Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tesla vagy Etron.
A mutter az egészségügyben dolgozott, tizenéves koromban az összes könyvét elolvastam, pláne amelyikben meztelen nő vagy a punijának a képe volt.
Így kénytelen elfogadni azt, ha azt mondom, hogy én VALÓBAN tudtam a mirigy létezéséről (IS).
alapesetben én kurvára ráérnék, de nem nekem kellene ez a szutyok leaf meg nem tölt gyorsan mint a tesla
igazság szerint 200 ezer alatt szinte ingyen lenne a kocsi, kellene 8 napelem panel aztán avval már ingyen lehetne "tankolni" legalábbis az odautat ekkora távon
Tud az........csak időbe telik. 🙂
gondolom messzebb akar menni.....
azért kérdeztem mennyit mehet el, de ha nem tud egy kiskőrös-debrecen távot akkor nem adunk érte 5 millát
Mert a LEAF árából kap hármat... 😁
Vagy elkoltozik messzire,es kell a hatotav.
Mert rájött hogy a leaf haszontalan
Az ugy nem biztos hogy jó, mert akkor fogyasztóként fogsz funkcionálni 😆csak.egyet azt is a fázisba 🙂
Nekem is lekacsolt folyamatosan csak az én hibámból gyanítom ☹️ utána már meg nem tudtam vissza kapcsolni szinte 😭 20x legalább levert ............. mondom ennek a felese tréfa , családnak nincs net ami = a tróndöntésél 😆 még képesek elzavarni a háztól 😬
Igen igen kis gomb nyomás hogy oldjon 🙂
És valami jó márka állítólag Schneider 😃
Tavaly csináltam közepes építkezést felújítást a házon lelkes voltam az áram kapcsolatosan is de sajnos lelkességen kívül nincs tovább és igen csak próbára tetem Fi relét 😂 Lényeg a lényeg hogy beismerés büszkeségem félre dobva szóltam egy hozzáértőnek 😆 azt mondta hogy ezt jól rendbe hozzuk mind meg aduk neki egy kis fazont 130 .000 ft kaptam új dobozokat megszakítókat fi relét és + plusz szakértelmet 😁 most nagyon oké minden
Ui: izzott szakszerűen egyedül cserélek 😂 😂 😂
Nekem egyszerűbb lenne két drótot dugni a dugaljba és azt markolva lepróbálni mert a kapcs doboz túl magasan van. 🤔
Nekem nem az a baj, hogy nem kapcsol le, hanem hogy lekapcsol ☹️
Az még hagyján, de miért akarja öregebb touranra vagy Cmax-ra cserélni amik ráadásul nagy eséllyel dieselek? 🤔 😁
De a kioldó gombbal, nem a billentyűvel. Ezzel elsősorban a működőképességét ellenőrzöd.
És az még nem is volt drága 🙂
100-120km.
Nem vagyok villanyszerelő de nem rég cseréltek nekem is
Igen tud fáradni a másik amit halottam hogy hó naponta kéne lekapcsolnom kézzel hogy tutira mozduljon mechanikus rész
Persze egyszer kétszer csináltam de most már elfelejtetem vagy féléve
Tavaly volt 12000 ft csak a Fi relé
ez mekkora hatótávot tudhat?
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/nissan/leaf/nissan_leaf_acenta_30_kwh_automata_teli_csomag_navigaciotolatokamera-18900587#sid=a371a1a6-adf3-4a14-9b6f-2cda31487810
Úgy akart lenni, csak elkúrtam 😡 a kazánnak külön nullát is kellett volna vinni, de az a szál kimaradt, azért van most csak egy Fi benne. Majd pótolom a szálat, nincs messze szerencsére, és akkor teljesen le lesz különítve. Akkor könnyebb lesz keresgélni 😁
Szivesen!
Ezek nem annyira friss sztorik, főleg mások hülyeségei utáni javítások voltak, ami sokkal rizikósabb mint egy új lakást komplett megcsinálni, ma már ilyesmit nem vállalok, de akkor még fiatal voltam és kellett a pénz 🙂
Én így kezdtem az elején "csak nedvesít....."
De, az jó, csak nem szabványos... "elvileg" villamos felülvizsgálatkor az nem felel meg.
Valóban nem mert nem arra gyártották. Az utóbbi időben mindennek műbizinylatosnak kell lenni de azért elég rugalmas a dolog csak van egy pár tulokos aki.kitalál le nem.irt dolgokat is. Egyrészt számit a keresztmetszet, vafy átmérö, aztán az anyag ami vagy rozsdamentes vagy tűzihorganyzott vagy réz. A zártszelvény nem tüzihorganyzott.
Azt hiszem, pont valami Snájder van, de a karakterisztikát nem tudom. Érdekes, amit a madár mond - ezt amúgy mind tudtam 10-20 éve, de jó ideje nem foglalkozok ilyen témával, meg aztán hülyülök is a korral (meg a sok SM olvasással 😁)
LED lámpa is van sok, meg pár kapcsoló tápos eszköz, lesz mit átnézni.