Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😅
azért rendesek voltak, megvárták amíg elmegyek itthonról 1 hétre 😅
Na most tettem fel a kamerát a gyerek unszolására mindent is látni fogok ezután 😅
olaj? mit keres olaj a csőben/lövedéken?
Pláne ha még egy csepp olaj is kerül a diaboló szoknyájába... :D
De jó lesz ha tavasszal költeni kezd és hetekig csak sírnak a fiókák mint az őzsuták.. nekünk is volt 2fészekalj. Engem mondjuk nem zavartak.
Kuvik? Légpuska, 40 méterről is megvan simán 😁 de 30-ról tuti.
Jóban vagy? Tudjuk, hogy rád akarták gyújtani a kecót, csak te itt másképp adtad elő! 😅
Amúgy tényleg így van, megteheted, hogy 40-nel mész belül a pályán és csak a rendőrnek van joga ellene bármit tenni.
Lac ! Egy kicsit rázd meg a létrát alatta , érezze a jószándékot ! 😟
A pestiek?Na azt inkább hagyjuk.Az a közlekedési morál amit ők csinálnak......
Meglátogatott a múltkori betegem, jobban van, mint valaha 😁😎
20 éve amikor ide költöztünk egy zsákutca volt, egy szomséd sem volt, autó nem mozgott egy sem
aztán vami buzi kitalálta hogy legyen megnyitva az utca vége azóta boldog boldogtalan erre jár, olyanok is akik a másik utcába akarnak menni, ami érthetetlen mert az összekötő út földesút és tudna menni full aszfalton is
ezeken már régen túltettem magam, letudva avval hogy az emberek idióták 😂
igazság szerint ez a kuvik idegel csak, remélem kitavaszodik és elmegy a gecibe, bár szerintem a lovak miatt van itt, vagyis a lovak kajája miatti megnövekedett egérpopuláció érdekli
🤣
ne morogjál menjél neki segíteni lehet megkínál még egy reggeli pálinkával is(meghajlós) Az a bajod,hogy mindenkit zsigerből utálsz 😅
Én itt kivétel nélkül minden szomszéddal jóban vagyok olyannyira, hogy át is szoktunk néha járni egymáshoz, esetleg együtt szilveszterezünk és ha kell segítünk egymásnak(meghajlós)
szerintem azok pontosak. Mindenhol tű pontos a gps-emmel bármerre járok az országban(meghajlós)
Azenyem most elkussolt. Remelem, hogy a...
Na, le sem irOm.
ugyanmár
szembe szomszéd minden nap vágja igaz inkább csak estefelé, porta végén kettővel, az valami karókat vág napok óta körfűrésszel, egyel mellette a kutya reggeltől estig ugat, hátsó cigó szomszédnak is sokszor órákig rájön az ugathatnék
ferdén szemben a szomszédnak a 3 kutyája úgy vonyít néha mint a farkasok szibériában, szemben ferdén másik oldalt is örökké ugat a kutya van hogy fél éjszaka
előttünk háznál van ilyen szélre csilingelő lófasz ha fúj a szél
plusz ami a legfaszább hogy egy kuvik egész éjjel vinnyog amióta a szembe szomszéd a lovaknak(4 ló ugrabugrál 50 méterre tőlünk) feltett egy mozgásérzékelős lámpát

szóval ha csak egy valaki vágná a fát én annak nagyon tudnék örülni
Jó nektek, csak ennyi bajotok van, hogy ki-hol mehet, itt meg valamelyik faszcibáló szomszéd reggel hétkor már fát vágott motoros láncfűrésszel.
..
..
..
Most is.
Ha több sáv van akkor én igen. Mindig kihúzódok a jobb szélre, hogy na tartsam fel azt aki gyorsabban akar menni.
Itt a pestiek között ez az általános szokás. Egy két vezetni nem tudó hétvégi sofőr meg vidéki tűzoltó portás felejti bent magát csak a belső sávban mert majd 10km múlva balra kell mennie, de ha több sáv van akkor ez sem olyan nagy gond kikerülni. Na meg viszonylag kevés olyan van aki 50alatt megy ha nincs előtte senki, inkább többel szoktam menni, így itt az a leggyorsabb és biztonságosabb haladás ha felveszi az ember a forgalom ritmusát.
Így van. Nincs jogom intézkedni, csak dudálni és villogni van jogom, meg káromkodni 😂 😂
Meg asszem az M3-as bevezető is volt a példák közt. Az is 3 sáv, de ott csak a nagy forgalom miatt.
Ez a kapaszkodó sávos dolog egy külön eset. Amikor jobbra van a kapaszkodó sáv, akkor van hogy a teherautós, gyenge autós középen felejti magát, mert nehogy már kiálljon szélre a kamionok közé, pedig nem megy gyorsabban.
Ezért ebből a szempontból sokkal jobb az a megoldás amikor a belső sáv bővül az emelkedőn, mert oda csak az mer kimenni akinek megy is az autója emelkedőn, lehet kerülni a többit, akinek meg nem, és a sáv megszűnése is sokkal egyszerűbb, ha egy erősebb autóval kell besororolni fékkel, mintha egy gyengébb, lassabb autóval a gyorsabb forgalomba, ahol csak a bent haladók jóindulatában bízhatsz.

