Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azt hallottam, hogy a bmw-nél dolgozó melósok is szép számmal veszik az ott gyártott szarokat bár ilyet nemis mondhatok, mert melós nem vesz új béjemvét a fritzeknél sem csak opelt(kezeit széttáró) Ha más miatt nem a társadalmi helyzetük miatt sem(fetrengős)
Érdekes,a múltkor ezt a superb-re mondtad.
és üllésfűtés volt a rönóban?
és te hová helyeznéd magad? melósnak, középvezetőnek, vagy pénzembernek netán arisztokratának? Vagy Nálad sem műxik jól a társadalmi helyzethez való autóvásárlás? (gondolkodós)
gondolom és remélem egy lakást(meghajlós)
pár év múlva a tiéd is tizenéves lukszusautó lesz 😆
lehet ilyen plató izét valahol venni? kipróbálnám a vásártéren biztos a kölköt is érdekelné egy kis robbantgatás (gondolkodós)
na többek között ezért sem mosom(fetrengős) a sok mosástól nem rohasztom szét azt a papírvékony kasztnit amivel manapság szerelik ezeket(fetrengős)
ácsi(ujjával nemet mutató. Mi az, hogy szart rá a kicsi hibára? 5 éves koráig oda hordta kötelező szervízbe sok pénzért.
Azért vannak ott a szerelők, hogy észrevegyék és kijavítsák a hibát úgy gondolom ez nem a laikus felhasználó feladata amikor ezekért a kötelezőkért amúgy is kifizet egy rakás pénzt.(dollárjeles) Most így átgondolva lehet fel tudnának baszni annyira, hogy időt nem sajnálva megpróbálnám megfingatni Őket(gondolkodós)
Közbe végigolvastam az egész bejegyzésed csak a közepéig jutottam amikor válaszoltam megint csak egyre gondoltunk(fetrengős)
Ezek közül Insigniával vagy Superb-el jól járnál... azok olcsók, és jól használhatók. Tudod, én is majdnem Octaviát vettem 😁 de a BMW csendesebb volt sokkal (bár a Skodri meg olcsóbb 2 misivel)
Az Insignia lehet, érdekel... ha van ilyen opció, és nem kell senkinek. 😁
na úgy látom mindenki ezt kérdezi én is ezt kérdeztem nekem is ez a furi 😆
hát ha hiszed ha nem még legénykoromba vettem gumicsizmát a pecához, az első horgászat alatt beázott, gondolom az összesütésnél(fetrengős) Nem voltak akkor még ilyen mega-hiper szuper marketok, meg dekatlon meg dejkman meg ilyen faszságok cipőbolt volt. Szóval viszem vissza a következő héten,hogy hát van egy kis probléma(kezeit széttáró) Kérdezik mi a BAJ? Há mondom beázik a gumicsizma(kezeit széttáró) Kérdezi, hogy hol használtam? Mondom sárba, pocsolyába, horgászni voltam(kezeit széttáró) Leemel egyet a polcról akkor még ilyen cérnán lógtak rajta a tájékoztató cetlik a lábbeliken azt mondja a néni, hogy rá van írva, hogy mérsékelten vízálló (kezeit széttáró) Baszki akkor egy gumicsizma mi a faszra való ha nem vízálló hanem inkább csak megáll benne a víz 😅
Szóval se csere se pénz(fejét fogó) lehajtott fejjel elkullogtam 😅 Akkor még kezdő voltam na az ilyen események tettek később edzetté(fetrengős)
"Mindamellett kit érdekel hogy ki hol mivel jár?" - igen, ezt próbáltam magyarázni, hogy jobb helyeken ez az alap IQ része - de mindig elfelejtem, hol is vagyok 😅
Volt autószerelő komám, mindig ezeken a tizenéves csúcs-prémium tulajokon röhögött (nem csak Ódi, BMW Merci is) mivel ezek új korukban horror árúak, az alkatrész is az hozzájuk - tizen éves korukban is. Persze ezek tulajai járják a bontót, ha kell pl. egy féknyereg 😂
Itt tudnak neked segíteni:
https://www.sportmotor.hu/foru...
(gondolkodós) És mit mondtak hol hibáztál? Na mind1 is ha csak nem több száz ezres a kár lehet nem érdemes vele foglalkozni több ideget eszik meg vele az ember(gondolkodós) Viszont előre az ilyesmit jó letisztázni, ne az legyen, hogy a márkaszervíz megcsinálja csilliárdért egyébként meg a karosszériás haver meg fillérekért meg egy blődi forma gyerek lespricceli festékkel(kezeit széttáró) Annyit még megpróbálnék a helyedbe, hogy valami közeli város márkaszervizébe elvinném(gondolkodós) Nagy különbségek vannak márkaszervíz és márkaszervíz között. haver a fordját is kecskemét helyett, most szolnokra hordja megunta a 180 ezres olajcsere árakat szolnokon csak 110 😆
ha nem ide írod hanem a kersőbe máris megtalálod
igen(kezeit széttáró) Nekünk a régebbi van ugyanilyen kormány van benne ott is így néz ki, meg amit láttam mind így néz ki(kezeit széttáró)
Hol találok Simson S51/1e bekötési rajzot keresek. Kszönn a sgítséget.
Talpas tyúk, azaz liba, vagy kacsa.
Ez egy 1990-es R19 1,4i volt, abból a központi zár (meg vagy 30-40Le) hiányzott igazán.
Erősen kapitalista cégnél dolgozom, szóval a gyakorlat szerint úgy áraznak, hogy bekérnek pár kereskedésből vételi ajánlatot, aztán az alapján értékesítenek. (nagyon nem olcsóbb, csak azért mert én használtam, annyi a "kedvezmény" hogy elővételi jogom van rá, ha akarom)
Corsa, Astra, Insignia...Golf, Passat, Arteon...Octavia, Superb a választék. (most már hibrid Toyoták az újak, amik jönnek)
Az Audi, BMW, Volvo, Range Rover, stb. általában nem jut el addig, hogy megkérdezzenek mást is az addigi használóján kívül. (érdekes módon mercije senkinek sem lehet a cégnél, az sosem választható)
Mindketto fontos,most volt egy elvesztett kulcsom,halal ideg voltam a zarbokdosessel.
Ablak szinten.
Meg a lom furgonban is van.
ha egyedül utazok a központi zár se fontos, bár nem egy nagy összeg
villanyablak egyetlen előnye hogy a másik oldalt könnyen le tudod tekerni
a szervo nekem is létszükséglet ne kelljen izmozni a csatorna parton akikor kerülgetem a kátyúkat
A szervokormany,villanyablak-tukor,kozpontizar alapveto,a legzsak es a legkondi hatareset,a tobbi meg hat vitaalap lehet.
Egyszer próbáltál volna meg egy jót,nem csak szart.Mindamellett kit érdekel hogy ki hol mivel jár?Az A8 még a mai napig kenterbe vág egy csomó mai autót.Az hogy neked ez jut eszedbe hát.....már többször bizonyítottad hogy kicsit sokat képzelsz.