Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem bűn. Nem tartozik a védett fajba, mint a buzik 😆
Volt, már nincs.
Nem nehéz kisakkozni mik azok a témák. 😄
o1g is volt egy időben vastagon 😂
Mert mi az érzékeny téma? Van itt buzulás, anyázás, egymás szopatása (ja az benne van a buzulásban) kőkemény fajgyűlölet, azon csodálkozom hogy az oldal szervereit nem kapcsolták le ezért. Aztán ilyenek miatt még senki nem tűnt el innen. Bár ha pont az admin anyját szidod akkor jogos.
Őt? Aztán miért? Nem az az ideges típus.
Mert számukra érzékeny témát nem pendítesz. Akik nem írnak nem mind maguktól teszik, de hát joguk van hozzá hisz övék a fórum.
anyukám tuti szeret, meg néha az asszony is, ezen kívül szerintem nincs 5 ember az egész földön 😂
szóval kurva kevés az esély hogy a vezetőségből bárki is kedvelne 😉
Meg szep.
No,motoroztatok mar? 😆
Nem hiszem 😁
Téged szeretnek. 🤣
nem hinném, én legalább 3x genyább vagyok tőle aztán még mindig tudok írni
A fórum üzemeltetői vagy valakinek az ügyvédje? :D
Nem, őt fenyítették, nem tud hozzászólni semmihez. Így járt a haver.
Áhh téged is imád,neked nem írt?
Ne má, 48 vagy, 10 éve csukták be, szóval 38 éves korodig még elmehettél volna... persze tudom, akkor még nem volt gyerek, magad kedvéért menni ahhoz már öreg voltál 😄 meg ugye pézbe is került 😅
..de azért a szüleid elvihettek volna, lett volna alkalmuk. Ha legközelebb a pszichiáter kérdezi, hogy jelen elmeállapotodnak lehet-e gyermekkori trauma az oka, akkor ezt ne felejtsd el megemlíteni! 😁
Pedig szédültem rendesen. 🥶
ő 3 hétre szokott menni(kezeit széttáró) de ott nincs net?
Hogy tud eddig meglenni nélkülünk?(szemeit körbeforgató)
Te élettársad semmi infó?
Nyaral,ket hetet.
és erre emlékeztek?
http://youtu.be/4QbwuWHn4yo 😅
blődiről tud valaki valamit rég nem láttam?
Kezdek kicsit aggódni(gondolkodós)
ezt mire használod?
ebbe a rakétába többször is voltam amúgy nem nagy élmény volt(kezeit széttáró) Metálkék műanyag székekre emléxem. Ez felemelkedett meg jobbra-balra forgott. A film végén meg mindig lezuhantunk(kezeit széttáró)
én sajnos nem sokat jutottam el a vidámparkba engem nem nagyon hordtak a szüleim(kezeit széttáró) Így sajnos a ciklonon soha nem ültem(kezeit széttáró) Amikor vittek még olyan kicsi voltam, hogy csak a bátyám mehetett fel édesapámmal, nekem csak a hullámvasút jutott(kezeit széttáró) Amikor fiatal felnőttként voltam akkor meg akkora sor volt, hogy nem álltunk be(kezeit széttáró) Amikor felnőttként voltam meg már nem üzemelt(kezeit széttáró)