Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na megtaláltam a tuti felvilágosító képet
régebben láttam jót mosolyogtam rajta, hátha nektek is tetszeni fog
Jóval utánam járhattál zuglói iskolába mert mikor még én akkor fontos volt az érthető írás amit erőszakkal is igyekeztek elsajáttíttatni velünk, melyikbe jártál?
Nem vagyok vicces gyerek, annak idején illetékes elvtárs díjra is jelöltek. 😶
Budapest 14 kerbe jártam
de amit írsz az nekem most is döbbenet ......................... ha csak nem viccből írod 😁
Én értem azt hogy legyünk széles látókörűek és tudjuk minél többet
De hogy mi a általános tudás az azért csak nem mindegy
És kellemetlennek érzem hogy nem tudom milyen a fasz szaga mert ugye 21 századába alap hogy mossuk így a sajátomból nem tudok szagmintát venni másét meg ha szagolgatnám .............................akkor inkább haljak meg hülyén 😏 😂 vállalom 😎
minek kellene tudni?
a picsa büdös és kész, ettől többet nem is kell tudni róla
ha ég és/vagy viszked el kell vinni dokihoz
Ez iskolától függ, egy mátészalka környéki szegregált iskolában már alsóban élő bemutatót tartanak a szervek felépítéséről a szagról pedig folyamatosan még vetkőzés nélkül is. Ők rendesen megtanulják a faggyúmirigyek elhelyezkedését és szagát, órákon a gyerekek ezt egymáson próbálják ki.
Akkor ez most frissítésnek számít vagy tovább képzésnek ?????? 😆
Látod mire jó a fórum? A buziktól egykettőre eljutottunk a pinamirigyekig 😄
Nem gondolnám hogy valóban fontos lenne. De az áltános iskolában nem hinném hogy a mi korosztályunk találkozott vele.
Persze hogy arra emlékszek
Férfi :nemi szerv amibe vannak golyók, húgycső ,ondócső ha vérrel meg telik izgalmi állapotba erekciónak hívják
Nő :hüvely ,petevezeték , petefészek méhszáj
De sajnos szagos mirigyre nem emlékszek 😌
Igazad van ha megmarad megmarad ha nem akkor nem,a kutyát nem érdekli.Abban biztos vagyok hogy mindenki tanulta,már aki járt iskolába.Legfeljebb nem jegyezte meg.
Mi még hetedikben se tanultunk róla, de a későbbiek már biztosan.
Valahonnan ismerős tehát biztos összeakadtam vele életem során, de sose éreztem szükségét ennek a tudásnak se 😄
Én azon mikor gúnyolódtam?Ezért nem kell kicsinek érezned magad,de ez általános iskola hetedik osztály,te is tanultad,legfeljebb nem jegyezted meg.Férfi és női nemiszervek részei.Nyilván többet én sem tudok róla,neve és szerepe .
Ez igy van 😂
Bocsi neked nem fura hogy gúnyolódsz azon hogy Kossuth címerbe mi van ha valaki tudja
De ez a legnagyobb természetesség írod hogy még dokinak se kell lenni különböző mirigyek nevével
Kezdem kicsinek érezni magam mert akkor itt lassan természetes az is hogy a orvos latinul mondja el neked hogy mi a bajod ..................................... na most irigy vagyok 😊
Még jó hogy vannak jogaim 😂 😂 😂
Te ugye ez csak vicc hogy ez a általános műveltséget említesz ezzel a mirigy dologgal 😂 😂 😂
Remélem csak trollkodásból írod mert különben ki maxollód a beképzeltséget
Kárácsony Gergely Csepelt nem találja ,baloldal sz(r)tájkot nem tudja leírni ,te meg beoltod a jó népet a általános műveltséggel 😂 😂 😂 Én csak pinát szagoltam idáig és nem viszonyítottam a fasz szagához mivel eszembe se jutott hogy faszt szagolgassak , alul művel lettem 😒 de meg próbálom pótolni ez általános hányadik osztályba tanítják hogy pótoljam hiányosságom 😁
Azért nincs szükség doktori címre ahhoz hogy az ember tisztában legyen ilyen dolgokkal hogy minek mi a neve és a szerepe.
Hat meg az egoik. :)
Ilyenkor úgy eszembe jut, hogy emberek mire mennének Google nélkül 😁
Ez bukta... 😁
Persze hát nyilván különbséget tud tenni az ember a Bartholin vagy Cowper mirigy váladék között.Miközben még nő és nő között is van különbség.
A saját tapasztalataim alapján sem vonnám kétségbe ezen állításod helyességét.
Barmilyen emberi mirigyvaladek, ami szagtalan???
Jol van, ennyi.
legalább ...