Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én se vagxok megelégedve ezekkel a park cuccokkal
nekem túl erősek túl nyersek
lehet a 12v típusokst kellett volna venni
ismerősnek majdnem eltörte a csuklóját a nagyobbik park fúró ami ütve is tud fúrni
ha építkezel/ felújítasz jók ezek, 5 év gari ha levégel adnak másikat vagy vissza fizetik
ott úgy is gyorsan amortizálódik minden
En asszem 20e ert vettem,de jo nezzuk a most elerhetot.

Dewalt:
https://www.stanleyszerszambol...

parkside:
https://www.jofuro.hu/product/...

Ilyenkor felmerul bennem hogy be vagy baszva reggel,vagy miafaszt nezel? 😂
20e ert kapni dewaltot akkuval?
Most megnéztem a Parksideot...többe kerül mint a DeWalt 🤣
Jó megetettek titeket a marketingesek 😆
Bármit vettem tőlük az hulladék volt, még hobbi célokra is. Aliexpresről is jobbat szoktak küldeni, de az legalább tényleg olcsó. Egyszer használatos szerszámgépek között is szarnak számít, ti meg odáig vagytok érte, mert az arcotokba tolták az élelmiszer boltban, és beidomítottak mint a Pavlov kutyáját, hogy meginduljon a nyálelválasztás amikor meglátjátok a márkajelzést. Aztán lelkesen veszitek akkor is amikor a profi árú használható hobbi cuccot teszik elétek, mert ti ennyire igényesek vagytok 🤣

Én meg gondolkodtam. Ezért a pénzért 12 éve vettem egy jó szerszámot ami most is működik. Na ez a hosszútávú teszt.
én a csipeszeseken röhögök, mert ha akaszt egy 3+ pontyot már öröm táncot jár
én meg az elmúlt 3 év alatt 1db 5 kg alattit fogtam összesen
Pont egy 970 ezret futott lim furgont viszek szervizbe,nem vagyok pipi hogy kidobjak annyit amibe a kamutotya szervize kerul neked.
...vagy megcsinálja maga a tizedéből.
ahhoz minek a tölcsér? Beviszed a szervízbe elszívsz 2 cigit kipengetsz 150 ezret aszt kész(kezeit széttáró)
Olajcsere volt.
de kár volt ezt felrakni(fejét fogó) Mindjárt jönnek a makitások, dövaltosok, milvókisok, hogy csak azok a profi gépek csak azok a jók(fejét fogó)
baszki elmegy melletted egy svarbis csipeszes horgász ki bírja ezt a látványt vad röhögés nélkül? 😂
az a szíp piros tölcsér na az minek? 😆
koporsónak elég vékonynak tűnik (gondolkodós)
skif?
Es akkor most ne csinaljak?
Ja,es kb 20 eve,nem 10.
Ja, csak 10 éve is szar volt az a rész.
azért mindenre van megoldás olcsó pénzért....
ha hideg van ha meleg van csak az opel 😁
220hosszú meg 60 széles, nem tűnik rossznak, bár szerintem ez még kőkeményen a 80as évekbeli, egészen le fogja húzni az astra színvonalát 😂
Nem,kb ket hete csinaljak.
Ha 10 éve csinálják is késő.
A masodik a videon.

http://youtu.be/y8SrPaPiLDc
Baszki,a legikonikusabban szar utszakasz elesett.
A rakospalota felol az m3 feluljaro a mekdonci,metro fele most aszfaltozzak. 😆
nem is tudtam hogy van síbox
itt vidéken azt se tudjuk mi a picsa az a sí 😂
köszi a felvilágosítást akkor így könnyebb lesz keresni
anno a devecseribpiacon kb kilós áron volt a sok doboz, persze kulcs nélküliek voltak olcsón csak akkor még nem kellett
bármit is meg tudnék csinálni
de az a sátor egy borzalom 😂

még mindig a 4x4 egyterű lenne a tuti csak a 700 ezer körüliek legalább olyan borzalmas állapotban vannak mint jelenleg az astra
akkor meg minek dobjak ki 700+ ezret....