Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát...fejleszteni kell az infrastruktúrát.
Utána fog menni az igényeknek ahogy a villanyautó töltés is.
Valaha egy utcás falu volt Debrecen is. Az sem volt alkalmas megye...akarom mondani vármegye székhelynek, de aztán fejlődött. Ilyen ez a haladás nevű izé. Lehet keseregni, hogy régen jobb volt, de igazából azért alakul ez így, mert így hatékonyabb.
egyébként valamelyik özönvíz előtti béjemvének volt 100 literes a tankja, nekem a millió éves passzátomnak meg 80 liter ha jól emléxem. Lehet minél régebbi az autó annál nagyobb volt a fax se tuggya régeben többet zabáltak, most kevesebbel beérik nem kell a nagy tank. Pl. nekem az isten tudja mióta hájesz van ez mindig60 liter volt ott keveseltem ez az ürméretet a kisebb hatótáv miatt mostani talán 65 de mivel a 10 helyett elég neki a kb. 6-6,5 liter most vannak már vele ezer km feletti távolságok(kezeit széttáró)
a man tgx-nak meg annyi amekkora tankot tesznek rá még a tga-nak is 😅
Ezek ugyan is variállható opciók szerintem az 500 litertől indul és lehet tank mind a két oldalon akkor már 1000 de ha 2 db 800-as van fent akkor meg 1600. De Toka Sándor ezt sokkal jobban tudja majd megaszondja (kezeit széttáró)
A MAN tgx-nek meg majdnem ezer.
Személyautorol volt szo
nem is olvasom tovább. A tojota promótálja a hibridet de hát az az ő találmánya mit mondana? 😅
masternak 100 liter(kezeit széttáró)
igazából a gázolaj 800-ról indult és azóta nagyot csökkent.
én 630 nál tankolok 500-ért, annyi mikor lesz a gázolaj? Nálunk most 680-an
környékünkön lenne még hely(kezeit széttáró)
múltkor ezt már leírtam egyre több helyen látom a készülődést
👌 ✌️
Mindenem nagy es meretes kozt van.
Remélem nem csak egy bizonyos testrésze? 😄
Hogyne,mar most is egy felisten vagyok.
Szerencsés. Ő akkor is fogy ha több péksüteményt eszik, és akkor is ha kevesebbet. 😆
De nem vagy egyedül, én de vagyok nádszál! 102 kiló voltam reggel, a 181 cm-hez. Nem ideális 😂
De ez van. 😂
Neki az a jó ha drágul,akkor kevesebb jut kajára.
Akkor, amikorra 500ft.- környékén lesz az üzemanyag, akkorra emberi formád lesz?
Mi van ha drágul?
Almás baze.
Fogytam 1 kilot.
Egyébként szerintem az első generációs A8 a mai napig az egyik legszebb legjobb autó forma.
Gyümölcsben gondolkodj, attól nem puffadsz tovább!
A jóindulat 😂
De lepereg. Látná belülről, hogy a csomagtartó mekkora! 😂
Az majdnem 6db almás háromszog a lidlben. 🤔
BMW tulajnak mi más jutna eszébe.....