Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én se sok kedvel kúrogatnék egy nagymamát 😂
szerencsére egy jó ideig nem us kell, addig meg csak megdöglik a puska
már nagyon unom ezt a műveletet
Igazi úriember vagy. 😂
Azt már mondtam neki, hogy a születés napjától nemkívánatos személy nálam, mehet a nyugdíjas otthonba.
Kolléga mondta, hogy ő kétszer örül az unokának. Egyszer amikor hozzák, aztán meg amikor viszik 😁
Nem az a baj, hogy nagyapa leszel, hanem hogy mostantól egy nagymamával kell ágyba bújnod 😆
sokkal másabb, ha idegesít el lehet hajtani az édes anyukájához 😂
ismerettségi körben elég sok 5 éven aluli gyerek lett, én nem tudnám elviselni őket hosszútávon
mondjuk a gyerekekkel fura mód túl sok bajom nincs inkább az anyucik a full idegfeszítőek meg a következetlen nevelési módszereik
múltkor is a drága anyuci itt hisztérikázott hogy hogy lehetek ilyen kegyetlen amikor a 2-3 éves gyereknek megmutattam hogy az ollóval nem játszunk mert szúr, és az nagyon fáj, szépen szétnyitottam az ollót hozzányomtam az ujjához a hegyét, aztán amikor láttam rajta hogy ez neki nem jó elvettem, majd letettem az asztalra az ollót és adtam neki egy plüss lófaszt játszani
anyucit meg majdnem meg kellett vernem 😁
na azóta a gyerek az ollóhoz hozzá nem nyúl, meg ha én mondom neki hogy azt a valamit nem szabad az tényleg nem szabad, és megjegyzi, kurva okosak ezek a kis kölykök, csak az anyjuk nincs pofán verve legalább heti 2x amikor minden szart rájuk hagy
Annak igen, de a megváltozott körülményeknek és a tudatalattiban munkálkodónak... hát, majd meglátom.
Majd örülni fogsz az uncsinak. Teljesen más mint az ember gyermeke... 😉
Nem aggódom, nekem tegnapelőtt jelentették be, hogy márciusban nagypapa leszek, úgyhogy vége a világnak.
Nem is tudom, sírjak-e vagy nevessek.
Azután már csak a nyugdíjas első nap van, aztán meg amikor a gödörbe engednek.
Hugy jéggel. 😂
ilyen hideg van felétek? megfagyott a reggeli vizelet? 😁
Ne aggódj a ratyik rollereznek nem motoroznak. 🙂
Egi mindenkiNET!
Ki itt a meleg?
Ez most? Mert pár éve is volt ilyen.
Nem is értem én ezt.
Ha olyan állapotban vagyok akkor leveszem magamtól a ruhát, de ha nem akkor meg mégis milyen alternatívára számít?
Ez benne van a pakliban, hogy a tűzoltó betöri a szélvédőt, meg szét ver mindent, ahogy a mentős is levágja a ruhát az emberről a testi épségem érdekében.
Ne ez is kemény, nem az asztal sarka
http://youtu.be/cITeGoadbiQ
Hálás a ríder a segítségért. 😂
https://totalbike.hu/hirek/2022/09/19/levagtak-a-borruhajat-behajtana-a-kart-a-mentokon/

Ez azért mindent visz, hogy milyen torzult értékrendű emberek vannak.
Szánalmas. 😵
otthon is csak a 2400k led izzókat tudom elviselni
már a 3600k is szar a szememnek
40+ ezrest is néztem és az se volt az igazi
devnem tudom miféle led volt benne
A viccen kívül cob ledeset vegyél mert ezek az olcsó kínaiak szarok, tényleg nagyon hidegek. Az se olyan mint a régi bicikli lámpa izzó de mégis jobb
Használj sárga védőszemüveget marha jó.
Igen, én, az elmúlt évezredben csak meleg fényű fejlámpáim voltak 😁
találkozott már valaki melegfehér fényű fejlámpával? mindenhol csak ezek a hidegfehér fények vannak amitől kifolyik a szemem
Igen meg még több gépet, ilyen ez a popszakma.
a 04est odaverték 😥