Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek az emberek eléggé egy irányba látnak csak.Ezért is írtam,ilyen alapon álljanak félre ha ők 50el mennek én meg 65el akarok menni lakotterületen mert nincs joga feltartani.Szerinted félre állnának?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez tetszik
"Ha én gyorshajtók, az nem a te dolgod hanem a rendőré." 😂
Ha én a "40-el" cammogok belsőbe nem te dolgod hanem a redőre 😂 😂
m7 akkor mentem rajta utoljára amikor még kockákból állt
m5 voltam 2x abból 1x baleset volt, meg egyszer rallyról hazafelé megvolt az m3
nagyjából ennyi az összes autópályás akcióm az elmúlt 30 évben
hát nekem nincs telefonos navim 😅
ez az m7-es itt folyamatos lankás emelkedő van pest felé teherrel nagy súllyal lehet érezni. 3 sáv az jó itt tulajdon képen fel lehet fogni kapaszkodó sávnak is a másik irányból csak kettő van. Szerintem ilyen helyen nincs baj ha folyamatosan középütt megy az ember 130-al van lehetőség előzni a középsőnek sem kell lassítania az utolért autók miatt(kezeit széttáró)
jut eszembe,legközelebb ha lakotterületen száguldozik 80al a cigány a bömbivel,akkor rögtön állj félre nehogy feltartsd.
Te hülye,130al ugyanúgy fogod előzni a teslást,az ott fog bujkálni valahol a kamion sorba.
97es az astra, 50-nél hajszálpontos az út széli mérőkhöz nézve, feljebb lehet csal, csak ugye nem nagyon lehet menni sokkal többet mert lakott területeken vannak ezek a mérőkék
ha én 130 al előzők egy kamionsort a belsőben nekem ne villogjon se béjemvés se teszlás, mert ijedtemben rálépek a satufékre az nézelődhet 😆 a szarjának eltűnik az eleje nekem meg a hátulja ahol nagy kárt nem csinál a biztósítója meg úgy is nekem fizet 😅
Én azt mondom aki többel megy autópályán 130-nál az menjen ha a forgalmi helyzet úgy adja ki. Szarom le ha 280-al megy az sem érdekel egész addig mig nem villog, nem dudál nem rázza az öklét(kezeit széttáró) Ha a belsőbe szabad a pálya nyújtsa ki a lábát a gépnek ki nem szarja le, de ha beér egy 130-ast előzés közben fogja be a pofáját(puszit küldő) Az asszony auriszával rendszeresen 160-al jártam pestre néha megnéztem a végét ami 1,3 as motortól nem volt túl sok 181. (kezeit széttáró) De ha bértem valaki nem kezdtem feszengeni, hogy mi a faszt csinál előttem hiszen én léptem túl a sebességet 30-50 km/h val így be is fogtam a pofám(meghajlós)
Ez amúgy érdekes, mert eleinte a Tesla nem volt hajlandó jobbról elmenni robotpilótával ha belső sávban haladtak lassabban. Lelassított arra a tempóra amivel ment a kinti gyökér.
Most az utóbbi frissítés óta viszont simán elmegy. Lassít ugyan, hogy ne legyen nagy a sebességkülönbség, de leszarja a nyomorultakat.
Most már csak azt kéne leprogramoznia Elon Musknak hogy le is villogja, meg büntető fékezzen utána 🤣
Semmi gond,készül a felvétel,elmegyek mellettük aztán ha eszükbe jut megállítani és jampizni akkor megy a feljelentés visszafelé is,őket jobban meg fogják húzkodni és ezt ők is tudják.
tudom már(fejét fogó) a pálesz meg a sör 😅
csak ha muszáj 😅
A mostani VW és német autókban 2-3km/h pluszt mutat csak.
Teslában halál pontosan a valóságot mutatja.
A GPS meg valóban a legpontosabb mérés, de csak ha jó a műholdvétel, és egyenletes tempóval haladsz. Bár meg lehet oldani hogy pontos legyen, de sima telefonos naviban nem jellemző.
😂 ugyan ez volt a szituáció, csak az m5 az hemzseg az autóktól nem ilyen kietlen sivatag mint ez a pálya gondolom ez az m6 lehetett 😅
na hát így én is jártam(fetrengős) M5 budapest közeli szakasz röszke irányába tartva. Rendőrautó belsőbe buddog 100-al(fejét fogó) Szépen gyülekezik mögötte a kocsisor én úgy 6odik-7-iknek csapódtam(kezeit széttáró) megyünk így már vagy 3 km-ert a külső sáv tök üres a belsőben meg egy karaván a 100-al cammogó rendőrautó mögött(fetrengős) Hát megfordult a fejembe, hogy kimegyek a jobb sávba azt elkerülöm azt a 2 balfaszt de mondom ezek tuti erre utaznak, hogy ki lesz ilyen bátor 😆 Hát nem lett senki ilyen bátor, pedig mögöttem is összeröffent már a banda vagy 20-30 autóval 😂 Aztán egyszer csak fogták magukat a rend éber őrei és kiméltóztattak fáradni a külső sávba(tapsolós) Eskü, ha tudtam volna azt amit a telefonodról betettél elmentem volna mellettük a picsába 130-al(gondolkodós)
Már megint faszságon vitatkoztok? 😆
http://youtu.be/6cmLOQ3mhk0
Valójában mindenhogy szabályos. Még villogni is lehet. Ha nem húzódsz ki akármilyen sebességgel haladva, az szabálytalan.
Ha én gyorshajtok, az nem a te dolgod hanem a rendőré.
Ennyi. Miért nem kérdeztetek engem, akkor nem basztok el egy napot erre 🤣
nem tudom(gondolkodós) Valahogy ez nem az igazi(kezeit széttáró) Valami hiányzik nekem innen csak nem tudom mi(állát vakargató)
meg lehet ezt fellebezni, lehet ebből palávert is csinálni,ellenzéki sajtó net, tv, rádió stb.
Te vagy a főgeci?
Nálam alap: BMW-st nem engedünk el(ujjával nemet mutató) Azt ha még fel is bosszant oda állok a belsőben egy kamion mellé azt 15 km-ert megyek vele párhuzamosan 90-el(meghajlós)
látod ini az csak egy relatív gyorshajtás(legyintős)
Az autó km órák direkt többet mutatnak,az összes.
az autók java részében egy kalap szar a km óra Általában többet mutat 5-7 km órával egy kb. 100 as tempónál. Eddig minden autómnál így volt. Egyetlen egy autót láttam ahol ez pontos volt a haver amikor megvette a berlingót na az tű pontosan azt mutatta mint a dzsípí(kezeit széttáró)
nekem a dzsípieszem igen jó pontos. Eddig minden mérővel megegyezett az érték(meghajlós) a km-óra kb, szart se ér pedig az idióta francia kettőt is rakott belőle, meg még egy teljesen felesleges és semmire való fordulatszámmérőt is. De A-B km-er nullázót azt nem tett a parasztja(ujját lefelé mutató)