Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valahol pesten voltam,de a pékárut nem ismerte fel,se névre,se kódra.Lefagyott.
A többieké müködik.
Teszkóban szar a pékáru,lidlben a legjobb,aldiban van jó és rossz.
madaras olyan semmilyen,teszkónál hangyafasznyit jobb.
gondolom koax lesz de még nem szedtem ki a kamerát
állítólag nappal nagyon szép a képe, éjjel egy rakás fos mert ha nincs kiegészítő infra lámpa szart se lát, de nekem úgy is van mozgásérzékelős világítás
lecserélték forgathatóra azért lett csak kidobva
nagyon durva cucc ez a forgathatós, automatikusan követ az udvaron
a rögzítő az egy hdd box csak vagy valami spéci hardver is van benne ?
Atm kijelző nélkül?Micsoda?semmi különbség nincs,ott van a pénz kazetta a mérleg alatti részen,kp-t ott tolod be meg ott is küldi vissza,kártyához meg egy szokványos kártya terminál.
Ebben kamera is van, vagy ez csak a kültéri doboz? Mert minden attól függ, hogy ebbe a széria kültéri házba épp milyen kamerát rax...
Nálunk van a lidlben de csak kártyáa ugyhogy ott még soha nem jártam. Dr nem.is eröltetik, ha hosszu a sor simán nyitnak egy harmadik kasszát is
Adócsaló, számla nélkül dolgozó vállalkozó, aki nem szeretné, ha a költekezéseit ki lehetne listázni 😁
Leginkább rögzitö ami ezt a kamerát tudja kezelni, tápegység meg olyan kábel ami a kamerához jo. Csatlakozoi milyenek?
Azt tudni kell hogy a kameraház és a kamera benne két külön egység.
akkor már nem érdekel
Ha van olyan kassza.Mer ahhoz kell a kp-trezor,egy baszom kocka autómata mint az ATM kijelző nélkül,drágítja az autómatát,így van aki nem olyat üzemeltet,a madaras fele ilyen-fele olyan.
Sőt,a tescosnál választhatsz hogy mivel fizetsz.
Simán van KP kassza is.A teszko mind az.Kb a legjobb a teszkós,amúgy árúban a legrosszabb,szóval kuka.
A lidl ritka autómata kalap szart sem ér,aldiban meg még nem láttam.
A rendes kasszánál pont ugyanennyit pakolsz.a péksüteménynél meg elég beütni az első két betűt aztán már dobja is.
na
szereztem ilyen cuccot
mi kell még ehhez?
3 aluházas kültéri meg egy műanyag házas beltéri van ebből
Megnéznélek a benzinkúton,mikor várod hogy a kutas kiszolgáljon,mögötted meg anyáznak .
Tudom 😉
Van más oka is, a kártya se zavarna, kis helyet foglal 🙂
Sőt én elmondom mit csinálj újjal mutogatva te meg csinálod 😂 fizetsz és léptem is 😂
Hét ja valamiért olyan jó fogni számolgatni 😍 😂 műanyag kártya meg csak ..........műanyag kártya 😖
Nyilván én is fizetek ha úgy adódik igen ritkán és max. 4-5 tételt, de inkább akkor sem. Ha sikerül az embereket teljesen az automatákhoz terelni akkor nem elég, hogy kewvesebb melós fog kelleni, de ami valóban bosszant az az, hogy nekem kell dolgozni a pénzemért, ha kimegy egy vállalkozó valahova szerelni elvárja, hogy a tulaj segítsen?
Én sem preferálom az automatakasszát. Ha nem kell péksüteményt válogatni még jó is.lehet. De a tescot kimondottan rühellem és az állando átpakolás mellett ez a másik ok amiért véletlenül se megyek oda. Egy pénztáros van vagy egyse. Készpénzpárti vagyok de ez más téma, de automatánál a.bankkártya a jobb.
Többször leírtam itt volt kollégák esetét, de újra, multinál a francia gyárban sztrájkoltak és innen is vittek sztráktörőket akik tőlünk 3-an voltak és más keleti gyárakból is mentek, na mondták, hogy igen meglepte őket, hogy amit itt a nyitás óta gép kezelt és azóta is folyamatosan automatizálnak ami miatt csökkent a létszám na az a francia gyárban még minden kézzel ment, nem robot pakolta a szalagra, gépre a homit hanem emberek és amelyik tudott angolul összehaverkodott egy művezetővel és kérdezte ezt tőle, hogy miképp lehet? Mire a válasz csak annyi volt, hogy akkor sok lenne az elbocsájtás, tüntetések stb. és a lényeg, hogy nem lenne vásárlóerő és ki venné meg amit gyártanak? Nem véletlen, hogy egyre többet beszélnek az alapjövedelmről vagy a gyártósorokat használó cégek olyan szintű adóbevétel fizetésére kötelezéséről amennyi embert a sorok kiváltanak.
Nem nagyon érted az összefügéseket és hát jól is van ez így. A magamfajta meg csak szopkod mert élvezi. 😏
Én telesen értem tsanyit én ..................... akart lenni 😁
Faszom ebbe a sok gépelésbe 😂
Ezt pipi tudja jól csinálni 😋
Ezzel nem értek egyet , bár persze kis tett és árral nem lehet szembe úszni de ez elvi kérdés
És teljesen tsanyit én magam is így járok el
A kényelmesebb , gyorsabb .....................stb az = más embere nincs szükség
De ha majd te kerülsz sorra mert kivált valami gép program............... akkor hogy kerül kenyér az asztalra ?
És be is indítod azt a kört plusz még hogy csak multi még múltibb lesz ami oda vezet kénye kedve szerit játszik veled
Ha nem hiszed csak néz meg a Mobil szolgáltatót vagy biztosítót . Olyan illúzióval hogy te választasz de közbe ló faszt
Tök mindegy melyiknél vagy egy kutya ütő mind hajszálnyi eltéréssel
Hát miért nem?De.Aki inkább otthagyja a teli kosarat a pénztárosnak mert nehogy már nekem kelljen a vonalkódot leolvasni,az simán egy ostoba kretén.