eddig tiszta?
Erre utalva kérdeztelek, hogy mi lenne ha megfordítanánk a kérdést és téged küldenének haza ellátás nélkül, mert a "többet befizetők" előnyt élveznek?
De nem igazán jut el a tudatodig a probléma, ezzel kapcsolatban.
Sajnálom. ✌️
Csak éppen elköveted azt a hibát, amit folyamatosan mindenki, hogy senki nem definiálta a gazdag fogalmát.
Én már párszor megkérdeztem, hogy aki sokat tesz az asztalra és ezért van többje, mint aki kevesebbet - és igen, a lehetőségeihez képest értendő - az miért gazdag? Vagy elég csak a vagyonának pénzben kifejezett számosság többlete? A többi nem érdekes? Na, ez az igaz bolsevizmus.
A véleményem továbbra is az, hogy súlytalan vagy a tőmondatokban megfogalmazott ellenkezéseddel.
Erre a komplex elképzelésedre lettem volna kíváncsi a szegényebb és gazdagabb ellátásával kapcsolatban de a "tefajtád" csak elégedetlenkedik. Ha megfordítják a kérdést, akkor már megy a magyarázkodás.
És az, hogy te 40 mondatba foglalod a mondanivalódat, az nincs egyenes arányba az elképzelt intelligenciával.
Fasztuggya.....nem értekba fotózáshoz. Se.......
Hát speciel ezt irigylem. Ha a nap is sütne, akkor jobban.
mintha egy kicsit túl hangsúlyos lenne az a piros motor 😁
Ennyit. Te mutatni tudsz bármi konstruktívat? Mindegy, hogy kinek tetszik, de bármit az ellenkezésen kívül? Hány olyant, ahol öt bővített mondatnál bővebben fejted ki a saját elképzelésedet bármiről?

Ugye, hogy ugye.

Tőmondatokban ellenkezni, meg hogy "majd ha te leszel ebben a helyzetben" mélységű és értékű hozzászólásokon kívül miről van komplex elképzelésed?
Ennyit tudsz László. 😂