Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ekkora a pénztárcám(gondolkodós) Ebbe benne van még a pénztárca? kulcsok?cigi?telefon?bicska?
és ezt hol hordod?
Nem, odáig nem süllyednék 😁 Mikor menő volt, akkor volt, de bőr, szögletes, övre fűzhető - sajna az is csak nadrághoz volt használható.
Manapság? Egy bankkártya van nálam, kocsikulcs nyakban lóg póló alatt, meg teló általában kézben... azt mindig utánam hozzák 😅
Kicsit vastag a csaj, nem az én ízlésem - meg sztem a feleségem se támogatná az 5letet 😅
Fejem tetején.....szerinted hol?A zsebembe.
azt ne mond, hogy neked is van övtáskád(gondolkodós)
Nem látni képen, hogy ez mekkora, de ha elfér benne egy 4" teló, akkor már nagy - meg ugye nagyobb telók vannak.
De tegyük fel, ez viszonylag kicsi, de póló-gatya zsebbe ez se fér el. Én kánikulában olyan sportgatyákban járok, amiben mások fürdenek 😁 abba se tudnám zsebbe tenni.
mit hagyjak az autóba? a pénzt? a telefont? a kulcsokat? vagy netán a bicskát?
ha rendes haverok lennétek segítenétek neki(kezeit széttáró) ha sokat "fáj" a feje a végén még rámegy a kapcsolata 😅
én 30pár évesen jártam így összejött egy olyan ismerettség akit reggel-este kellett dugni, ez volt az alap, evvel még el is voltam akkoriban, de néha rájött hogy tolna 1-1 sos franciát is napközben akárhol is voltunk
na ez már sok volt, egy hét után feladtam
mert amíg csak néha-néha jártam rá addig ment is de egy hétig folyamatosan 2-3 patron már sok volt
mik a méretek? Dobj már mellé egy doboz cigit.(gondolkodós) hol hordod? mitől nem hagyod el? hogy van ez akkor is kéznél, ha vásárolsz? ha ajtót nyitsz? vagy telefonálsz? Szóval van egy táskád amibe minden benne van, de kell hozzá egy nejlonszatyor amibe tartod?
Az van, kicsi, de azt is mindig le kell vetni, ha beülök azz autóba, aztán meg ugye felvenni... meg ha kell belőle valami, szar elővenni.
Te,még ha busszal járnál oké.De te is kocsival mész mindenhova,ennek a fele ott is maradhat.
Haver (50+) összejött egy 30-as nővel. Mondta, a nő napi 2-3x is kéri 😁 Az első pár hónapban ez tök jó volt, de így egy év után már sokszor inkább menekülne 😂 Mi meg eleinte irigyeltük, most meg röhögünk 😁 hogy otthon ő a fejfájós 😂
Ebben minden benne van,+egy telefon és egy kulcs.
hátizsák
megnézem mi van benne: Nos Benne van egy pénztárca ami tartalmazza a személyes irataimat metró, ikea kártya, bankártya, némi kp-t stb.
ugyanitt a cigikészlet egy töltőtokkal és hevítővel (ájkosz) kulcsok, bicska, telefon némi apró. kb. fél kiló cucc. Hol a faxba hordjam ezeket a farmer zsebben? Ja nem is hordok farmert sem(gondolkodós)
Ezzel csak te vonsz elrugaszkodott párhuzamot, mert én maradiként nem próbálkoztam a trendinek nevezett hasitasival sem meg a zokni szandál kombóval sem. Telefon se trendiségből lett asszem 97-ben, pont.
Szóval a pina vonal se a trendiség mentén fog változni.
Igazából a hasitasit én is jónak tartottam. Most egy rekeszex buxa van nálam, benne kártyák, forgalmi, Kp, és máris dagad... meg ott a taccsmobil, egy kezembe már el se férnek. Zsebre dugdosni meg utálom, ami főlegy nyáron gáz (gatya-póló) és ha kézben viszem, le is rakom néha - akkor meg ott is hagyom 😟
Szted mi a jó megoldás?
" úgy maradnék a pinánál is még akkor is ha már ez nem trendi"
"Az a baj, az előbb felsoroltak közül egxik se volt trendi sosem. Kivétel talán a nyomógomos telefon volt, de aznis régen...' "
(kezeit széttáró)
De milyen sok szart?Csak te vagy olyan hülye hogy minden szart magaddal viszel.
Nem értem a kérdést. Trendiségre hivatkozol de olyan dolgokkal is amik nem voltak azok.
gyerekek örökbe fogadottak?
évente egyszer járok a környéken ha megyek arrafelé lehet megmászom a kopaszt rég nem voltam rajta(meghajlós)
ha jól számolom 2 perced maradt(óranézegetős) Szerintem búcsúzz el a kisbüdöstől 😂
sose értettem, hogy az a sok szar amit hord magával az ember azt miben tárolja(kezeit széttáró) Egy időben brifkóm volt, de ez még a hordozható telefon előtti időkben(kezeit széttáró) Aztán jött az erikszon 96-ban(kezeit széttáró) oda már kevés lett a brifkó, mert nem tudtam betenni a brifkó fakkjai közé 😅 jött a hasitasi(meghajlós) Ez már jobb volt, mert azt sosem hagytam rajta a wartburg tetején(fetrengős) Kb. olyan áttörő termék lett a derékon hordható táska, mint amikor feltalálták a fejlámpát vagy az elektromos kapásjelzőt(meghajlós) Szterintem akik ezt kitalálták nobeldíjat érdemelnének.(meghajlós) Amíg nem volt fejlámpa addig a vékony ceruzaelemes lámpát a számba fogtam amíg szerletem sötétbe a cájgot(fejét fogó) Amíg nem volt elektromos kapásjelző, mindenféle trükkökkel próbáltuk megoldani, hogy felébredjünk a kapásra, csörgő csipesz, eldőlő sörösüveg(kezeit széttáró) kisebb-nagyobb sikerrel bár utólag visszagondolva inkább kisebbel(kezeit széttáró) a hasitasi jó dolog(meghajlós) Elfér benne minden szarom amire a nap folyamán szükségem van, vagy szükségem lehet és jó esetben el sem hagyom mert mihelyt felveszem a testem részévé válik 😅 tudom, hogy ennek a modernebb változata a vállon átvehető kistáska ez az egykor trendi szimatszatyrot váltotta, de nekem az nem jött be annyira(kezeit széttáró)