Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk legalább van vérfrissítés.
dácsiával 😅
Ja,a vegen lett kabin?
majd pantomimezünk (kezeit széttáró)
gondolom a védett határ közelében 😅
😅Azért csak ugatni fogunk(kezeit széttáró) Lőrét nem iszunk(ujjával nemet mutató) hozzák a sört behűtve a dzsakuzziba 😅
megfűszerezve jó átsütve nem lehet olyan szar.(kezeit széttáró) Itthon az étlapon elég soké mondják már 😅
ááá most burtyizok 2 nap nem érek rá(kezeit széttáró)
More,tobb mint 30 eve,es meg tokád se volt.
😅
Szarajevóban is ez volt a háború végén..csak nők. Férfi meg annyi amennyi békefenntartó járőrözött.
hát nálunk még volt(kezeit széttáró) dobáltam is őket a lemezkatonák közé 😆
Mondjuk támadógránátot adtak így nem lett különösebb bajunk. (kezeit széttáró) Volt tiszt aki azzal szórakozott, hogy kihúzta a fóka kulcsot felrántotta élesre majd a nyelénél fogva feltette a buff kalapjára és úgy robbant el 😅
Az ukrán özvegyek biztos boldogok lesznek,jönnek a niggerek.Mert hogy ukrán férfi nem marad az biztos,illetve annyi marad akinek volt esze és időben lépett.
jó is lesz. ha vége a bulinak lehet betelepíteni egy csomó afrikai niggert a kihalt ukrajnaiak helyett. Ha ezek is otthagyják a fogukat ami esélyes kb. 50 évvel vetik vissza a demográfiájukat. Biztos megérte, mondjuk zselének tuti(gondolkodós)
Azert 1:6 az arany harcolo:logisztikus vonalon.
szépen eltűnik majd balfenéken. Egy két operáció akár májkl dzsekszon hasonmás is lehet. Nem fog neki haja szála se meggörbülni(kezeit széttáró)
ja. hamarosan 450 ezer gyerek. A 60 felettiek akik hülyék voltak és nem léptek le időben már mind alulról szagolja az ibolyát(kezeit széttáró)
Nem nem. Az nem az volt. Asszem a csepel.... támadni lehet vele, de menekülni nem......
Nemtom,az enyem eleg jol elboldogul az indonez-orosz-ukran-angol negyessel fotomodban.
na végül jössz te is? Rakok neked is a furgonba egy széket (kezeit széttáró) Forddal meg se próbálj menekülni(ujjával nemet mutató) Azt annó hofi is megmondta, hogy a ford az mindent tud(kezeit széttáró) Szétesik, elrohad. De menekülni azt nem tud 😅
Ja. A c2 tud fordítani? Mer az még előny lehet.....
Es a fárszi meg more?
Jól látod......Ott már lassan csak arabok meg szirek.meg törökök vannak. Ugyhogy inkább ezekből készülj.
én nem(kezeit széttáró) De úgy sejtem azok akik most berlinben élnek azok sem tudnak egy eltévedt szót sem 😂
Hős se akarok lenni 😆
A háttérmunkát szeretem 😅