Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te azt honnan is tudhatnád, milyen ciklon a nej 😅
Amikor megkérdezték tőled, hogy mit szeretsz jobban a szexet vagy a karácsonyi töltött káposztát rögtön rávágtad, hogy a káposztát mert a karácsony sűrűbben van nálad mint a szex 😂
Na az.....
Szerintem kapocs meg szeg belövő
Tűzőgép
Igy igy. A pc kártya csak akkor jó ha amugy is megy egy számitógép nonstop
Srácok. Ellopták az egyik motorom, piros Simson S50B. Legutóbb Tökölről, a Tököl és Halásztelek között lévő putri környékéről adott életjelet.
Ha valaki jártas arra, esetleg tud tippet hogy merre érdemes nézelődni, szívesen elfogadok segítséget.
Köszi!
Következetes, soha nem lázadok semmi ellen (csak a szokásos kelet európai megalkuvás) viszont ha valamit jónak vagy rossznak gondolok akkor igyekszem ahhoz tartani magam amennyire bírom.
sanya nem pesti(ujjával nemet mutató) falusi.(kezeit széttáró) De már teszkó minden faluban van(kezeit széttáró)
Nálam a mai napig 24/7-ben megy egy kis szerver Linuxszal, kurvára nem eszik 200W-ot, még hűtés sem kell a procira. Évekig ez a kártya volt benne Zoneminder progival, de már sata kártya van, mert kellett a tárhely. A torrent, samba, DLNA fontosabb mint a biztonság, ez van. Egy D525MW 1GB RAM-mal amúgy és a legújabb LTS Linux szerver is fut rajta.
hát ilyenek itt is vannak 😅
UHH nagy királyság(meghajlós) Mi ez? (kérdőjeles)
te ilyen renitens vagy?
ehhez kellene üzemeltetni egy pc is, az meg csak eszi az áramot feleslegesen
egy hoki pc még ha a w98 is fut rajta eszik legalább 200w ami éves szinten lehet kb 80ezer/év csak a pc villanyszámlája
mondjuk 30 év múlva nem nagyon izgat ez már minket (gondolkodós)
hát pont ebből a megfontolásból sincs nekem sem okos telefonom (kezeit széttáró) Amikor divatba jött ez az okos telefonosdi nekem is volt kb. fél évig(kezeit széttáró) Aztán rá kellett jönnöm, hogy hiába az okostelefon(kezeit széttáró) pont ugyanazok a hülyék hívogatnak rajta(fejét fogó)
előre?
konkrétan fogalmam nincs mit jelentekek ezek a 3 betűs szavak
igazándiból egy icipicit se érdekel mert nem akarok erre súlyos 10 ezereket költeni, én nem a kamerában hiszek hanem a nundzsakuban meg a katanában 😁
hát ennyi 😅
Ilyen kellene neked, szemléltetésként még egy sárga rca-t is dugtam bele 😁
Sarga RCA dugo? Akkor lehet az tenyleg kompozit videojel, az ex-melohelyemen is RCA-s kamerak voltak, azokat egy kepcsoves Samsung TV-n csekkolgattuk leszereleskor (hogy kuka vagy joleszazmeg).
Az már nagyon előremutató számára.
Nem hiszem. Csak bnc bemenettel boldogulnak többnyire, de próbáld ki. Én anno ezért vettem egy régi, bnc videóbemenetes monitort hogy tudjam tesztelni a képet helyben.
Milyen aramellatas? POE-st vegyel, nemar nekiallj csoroskodni.
amúgy ha adok ennek 12v áramot és a video kimenetet rákötöm a tévé video bemenetre(sárga dugó) akkor látom a képet?
mert akkor le tudom tesztelni milyen képe van
Nekünk 1x a kapcsoló tápok bezavarták a renccert... el kellett a kamerától vinni messzebb, meg legtöbbet lecseréltük régebbi trafósra.
a belső rész az változatlan csak a kamerákat cserélték mert forgatható kellett