Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én amikor bevonultam 93-ban, ilyet vettem, hogy sutyiban hívjam a családot. Magyar nyelv a kanyarban se volt benne.
A jobbosbol minimum kettő van.Kell?
Akkor születtem… 😂
ilyennel kezdtem 94.ben a mobilos korszakot, 40ezer volt használtan két akkuval autós töltővel, mjd egy év múlva tértem át ericsson 198-ra
Ja egy szíveske esetleg szmájli felbecsülhetetlen 😆
Ja meg kijelzőre pontmátrixos kép 🙂
SMS letölthető csengő hang korszaka 😆 Párom öccse olyan türelmetlen volt amikor le akarta "tölteni " a big brother zenét hogy 3x is küldőt SMS-t mert hogy ne jött egyből a válasz, nem volt sokba szűk 3000 Ft-ért de legalább meglett 3x-or fantasztikus zene 😂 😂 Nem most volt de még mindig tudunk rajta nevetni 😂 😂
6310i a kisebbik meg a 6230i
ez meg az e50, ez jelenleg is az ébresztőórám
Az első a 6310 a második valami nyolcas sorozat
ez a kettő nagyon atom cucc volt, mindkettőt évekig nyúztam
Nekem volt jó pár. Ericcsonokkal kezdtem, aztán átpártoltam a nokiákra. 6310 volt a legjobban sikerült, abból volt több is.
Mint a lovaknál.
Az biztos.Életembe egy nokiám volt,talán 8210 vagy mi,arra emlékszem hogy nagyon kicsi volt.
azért egy(akár heti-napi egy-egy) alapos veréssel sok mindent el lehet érni 😂
Remelem.
Hogy nem tudsz róla vagy nincsenek aznem ugyanaz......mondjuk a te problémádon itt senki sem tud segiteni. Ahhoz szakember kell....
nekem nem nagyon vannak problémáim 😅 Szóval a c2-höz nem sokat értesz(gondolkodós)
Mondjuk nem csodálkozom, nem kezdőknek való telefon 😅
A te problémádon nem tudok,esélytelen.
rajtam is tudsz?(kérdőjeles)
Lehet hogy ettől még időnként dob egy üzenetet hogy elérhető újabb verzió,de az sem biztos.
Én mindenkinek megpróbálok segíteni,ha netán tudok.
apropó ti mióta csevegtek ilyen kedélyesen egymással? Eddig mindig martátok egymást(gondolkodós)
Feje tetejére áll már az egész világ 😆
😆
Egyébként az enyém még egyszerűben gátolható az automatikus android frissítések terén(kezeit széttáró)
Na ezeket kibaszkodtam mind. remelem eleg lesz.
😅 nem volt neki gyanús, hogy bugyi boltban vásárol (fetrengős)