Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én alapból önkasszához megyek mert gyorsabb.A magadfajták állnak a sorba én meg megyek az üres önkasszához.
Azt tudom hogy van ilyen.Nálunk nem volt soha ilyen.Olyan volt hogy egyik szakított a nővel majd kb 2év múlva összejött a másikkal,de már annak is rég vége.De soha nem volt ebből gondjuk.
....és a pesti a bunkó...... 😅
madár-e vagy?.....ez vidéki áruház és másnak sem tetszik, de jó, legyen ahogy gondolod, de akkor a vidékiek mik? mindenbe beletörődő csicskák, az-e vagy mer' magad húzkodod a vonalkódot az eladó helyett a saját pénzedért? ......akkor így a pesti az aki kiáll a dolgozók elbocsájtása és a vevők lehúzása ellen és ő a bunkó ha a vidékinek és gyerekének lesz munkahelye mert kiharcolta helyette. 😒 ..........a többi kevésbé megkeseredett fórumozónak: ezt persze csak fikciós válaszként írtam mert hát falusi vagyok magam is. 😎
Amúgy a legrövidebb közlési mondja hogy egy csaj tetszik vagy nem , ha csak az mondod hogy dugnám igen nem 🙃
Persze baráti társóságba ezt cizelláltan kell fogalmazni még pedig
- Kedves barátom ha egyszer kettéváltok a asszonytól nem lesznek pasizós problémái ,biztos gyorsan talál magának egy vigasztalót ne aggod emiatt 😂
( melyik pasinak esne jól ha háta mögött össze súgnak lesajnálóan hogy bizony meg nem piszkálnám ő párját )
Én is ma vettem egyet.....az orrfűrészt. 😄
Szorosabbra fűzte a család kapcsolatot 😆
Nagy kujon lehetett a öreg
Ha nincs pénz akkor jön a csere kereskedelem 😂 😂 de hát nem .................
😁 👍️
az semmi
nekem öregapám átpártolt a másik öreganyámhoz....
na azért ez azért nem szokványos tett 😄
Nem-e?? Tudok pár olyat is. Söt olyan is van akik asszonyt cseréltek. Pár év házasság után.valahogy az egyik ismerös csajt az összejáro pár férfi tagja rendezgette, aztán ahogy ez kibukott szétment mindkét páros aztán végül a csaj férje is a másik asszonynál kötött ki. Ennek már vagy husz éve, aztán azota is együtt van mindkét ujraalakult páros
Miért kéne?Neki tetszik egy nő bepróbálkozik és sikerül megdugnia.Na,akkor ki a hunyó?Haragudjak rá mert megdugta más nőjét?
Így van, nyilván más a baráti kör,de ők meg nem tesznek ilyet.
Azért ha valaki nyilvánosan azt mondja neki, hogy megdugnálak, az már pofánverés gyanús... persze csak ha kisebb darab mondja 😃
Ha nagyobb darab, akkor jó poén, nevessetek rajta együtt 😅
egyértelműen csak a nő lehet a hibás 😂
alapból mind egy kicsit ribanc csak a többsége tudja magát türtőztetni 😀
Tulképp nem kéne. Értem mit mond blade, az asszonyon mulik többnyire ugyis. Ha meg valamelyik aszonka még kelleti is magát az pláne oda vonzza a férfitekintetet. De hát ez a nök dolga hogy szépek legyenek.
Mondjuk az már másabb ha a közvetlen baráti körböl hajt valaki a másik nejére, az azért magasfoku illetlenség. Persze láttam már olyat hogy ott is a nö kezdett ki.
ez úgy van hogy:
nem szabad a pinát azért büntetni mert csúnya a gazdája 😉
van ismerős aki ezt az elvet vallotta régen, az megmocskolt minden rettenetet
Akkor ha valaki levarrja az asszonyodat, nem is haragszol majd az emberre ?
Aztán miért?Az ilyen ajánlatokat a nőnek kell hárítania(persze ha akarja hárítani),ha nem megy akkor jöhet a férfi.Én pl jókat szórakozok azon mikor valahol vagyunk az asszonnyal aztán látom hogy megbámulják,ő meg kérdezi hogy mit mosolygok,mondom hogy az az ember most dugott meg elméletbe.Szerintem nincs azzal semmi baj ha az ember feleségét megnézik,az azt jelenti hogy jól néz ki .Azzal sincs baj ha valaki azt mondja neki hogy de meg dugnálak,az megint csak az elöző mondatomat igazolja.A baj ott van ha ezt meg is engedi a nő,de akkor sem a faszira kell haragudni.
Én úgy sejtem hogy nem volt valós szándék e mögött soha inkább humorrizált . Amolyan irónia fele . Én legalábbis percig nem venem komolyan itt írtakat
Az 😂😂😂😂
Ehhez azért nem árt a csúnya nő beleegyezése sem. Lehet az adott nő szerelmi élete enyhén szólva változatosabb a Pipiénél, nem illene nyilvános fórumon ilyen ajánlatokat elengedni, mert nem csak magát járatja le hanem konkrétan sértő. Ha az én barátnőmnek érkezne ilyen ajánlat, lehet kapna olyat az illető hogy körbetekeredne a feje a nyakán, nem egyszer.
Akkor önfeláldozó?
Pipi csak a "csúnya nőnek is kell a szerelem"-et alkalmazta . És valahol igaz is van
Szerelünk 😁 vagy szedálunk 😂
Nyugodt akkor vagyok ha kész a meló , minél előbb kész annál előbb pattan nyugtató sör 😋