Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek nem latin nevek,te.
Ráadásul ez iparterület egy ideje.
A BMW gyár miatt hozták létre.
Az vicces volt amikor megkérdezték az idióta momentumost, hogy hol is van ez a terület, és csak hebeget habogott 😂
Iváncsa, bocsánat.
Inárcson nem zavart senkit a gyàr ?
Ennyi idióta barmot… felőlem hozhatnák ide Tolnába. Nekem jó lenne 6000új munkahely.
Érdekes ez az akkugyár... rinyálnak itt a környezetszennyezés, vízhiány meg minden faxom miatt, de sztem az igazi ok, hogy nehogy a Fidesz alatt valami komoly létrejöjjön. Addig baszakszik az ellenzék, hogy Kína átviszi a tótokhoz, 100 km-el arréb - na azzal aztán ki leszünk környezetvédelmileg segítve 😅 Viszont nem ide jön az adója, a munkahelyei, az infrastruktúrája... a tótok meg röhögnek rajtunk.
A károgóknak csak annyit, nézzék meg, Kína hogyan tart ott, ahol most tart. Úgy, hogy a nyugat odavitte a fejlett gyártást... de mi faxa gyerekek vagyunk, mi nem akarunk jól járni 😁
Több lesz az már.
van 6 millió hektár termőföldünk talán ki lehet belőle szorítani néhány száz hektárt(gondolkodós)
meg állítólag annyi energia kell a gyárnak mint paks termelésének a fele 😂
Bolondokháza. De amugy tényleg elbasszák az összes termőföldet, nem csak ott hanem országszerte. Ahova nem építenek minimum egy logisztikai központot vagy szélsőséges esetben egy akku vagy bmw gyárat oda utat csinálnak. Egyébként a bmw gyár is baszott nagy földterületet elvitt.
Mivan meg debrecenben?
Kotik az ebet hogy termofold van ott,meg sok viz kell es vizhiany lesz es aszaly.
Én lassan már perfect, annyi konzultációm volt életem során hogy lassan már csak a szerszám hiányzik, amilyen a mostani ellátás.
Szerintem megválaszoltam.....az összes lehetséges okkal :)
El is vonulok 5 év meditálásra 😂 szeretnék én is teljes lenni 😊
Nem azt vitatom hogy te gyereknét szakirányúan fejleszteted magad ami nagyon megsüvegelendő
főleg ezen a téren mert hát .......na
De azén apukám csak asztalos volt, és én meg ö erotikus szaklapjai böngésztem 😍
És állta lába többen voltunk így r-go az én tudásom az alap a tied már kiemelt szint
De tegye már fel a kezét aki ÖKMbe sajátította el hogy hogy néz ki a pina .........köszönöm
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
És most az aki freelac módszerét használta 😆
én annyit tudok, hogy nekem egy lakótelepibe sem sikerült még berakni,hogy fent is maradjon. 😆 Mondjuk mindig ugyanazt próbáltuk be egy tizes volt még tavaly előtt a cucc. Csak hát amit megtanultam a villanyszerelésről, 30-40 éves lakások kapcsán az az, hogy színekkel ne foglalkozzunk,mert akik annó ezeket összerakták azok sem foglalkoztak😅 meg az szinte jellemző, hogy a nullát szakítják kapcsoláskor, de a csúcs az volt amikor a régi piros színű védővezetőbe vitték a fázist(fetrengős) Persze a jobb helyeken ahol egyáltalán volt földelés mert többnyire 2 eres mm alumínium vezeték futott mindenhová. (fejét fogó) Így minimum a konyha és a fürdőszoba mindenhol kapott új kettő és felest konnektornak cirmos földdel 😆 Persze ettől még a fí az nem maradt fent(fetrengős) Elméletileg úgy működik mint egy mérleg ami elmegy az vissza is jön ha mégsem akkor leold vagy hasonlithatnánk egy serpenyős mérleghez is(gondolkodós) Aki meg tudná ezt neked válaszolni azzal épp nem vagytok barátok a hosszabbító dobom miatt de még kéri lehet,hogy befut az biztos megmondja neked a tutit(kacsintós)
szerencsédre egy gonddal kevesebb(kezeit széttáró)
😆
én még ezeket sem tudom(kezeit széttáró) nálunk itt faluhelyen csak annyit tudunk, hogy az igazi férfi mindig egy kicsit sörszagú, meg mindig egy kicsit húgyszagú 😅
méhszáj(fetrengős)
A méh az fej-tor potroha te biológus 😆
én most hallok róla először szóval mennyire maradtam le?(kérdőjeles)
még latinul sem tucc?(kérdőjeles)
Szerintem komoly hiányosságokban szenvecc 😅
ilyen műveletlen vagy(gondolkodós) 😅
Nem úr aki nem herdál.
egyik se fér bele egy 5 milla körüli keretbe
mondjuk az vicces hogy 5 milláig a villanyos kocsik többsége golfkocsi méretű
leaf van meg pár golf ami kocsi forma