Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt mire gondolt a költő?(kérdőjeles)
Édes illatos.
eper nem íztelen? asszony tortáján volt egy de annak nagyjából semmi íze nem volt, pedig eredetinek tűnt
Persze, időnkén rágyújtja a tárolót! 😅 Aztán grillezni is jó lesz a fa 😁
🤣
A szomszéd bérelni szokott (miajafaxnak azt megvenni, 1x kell egy évben) az hidraulikus, álló. Egy délután szétkapott vele egy nagy kupacot, nem tom, hány mázsa volt, de egy kocsibejárót elfoglalt jó púpozva.
Normális méretű balta kell, hosszú nyéllel, és elsőre kell akkorát ráhúzni, hogy elvágja... emelgesse aki tényleg Svájcinégger 😅 Ha nem vitte, én akkor is inkább kivettem, és újra csaptam - akkor ugye illik eltalálni a rést 😅
Kb 10 éve nem "fázok", akkor vittem ki a garázs végébe a kályhát (ilyen látványkályha lófasz, nagy üveg eleje van) Utáltuk igazából, mert kosz volt tőle, de hangulatos volt, az biztos.
kell beletenni malacepét egyből nem lesz édes az a folyadék
Egi Sanyi nem vészesen édes, van itthon staro világos meg sötét is, meg búzasör is. A mellé jár a stampó is. 😁
Most épp starot fogyasztok, ikeást még nem ittam, de ahogy látom lagerek így nekem édesek lennének, maradok a kesernyésebb pilseknél. 🍻
én ma vágtam aztán legközelebb kb 20 év múlva, konvektorban nem ég jól a fa, nekem semmire sem kell, hagytam pár mázsát jó lsz szalonnát sütögetni a csatorna parton
Favágásra fogy a sör. 😁
Én majdnem fél éve. 😂
Én ma nem vágtam fát......már 3 éve sem és a jövőben sem fogok, tudom nem vagyok trendi mert elavult környezetszennyező módjára 2 hónapja kevés gázt és többnyire H tarifos áramot használok fűtésre. Tudtam, hogy nem bírok haladni a korral csak a kor halad el felettem. 🥺
én meg most fűrészeltem össze a maradék fát, ha tudtam volna hogy ma a fa a téma akkor fotózom
2,5x1,25 a futó a magasítás kb 1 méteres aztán púposra lett pakolva, tuti 15 mázsa felett volt mert az opel vize gyorsan melegedett ebben a 10 fokban is
lett kb 120-130 mázsa fa ebben a kis kertben, faterék 2 évi fűtése megvan
a bádog felhelyezésre nem sok gondot fordítottatok 😆
Azért is van csupasz motorod he. 😆
Nekem jobban bejon ha atjarja a szel.
Annyiban igaza van pipinek hogy a fejszezesnel nagysagrendel kenyelmesebb a hasito.
A buzis ketrec nelkulit hasznalom tiz eve.
Inkabb hajolok es emelem a 20-30 centis kuglit mint csapkodok.
Akacot.
Ezert is hivom nyannyenek a hasitot.
pont ezért mondtam, hogy felesleges megválaszolnod(kezeit széttáró) megint nem írtál semmi értelmeset 😅
ez egy nyitott szín az ami szarrá égett a nyáron 😂
ahol a létra most onnan indul a fa.
Pipi, bàrmit is válaszolok, úgyis belemagyarázod hogy pedig az tökéletes.
Nincs hasogatógépünk mert nem kell. Ami olyan mint a tied az egy szar, mi azért nem adunk pénzt.
Ha baj az hogy a családban van egy nagy hasogatógèp akkor hát csórók vagyunk.
Azért mert te balfasz vagy a fahasogatáshoz, mi vagyunk a csórók.
Igen, a hatósàgi áras minőségi fa annyiba került mint az àgfa. Megvettük mert csórók vagyunk, ha ezt te veszed akkor magadat beàllítanád mint géniusz.
Na tehát van egy hasogatógéped majd 200ezerért ami egy szar mert minden egyes kuglit fel kell emelj derékmagasba, akkor kuglikat amit egy átlag ember( nem te) fejszével max 2ütésből elcsap, plàne akácból ami hasad attól is ha fokàval ráejted a fejszét.
Lehet az eleje nyitott,nem látom a képeken,de ha rácsukja az ajtót.........hátttttt.
azt nem tudom, én a kidőlteket szedetem össze az erdő alól amik évek óta el vannak dőlve illetve a lábon álló kiszáradtakat. Ezek szárazon kerülnek hozzám. Most nincs nálam vágás amikor lesz az egyébként is eladásra megy(kezeit széttáró)
pipinek jó lesz.