Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha csak ennyit tettem volna életem során is többet tettem volna mint te.
szerintem nem mennek a macskáért(kezeit széttáró)
A tesómék néhány éve kihívták a tűzoltókat, hogy szedjék le a macskájukat a fáról(kezeit széttáró) Ez komoly 😅
Elutasító választ kaptak de a diszpécser szurkolt a macska szerencsés földet éréséért 😅
Mind ezt úgy, hogy a tűzoltó laktanyától kb. 200 méterre laknak 😆 Szerintem csak a gyerekmesében menti a hős tűzoltó a macskákat 😆
Te nem az orszagert tettel,te max adrenalinvagybol mesz a macskakert a fara.
Mashol eladni magyarorszagot?
Hülye ne legyél,jobban....
Azért kíváncs lennek te mitt tettél az országért a népért önzetlenül,ha már olyan nagy hazafi vagy.Mert gyanítom itt a fórumon pont én tettem a legtöbbet.
Aztán,máshol nem így lenne?Hülye ne legyél,jobban....
Ez az ország már rég nem a miénk,ha nem tűnt volna fel.
Hogyneakadt volna,minden utolso forintot kiversz beloluk,akar pereskedessel,pont ez a pitlak osszegnel valtoznal?Legalabb ne viccelj,nem all jol.
De beakadt ez nálad.Nem én kértem,adják maguktól.Elhiheted,ha nem adnák sem történne semmi.
Niért ne lennék?
Ennyire fontos hogy fizetteted a szamlavezetesi dijadat is?
Miert vagy itt?
Veled ellentétben én reálisan látom a dolgokat.Ez az ország már rég nem a miénk,ha nem tűnt volna fel.
Miért neked van?Csak a nevében.Én csak azt nem értem ez a sok hazafi miért nem á ki mikor eladják az országot kínának indiának usának stb?Akkor miért nem mentek és akadályozzátok meg?Miért?
Na,ez erdekes lehet ha tenyleg ilyen nagy aranyu a nemeteknel az olaj a haztartasokban futesre. 🤔

https://index.hu/kulfold/2023/...
Igazi aljadek gerinctelen szar alak.Eddig veri a mellet hogy az allami munkahelyen ahol lehet mindenhol beakaszt,lehuz az osszes leheto modon majd nincs hazaja ezzel a menettel.
Ahova megy kurvajol jarnak vele.
Remelem nem boldogitja sokaig a kornyezetet.
De azert folyamatosan lenyulod ilyen szanalmas szamlavezetesi dijig mindennel.Na ez a legallja.
De kulfoldon siman lemesz kutyaba.
Tenyleg huzhatnal mar innen.
Mondjuk az elég szomorú ha valakinek nincs........csak hát akkor elvárásnak se kéne lenni
Gyorsak voltunk. Kinyittatunk egy zárt szobát vagy mit és gyorsan elnyultunk a hármas üléseken. A faszi aszonta van elég hely nyugodtan a miénk lehet. Na félóra mulva megtelt mert hát több csapat is igy járt. Azok ahol találtak helyet. Volt aki a padlón, volt aki ülve. Jött némelyik magyarázni de mi fel nem keltünk.
Hagyjuk már ezt a hazának nevezett mártír dumát!Hol van itt már a haza?Max a nevében.
Akko padlon alvas volt?
Nem
Ez igaz, a végére nem is sok becsületük marad az otthoniak szemében, bár lehet nem is céljük a visszatérés, hazaárulók oszt jónapot.
Ezzel lekutyáztad az összes ma is határontúlon élő magyart, nyilván nekik is el kellett volna menekülni és akkor legalább nem lenne kikkel együttérezni. 🐕‍🦺
Most őszintén, akkor mit kerestek itt? Mindhárman azt mondjátok, hogy ezért a hazáért nem, akkor melyikért? Ráadásul nem éltek rosszul ebben a hazában. Torockai-tót pártján vagy, az ő gyűlésükön is kiállnál az azonnali menekülés mellett? Vagy ez ott elvárt? Igazából nem értem ezt, de mindegy is, lassan túltoljuk.