Azon a folyamatos lankás emelkedőn Pest felé a régi autók (Skoda, Trabant, Wartburg) mindig vért izzadtak, akkoriban ezek iszonyatos hágónak tűntek. Mostani autókkal már észre sem veszem 😁
Ennyi tudatlan embert......miért te lennél a hibás ha ő meggyőződés nélkül kihúzodik a külső sávba és neked megy?Ostoba vagy te,csak okosnak akarsz látszani
mindegyik?
mert kb egyformán mutatott az összes
Út széli mérők is többet mutatnak egy 3-5km/h-val.
Kis buzi dácsiásokat akkor is levillogom ha 180-al megy, mert nehogy már egy csóró dácsiás legyen előttem. Hogy képzeli? Mindenhova csak a hátam mögött (isten háta mögött) mehet 😆

Na de viccet félre téve szóról szóra egyetértünk. Szerintem valaki feltörte a fiókodat, mert nem szoktál ennyi értelmes dolgot írni mint mostanában...bár a hosszabb szövegeidet nem olvasom el 🤣
De a büntetőfékezést mellőzd mert a Tesla körbe van kamerázva, meg abban amúgy is van ütközés elkerülő, nem mész semmire vele. Már akkor elkezd fékezni amikor felemeled a lábad a gázról, de aztán ugrik a jogsid pszichológiai alkalmatlanság miatt, ha felkerülsz a Budapestiautósok.hu ra 😁. BMW-seket büntetheted azok csórók mert minden pénzüket szervizre, meg gázolajra költik és nem telik dashcamra 🤣

Amikor valaki szabályosan előz és feltart, nem igazán zavar, ki tudom várni a soromat akkor is ha csak 100ra gyorsított fel, bár azért elvárható lenne szerintem hogy előzéshez felgyorsítson legalább 120-ig, de legalább a szándékát érezném ennek, akkor nem morognék már. Viszont villogni felesleges, mert ugye mégis hova menne? Egyszer játszottam meg még Opel Astrával. Előztem 130-140-al kamionsort (Astra végsebessége). Mögém ér a köcsög és elkezd villogni. Hát én belátó ember vagyok és rájöttem, hogy ez a szar nem fog gyorsabban menni, de mindenképpen el akartam engedni mert udvarias vagyok, szóval leléptem a gázról, fékre véletlenül sem, mert 1 méterre a seggemben villogott (tükröt félre kattintottam úgy nem zavar) visszalassultam 80-ra, majd beálltam az éppen előzött kamion mögé nagyon szorosan, hogy véletlenül se tudjon bejönni elém büntető fékezni, aztán átmosolyogtam udvariasan intve, hogy most már mehetsz 🤣 Olyan eltorzult vörös fejet te még nem láttál mint abban a kocsiban a sofőré 🤣 Lássuk be ez így tökéletesen udvarias, szabályos, biztonságos, nevelő hatású és kielégítő bosszú volt. 😈

Levillogni két esetben szoktam. Amikor 90-el menő kamiont neki állt tempomattal 92-vel előzni, mert nehogy már a gázra lépjen. Meg amikor ugyan viszonylag jó tempóval 120 környékén jött ki előzni, de a tök üres autópályán kint felejti magát és hiába várom hogy lehúzódjon.
Jobbról nem szeretek elmenni, mert az tényleg veszélyes, mert bármikor eszébe juthat index nélkül sávot váltani, és akkor én leszek a hibás.
nem(ujjával mutató) g.cik ezek 😅