Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://youtube.com/shorts/hfD... Ez jobban indul, és nem kell rúgdosni sem.
Egesz konnyen indul a herli japanban.

https://youtube.com/shorts/nCW...
Hát én nem eszek annyit, mint te, de nem is 160 kg vagyok, csak 80 😅
....azért jól sikerült bográcsos őz vagy marha pörköltből 2 embernek valót meg tudok enni 😅
4 személyes tálnak 80-90% megeszem bárhol
2 lángos max akkor fog ki rajtam ha el van áztatva olajban és szar ízű
Felék 30+ centis lángosokat adnak, kettőt összeborítva meg se tudnél enni... eltéve hidegen meg szar.
Az tényleg durva. Itt a magasan pozicionált BMW-s barát cukrászdában is csak 18ezer a legdrágább torta. Jó ezek szabvány torták, lehet egyedi igényekkel meg a díszítéssel lenne az is 28ezer.
28 ezer 😂
A sznobok nem vesznek!
Amugy ez aldis.
Parkside kekszet nem veszünk 😆
jó sok éve (6-8) még a vasas cégnél melóztam akkor ilyen 120-160 ezer körüli volt a havi bérem, szerdénként lángos nap volt egy ember kiment venni fél cégnek
voltak töltött lángosok amibe sült szalonnától kezdve minden franc is volt az volt egy ezres, de ilyen bazi nagy cucc volt, ha egyet megettem avval elvoltam délig, de igazándiból nem annyira szerettem mert egész zsíros volt
a kedvencem a sajtos tejfölös lángos, és rá egy fokhagymázott sima, ezt sokszor meg se bírtam enni egy helyeben, maradt tízóraira is pár falat ez ilyen 750-800ft volt, nem emlékszem pontosan de a töltöttől olcsóbb volt
haver még ott dolgozik keres kb 350-400 felé igaz már nem sima melós hanem csoportvezető lett de nincs túl nagy különbség fizetésben
szóval akárhogy is számoljuk a lángos sokkal jobban drágult mint ahogy a fizetés emelkedett
és nem csak a lángos
rokon gyereknek csináltattunk egy nagyobbacska tortát valami mancs őrjárat kivitelt aztán 28 ezer volt, hát én majdnem eret vágtam magamon pedig közösen vettük anyóssal de még így is gecidrága volt
Ááááá, egy adott kor után már nem olyan egyszerű. 😏
Nem az,a cobranco kedvence.
A szendvicskeksz kicsit jobb.De az egy ezres. 😆
kuki? -az milyen kaja?
mind1 ha olcsó 😅
hát tudod én meg szeretem ha megkenik előtte egy kis foghagymás alappal. nemrég az még egy ingyen opció volt(kezeit széttáró) fej foghagyma szétpaszírozva olajba sóba. 1000 lángost meg lehet belőle kenni. Ma már ez is 200 ft felár 😂 Hát elmennek az anyukba (fejét fogó)
Ugyanakkor ha valamit egyszerű otthon előállítani, az a cookie.
Az viszont szar 😄
Ha evente 3x eszek azis sok,es itthon csinaljuk.
Szoval olyan mint a sushi ara.Nem relevans.
Az amcsi csokidarabos keksz viszont acijos az aldiban.550. 😆
Hát én csak úgy szeretem, ha jó tejfölös meg füstölt sajt is van rajta - de az már akkor nem 2000 ☹️ annyit meg nem ér.
Igen. Akkor lett népszerű a magyarok körében. Aztán hazafelé belehugyoztunk a Balatonba. Lehet a nagy angolna pusztulás is ezért volt mert mindenki így tett 😆
Lehet, hogy most azért tömöttebbek a magyar helyek mert jelentősen drágult a horvát part, mi is anno nem csak a tenger hanem az olcsósága miatt kezdtünk kijárni mert úttal együtt is feléből kijött mint a balaton, ma már nem tudom mert 3 éve nem voltunk és idén sem oda megyünk.
Nyígtok a lángos ara miatt,kozben nem is akartok venni,mert utaljatok. 😆
Mindenki buzi. 🤣