Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyerek meg inkább biciklizett, hidegnek találta az időt motorozni
lecserélte az endúró motort egy endúró biciklire aztán azóta meg van őrülve érte
villanyos a bicikli szóval hiába tombolt a szél simán bírta tekerni
Nálunk tök jó idő volt, ha esetleg egy olyan 3-5 fokkal több lett volna, akkor maga a paradicsomi körülmények lettek volna.
Amúgy meglepően sok motoros volt kinn az utakon.
Lac ! Ilyen időben ? Inkább legyek buzi ! Nem szeretnék idomokat is cserélni ! 😇
Hát, éjfélig még van idő...
Miért ne motoroznék veled ?! Csak ez az eső nem kéne meg a szél !
Bárcsak motoroznál velem... 😇
👍️ jó de már motorozzunk , nem a repülők , mert buzik vagyunk ahogy lac írta ha ma nem mentünk !
Itt a makett amit 30éve készítettem, ez volt az eredeti terepminta amit bulgárba festettek, én meg keszibe rajzoltam le mintaként. 😁
De szívesen érezném a földi tolóerő után a légit is csak ne lenne az a 25perc 4,5 milla ! 😉
Az a buzi, aki ma nem ment motorral.
Hát még én! 🤗
ezen azért besírtam
Egészségetekre ! Már várom a 03-ast ! 🙃
Igen finom volt az ebéd, most iszunk rá aztán parketta szegély...
kombi opel nagy doboz 😁
havernak volt régen nagy mélyláda a zsiguliban hátul, az szigorúan rugdost a hátát az embernek
ellenben nem szólt szépen
Persze az erölködőbe sem SAL-ra kell gondolni , nekem az Alpine ma is a csúcson van az 1400W-os subbal ! 😉
Ha egy V8-ba tudott élményt nyújtani , gondolod egy Opellal nem bírkóznának meg ?! Egy jó erölködővel szétesne az Opel ! 😇
opelba gondoltad azokat a hangszórókat? oda nem lehet rossz, azokkal lehet ismét lenne értelme élesíteni a muzsikát 😁
Én ajánlottam a 2015-ösöket , de az meg régi lom neki , de még a rátűzősaruja is többet ér mint bármilyen SAL fos ! 😁
én ennyiért vettem a 25 centiseket használtan, ettől nagyobb meg nem fér a dobozba, a 25 is igényelt némi faragást mert az elődje csak 22centis volt
biztos nem szól szarul, de attól még régi lom 😁
Na hát a sal cuccok egy guriga taknyot nem érnek,az autó ajtókba elég sok modellnél alacsony hangszóró kell,minden normális márka csinál ilyet.
Az régi lom egy Blue Magic 2015 ös , én vettem újonnan , az autóba egy Alpine erölködővel vadulgatott , ma a lakásban van , és úgy szól mint új korában . Az erölködő a mostani transporteremben van , egy 1400w-os mélynyomót nyaggat . Meglepődnél az a régi lom hogy mit tud még ma is .https://www.conrad.hu/p/pionee...
én nem indulok be a régi lomokra, még akkor is ha éppen jó
nekem van egy régi hangfalam, 96ban vettem és eltelt jó pár év és a habszél elfáradt, és szakadozott
kerestem egy céget aki ilyennel foglalkozik, megcsonálták egész drágán, azt mondták letesztelték és hozza a gyári adatokat
itthon beépítettem és egy nagy szar volt, sírva hallgattam, komolyan mondom szakadt széllel jobban szólt
egy csomó ideig járattam hogy hátha jó lesz de nem lett jó, ki is basztam a picsába, utána vettem bele 2 tényleg jó hangszórót azóta ismét lehet boldogan hallgatni a tücc-tücc zenét
én nagyon kényes vagyok az ilyenre, szart nem hallgatok, akkor inkább ne is szóljon semmi
csak azok is kurva idősek
egyszer kellene utánanézni mi fér el csak az ember lusta........
neked mivel nem tellett tetőre emiatt az ablakot nem feltétlen fontos letekerni, mert ha ez a funkció kimarad egész szép nagy dögök beférnek
https://www.ebay.com/itm/283803098463 Van kettő ilyenem , még a Trans Am- emben volt ! Ha érdekelne ! 💪