Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye, nem is csempész autó 😂
Sok kicsi sokra megy. Egyébként írtam, hogy jobb mintha 15ft-tal drágább lenne. Neked melyik a jobb?
Audi A8, 2013-ig.
Egyébként nem 61400-at fogsz fizetni, csak 60-at... tényleg sokkal előrébb leszel.
Mi az gázolaj csempész autó? semminek nincs már 90 literes tankja 😁
90 literes az Audi tankja. Én örülök a -15ft.-nak is literenként. Jobb mintha annyival drágulna. Mert gyanítom, fog.
Jo,hat akkor ha nem hat nem.
Mondom, hogy nem érted.
Most telóról nem fogom elmagyarázni
Csak így tovább! Robogunk az 500Ft.- irányába! 👌 👍️
Hát ez itt ritkán fordul elő.
De biztos úgy volt, nem kétlem.
Jó cikk... tényleg marha nagyot csökken, majdnem két és fél százalékot 😁
Nem egy bonyolult dolog,vám,igen.Ezért írtam hogy ha számít a vámköltség akkor az összes olyan gyárat ide kéne hozniuk ami szállít az eu-nak hogy ne legyen vám.
Nem az összeset, de ha az célirányosan az EU-ba termel, oda szállít be és így jön ki jobban, akkor igen.
Nem példa nélküli, gyártott az ex-munkahelyem pár évig Huawei beltéri IPTV egységeket, pedig biztos olcsóbban rakták volna össze őket Sencsenben.
Na most nekem ez úgy nézett ki hogy álltam az egyik piros lámpánál és láttam hogy a következő zöld,zöld lett elindultam és látom hogy ami zöld volt az vált pirosra,gyakorlatilag teljesen ellentétesen működtek,és végig ez volt,akkor legalábbis.
Érdekes hogy a fasz mirigyre emlékszel a 7.-ből Ezt meg nem vagy képes megérteni, hogy működik 😁
Olcsóbb lesz? Mintha februárt emlegettél volna. Akkor is bíztam benne, hogy igazad lesz. Most is bízok. 😉
Gondolom nem ez az ok,mert akkor kína az összes gyárát áthozná.Nem igaz?
Ha tartod a fix 50-es tempót nem sokszor kell megállnod, hogy végig tudj menni a Egeren. Tapasztalat 😉
Neked nem, de a gyártónak évi néhány milliárd dollár megspórolt vám költséget.
Pentektol,vard ki.
Amugy ma is
615 a benya 669 a gazolaj.
Hát nem tudom,a lámpákat ott sem sikerült összehangolni.
Az manapság nem számít mi van ráírva.
Pedig ott nem sok baj.van a közlekedéssel ezekhez képest.
Én ugyanezt tapasztaltam Egerbe.