Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindent IS tudsz,csinalj egy tetősátrat az aszmamá-ra.
Itt van egy közelebbi: https://www.jofogas.hu/pest/Retro_sibox__tarolo_box_137469892.htm
Nekünk a tömzsi van, ez síbox.
ilyesmiket találtam csak nagykanizsán van, többe lenne az út mint amit ér a doboz
2 méter hosszú kellene meg minél keskenyebb-magasabb
30-40 centi magas kb elég is úgy is csak habszivacs lenne alul-felül meg a botnak kivágva hely
szóval valami ilyesmi hoki foshalom a terv
Nekünk talán van egy amit régóta nem használunk, megkérdem a nejt feltesszük-e még valaha, ha nem akkor beszélhetünk róla.
most egy tető boxot vadászok a peca botoknak, múltkor találtam is egy kicsit rokkantat 10 ért a közelben de amire felhívtam már mentek érte
ha elférne benne a 2 bot meg a szák nyél akkor nem kellene pakolni annyit a kocsiba ki-be mert sokszor seggel állok be a bozótba és a hátsó ajtó használhatatlan emiatt
egyrészt kurva szar futóval menni a parton, hely se nagyon van hol leállni vele, lett tesztelve a több napos pecákon
másrészt kibaszott ingatag a rugózás, kellene 4 láb a 4 sarkára hogy stabilan álljon
harmadrészt egy új ponyva-+ vasalat is kellene rá mert elég alacsony
eddig ezek nem megoldhatatlan feladatok, problémásak de megoldhatóak
ami leginkább gáz az a ki-be mászkálás hiszen csak hátul lehet, ahol csak hernyó módban nem egyszerű megoldani ekkora testtel, ráadásul a nyitás/zárás sem megoldott
ettől már egy sátras ágy jobb megoldás, vannak olyan ágyak amihez van egy kupola sátor, meg is venném de engem nem bír el...
Régóta agyalok ezen magamnak, de pl. neked az utánfutós megoldás miért nem jó? Futód van, matracot rá kis ponyva rá és még a cuccok is kényelmesen elférnek.
csak be lehet valahogy tuszkolni egy tábla bordás lemezt
ha már ennyi a felesleges pénz csak marad pár tízezres a zsebben hogy lehessen egy használható kocsit csinálni belőle
tuti nem lenne meg benne a 2 méter sík helyed heverészni(kezeid széttáró)
egy fosrakás az összes, leérne az alja mindenhol
ja, hogy autó 😆 azt hittem motor(kezeit széttáró) Pesten a másfél millárdos autóját baszhatja, úgy is az ifa a gyorsabb mert az megy elől 😅
Mert motorral elférek a sorok közt, az a batmobil meg nem.
Csak 4 milla? Ini? Csatornára kijárni nem lenne jó? 🤣
Amúgy jó. Pár éve még emlékszem hogy arról okoskodtak valami autós műsorban, hogy 3 másodperc alá fizikailag nem nagyon lehet már lemenni. A kommerszebb Ferrarik gyorsultak 4-5másodpercet. Most meg a családi autók.
kocsik között? Már mér baxhatná?
Azért ne dőlj a kardodba. Dugóban baszhatja a 2.2másodpercet 😁
nem tudok(kezeit széttáró) neten nézzél mindig van rakással eladó (kezeit széttáró) 9,9 Le-ig nem kell rá jogsi se semmi olyan mint 1 bicikli. Az felett kell rá minden szar. Csónaktestest össze kell vizsgáztatni a motorral, lajstromszámot kapsz kötelező felszerelések, 3 horgony, mentőmellény zsebláma, mérőrúd 10 cm beosztásokkal meg még vagy 20 dolog, mire mindent bepakolsz el se lehet benne férni 😅
Ezért gyártanak 9,9 lóerőset kis átalakítással fel lehet húzni 30 le-ig én ilyenbe gondolkoznék ha csónakot akarnék(kezeit széttáró)
gumicsónak
atom stabil cucc, csak merev padlós legyen
vagyok majd 160 kiló aztán meg sem rezzent a kis 3,6 méteres amikor mentem vele pedig sz oldalán ültem
1-1,2 mikulás lenne rá, sólyakocsi se fontos
tudsz vmi csónakot 10-20 lovas motorral? meguntam az evezést
vesz az ember egy 2000 ezer környéki busát vagy zx14-et párszázezerért vs 1,6 millliárd az a kék kocsi annyival meg nem tud többet 😅
nem csodálom (gondolkodós) Ezek a göthös kotorék ebek a macskák legnagyobb gyilkosai(ujját lefelé mutató)
szerintem a szomszédmacskákat odagyűjti a farakás alá(gondolkodós) Cserébe egér lesz remélem jó sok 😂
a horgászat veszélyekkel is jár(kezeit széttáró)