Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

🤣
Ehhez képest állandóan itt fosod a szót végeláthatatlanul.eregy valami motorcsónakos fórumra vagy horgásztopicba
én a közútról kitiltanám az összes motort. Aki motorozni akar az menjen ringre azt ott kanyaroghat. Nektek úgy is az a mániátok nem a szép hosszú egyenesek 😅 Ezekkel a redvás hobby motorokkal ne borzolják a rendes emberek idegeit. (kezeit széttáró) Vagy lehetne úgy is, hogy 50cm3 felett évente 3 millió forint adó rá azt csá. Azzal meg lehetne szűrni a népet 😅
Mikor mentünk Zsámbékra , felmentünk Visegrádra is ,https://www.sportmotor.hu/albu..., semmi rendőri ellenőrzés , sok motor , nehézkes parkolási lehetőséggel ,rendőr az utána Bajna-Héreg ringen , motorosrendőr meg traffipax is ! A baj az , hogy nem az üvöltő üres kályhacsővel orditozó choppert , és a dbkiller nélküli nyitott sportszarokat veszik ki a sorból hanem álltalánosítva az összes motorost megszopatva szeretnék kitiltatni az összeset , akár csak a Bakonyba az ordító endurósok miatt ! Pedig a Visegrád ut már nem annyira szar mint volt , szépen kijavították ,bár a kanyarkavicsra figyelni kellett ! 🙃
de felkapott lett ez a visegrád(gondolkodós) Most voltunk nemrég egész nap 5 motort nem láttam szerintem (gondolkodós)
Azért ott már vannak bajok a toronyban is :D
Akkor jó, mert egyébként se készültem arra, itthon keveset motorozok, utóljára a kovid alatt mentem hosszabbat. De akkor van bevétel máshonnan, a motorosok nem hiányoznak.
Jól látod 😄
A szomszéd is ezért viszi holnap az asszonyát és a lányait. 😄
Ezer éve nem jártam arra, a hétvégi tömeg miatt erősen értelmetlen és épp ezért a tiltás is hisz évtizede nem lehet ott kanyarogni legfeljebb csordogálni, mondjuk ezért sport vagy túramotoros nem nagyon jár arra elenben csopperesek lehetséges, van pár kolléga nagy gépekkel és üres csővel, ép hétvégén voltak szerbiában egy találkozón és a haver vn2000-re még a gyárihoz hasonló csővel 120db-t tudott és most jön rá a csudálatos új mert ugye ami most van az halk, a győztes 160db-el nyert és azt célozza a haver, megvan még neki a régi 1500-as amitől én alapjáraton süketülök pedig már gyenge a hallásom. Tehát ha ilyesmikkel járnak arra akkor még lent a városban is remeghetnek az ablakok. 😆
Gondoltam 😂 😂 😂
Ilyen egy költői kérdés 😂
Meg holnap viszek kannákat. 🤣
Hogy lenne. 😂
Szevasztok 😁
Van itt aki ez itt érint ................mert motorozik ?????
https://hegylakok.hu/2023/06/e...
Tele van. 🤓
Csak szolok,vasarnapig 509 a dizel a madarasban.
Néztem egy ókori dokufilmet herkulesről melyben szép kigyúrt kentaurok is voltak és eszembe jutott, hogy hasonló alkotásokban még nem láttam női kentaurt így vajon, hogy szaporodnak? Vagy annyira csúnyák, hogy nem merik mutatni őket? Mondjuk akkor nem csodálkoznék ha a Kentaur Gym-ben a kigyúrt és jelentős hímtaggal bíró egyedek egymásra gerjednének na meg ahogy öregszik és többször csoffadtra szoptatott mellük vágta közben a lábukra tekeredik és pofára esve nyakukat szegnék. 🤔
hát nincs már meg az ellensúly az tuti. (kezeit széttáró)
Bár a politikaiba meg a vicc topikba van még néhány véres szájú komcsi azokkal kell beérnünk(kezeit széttáró)
na akkor szembesítelek a valósággal. Szóval anyukád már kisgyermeknek sem szeretett, azóta, hogy ilyen nagy marha lettél még annál is kevésbé. A feleséged alig várja, hogy húzzál elfelé horgászni állandóan zaklatod azzal a rövid puskával ami a nagy hasad alól kandikál ki 1 csepp kedve sincs hozzáérni se de kényszeríted. a fiad viszonylag egész fiatalon elhúzott pestre nem bírta az otthoni feszültséget, 5 embert mondtál fogalmam sincs ki lehet még az a másik kettő de tuti azok sem kedvelnek 😂
Siman neked adom,latom sokat torodsz vele. 😆
pocsecs hagyjuk már a süket dumádat most bújtál a 3-ik bőrödbe(fetrengős) Az előzőt a trüszentettel árultad el ezt meg a bizgerével hogy is van a mondás a hazug rókát hamarabb agyonütik mint valami kutyát vagy valami ilyesmi szóval az a lényeg te mindig le fox bukni akár hány nikkel is jössz 🤣 Fenyítették mi? Itt? Pocsecs az adminok legnagyobb spanja, 20 semmirevaló topikot nyitottak már neki fél szavára 😂
Ott volt oncenzura,bogyo lelepett,magaban fustolog,meg a karmelita elott bontja a kordont. 🤣
privátban írt(kezeit széttáró) Most gyötrődik nem tudja, hogy valljon neked szerelmet(kezeit széttáró) Mondtam neki, hogy itt a nyílvános fórumon úgy sem utasítanád el ettől ne tartson(ujjával nemet mutató)
majd nem felejtem 😅
Egyébként ahogy írod. De a ciklon nem 10 éve nem működött hanem szerintem legalább 15. Azt már nem üzemeltették 2013-ig. Korábban lezárták egy baleset miatt(kezeit széttáró) ha életembe 3-4 szer voltam összesen a pesti vidámparkba akkor sokat mondok. Legelőször kicsi voltam, aztán 16-18 éves koromban hatalmas sor miatt nem álltunk be utána még vagy egyszer vagy kétszer voltunk ilyen haveri társasággal de addigra meg már nem üzemelt(kezei széttáró)
nekem azért kicsit hiányzik a füstös
azóta nagyon egysíkú lett a vélemény....