Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elhiszem hogy ez neked furcsa.Nálam az asszony nem fejfájós.
ezek az ovis dumák(fetrengős)
Ha most mindenkinek 2 percen belül leszáradna a bögyörője aki az állítja, hogy nem fényesíti a répát akkor 2 perc múlva már csak nekem maradna üzemképes szerszám 😂 Nekem lehet hazudni(gondolkodós) De magatoknak??? 😅
Gondolom nem sűrűn.Munkásszálóért ennyi jár.
Azért volt idő mikor hasitasi lógott mindenkin,persze ez 30éve volt és a gyerekek körében.
Szetinted a felesége szóba áll vele ezen a téren?
Házas emberek és verik a répát......
Az a baj, az előbb felsoroltak közül egxik se volt trendi sosem. Kivétel talán a nyomógomos telefon volt, de aznis régen...'
😆
mi ez pannonhalma?
valahol írtam, hogy nekem már nem biztos, hogy menni fog az átállás 😅 Ahogy a zokni-szandál combó és a hasitasi, nyomógombos telefon is marad, úgy maradnék a pinánál is még akkor is ha már ez nem trendi(kezeit széttáró)
szerintem nem(kezeit széttáró) Kell valami inger amire fényesíti az ember 😅
És már mentette is a gépén. 😁
Ebből pont nem.derül ki a hely szépsége
Miféle perverzió ez,baszni a betont?
Tegnap ilyen szép helyen b@szattam a betont ! 😉
Jól írtad ! ff-i nincs ! De most a többi elfogadásának az ideje van ! Csak nekem ez az elfogadás nem megy ! 😂
Nem sokat, viszont Tarcal ott van mellette, érdemes megnézni a 2015-ben felállított 50tonnás Áldó Krisztus szobrát, nagyon szép parkosított környezetben van, szép körpanorámával. Van ott egy kis bányató, érdemes oda is lesétálni.
Az bakker de nagyon. Nejem is lesett mi ez az okádék tágra nyilt retinával. 🙄
Nincs, de rohadt kínos. 😳
Én sem hallottam róla.Egyébként én azt vallom hogy csinálni kell nem nézni.
flex, fúró nem kell(ujjával nemet mutató) Kefekészletet viszem (meghajlós) az mindig nálam van 😆
Jó, akkor készítem a flexet meg a fúrót , meg a kefekészletet 🤓 🐱 😹 😜
tudom, hogy már nem divat heteronak lenni, de én így 50 fele ezen már nem tudok változtatni (kezeit széttáró)
(gondolkodós) Van olyan ff-i aki nem ismeri(szemeit körbeforgató)
(meghajlós)