Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nem magyarázat ez tény
csatornában kevés a hal és sok az egyéb élővilág
bojlis tóban meg annyi a hal hogy nem elég a természetes táplálék
plusz ezek néha megkattannak és elúsznak akár 30 km távokra is
3 év alatt nagyjából kifigyeltük mikor merre mozognak, amikor nem volt kapás az is fontos info volt
plusz hétköznap basztatom a törpéket sok helyen és látom a vizet hogy mozog
halfogás
idén tavasszal fogtam kb 80 kiló pontyot és csak direkt hétvégente jártam ki pecázni mint ismerősék, talán 2 csütörtöki nap volt benne összesen
na én egyedül jóval többet fogtam mint ők négyen 😆
mindezt úgy hogy utólag kiderült egy idióta a túlsó parton már vödörszám etetett a 10-12 fokos vízben
ha nincs ott ez a pöcs minden napra lett volna 2 ponty, így azért sok üres nap volt
Hallgattuk, jót röhögtünk rajta... a másik barom meg ott jetskízett, valami erős géppel, mert ment, mint a barom, és qrva hangos is volt. Aztán egy fordulóban esett egy nagyot, láttam, hogy ég felé álló lábakkal repül 5 métert, és fejjel landol a vízben. A skí leállt 10 m-re, ő meg elég lassan evickélt oda, biztos benne volt az ütés (ahogy a boxolók mondják) kievickélt a géppel, de utána legalább csend volt 🤣 abbahagyta a mókázást 😅 jó is, mert pont tele lett addigra a faxom vele, nem tudtam tőle szunyókálni.
na te is megmagyarázod, hogy nyáron miért nem fox halat 😅
vettem múlt héten 2 kiló tigrismogyorót meg 4 kiló kukoricát
tegnap sütött a nap megfőztem ingyen, ennyi maggal én elpecázgatok őszig, utána úgy is a bojli jön
amúgy nyáron nem könnyű pontyot fogni, olyan bőséges a természetes táplálék hogy nem kell neki szinte semmi más
kb okyan mint amikor egy sütemény raktárban garázdálkodik az ember és egy sportszelettel akarnák onnan kicsalogatni
Hú, most egy pillanatra megijedtem, hogy pipifaszos vízben kellett fürdenem, mivel én lentebb voltam 😅 de akkor jó, ha nem mentél bele 😅
Néhány kánikulás nap, és 22 fok lesz, az meg már jó, pedig én se szeretek fázni. 32 fokosban nem lehet úszni, az, meg hogy ülök benne a többi nyugger közt a tökömet áztatva, nem annyira érdekes.
a horgász elég kreatív állatfaj(kezeit széttáró) Mindig meg tudja ideologizálni, hogy épen miért nem fog halat. 😅 Vagy túl meleg a víz, vagy túl hideg, vagy ingadozik a légnyomás vagy kettős fronthatás van, vagy azért mert épen hűl a víz vagy azért mert épen melexik, vagy azért mert ívik a hal, vagy azért mert finnyásan eszik. Sorolhatnám még(kezeit széttáró)
Szóval én ezeket a hülye kifogásokat már meguntam én úgy csinálom ha elmegyek pecázni akkor inkább fogok halat és nem kell azon agyalogni, hogy miért nem fogtam 😅
nincs más zsinór otthon
ezt is a süllyesztőhöz vettem
50-es fonott van mindenhol, csatornában nem lehet mással szarozni, így is volt már idén egy halvesztésem a bedőlt nád miatt
csuka ment vissza nem érdekel a téma, csak a töroe hozza a pénzt
Tegnap én is voltam a tiszán miért nem találkoztunk? 😅
Szerintem az 1000 főt befogadó strandrészen lézengtek vagy 50 en. Ebből 45 napoztak 3-an combig voltak benne 2 barom mellettünk ment bele úszni, majd össze xarták magukat a 20 fokos vízben 😆 Az se normális aki ilyenkor a tiszába fürdik(óranézegetős) Ha a hónqap végéig kánikula jön eső nélkül talán meg lehet kockáztatni a 24-25 fokos vízben de az még nagyon nem kellemes(kezeit széttáró) Szóval inkább mentünk a termálba a 32 fokos medencékbe 😆
Hú, ti aztán kenitek-vágjátok ezt, semmit nem értek belőle. Bár tegnap a Tisza partján kaptam kiképzést 😅
ott strandoltunk, a pali meg 100 m-re horgászott... többx hívták telefonon, az utolsót jól végighallgattam, mert a víz mellett beszélt, az meg viszi a hangot. Röpködtek a szakkifejezések, hogy mit akasztott, meg melyik miért ment el, meg kiakadt, beakadt meg hogy hány kilós lehetett - a lényeg, hogy kb. 3 óra alatt nem fogott semmit, pedig két tilatexes vödörnyi valamit bedobált közben 😅
Hülye ez mind 🤣
egyébként neked a spiccboton mi a fenét keres 20-as fonott? 3 kg-os törpére gyúrsz? Akkor gumizd be 😆
na végre valami fogás(meghajlós) Hasonlóképen én is jártam már jó régen, csak nekem 12 monofil volt a spiccboton. Én csontival akasztottam csalihalfogás közben. Ránézésre méret alatti bicska volt aztán csapott egyet és elköszönt a vadi új készséggel(fejét fogó)
Csukát mennyiért árulod?
spiccbot, 20as fonott kis horog giliszra
törpe helyett ez jött, alig tudtam kiszedni mert még szákom sincs ha törpéket hajtok
lehetett kb 70 centi meg 2 kilón felül
Lehet hogy rokonok? 😅
Ez olyan pipis volt. Nem hazudtoltad meg önmagad 🤣
Csak felét? Hát jó hülye mind az 50 nek RANK a neve 😅
Hat akkor az arcmemoriaddal van baj.
rákeresni én is rá tudtam volna, csak furcsállom hogy elméletileg ekkora sztár aztán sosem láttam
pl az elsőt már 10+ éve megjegyeztem 😁 de csak azért mert annyi idős mint én
https://www.xvideos.com/video30177377/teen_abella_danger_pawg

Le ne maradj róla!
a kettesen meglepődtem sosem láttam még sehol sem
Névről nem ismerem meg őket, meg arcról sem. Esetleg pináról 😆
1-4-5-8-16-20
Névről...
Nekem szinte alig van ismerős köztük, de egyik sem hányatna meg 🥰
https://fb.watch/leYdjL6TYa/
ki hány szereplőt ismer ezek közül?
haverom azt mondja kb a felét névről is ismeri 😂
Ez még nem a saját kép, de ilyent csináltam én is, az még a mobájlomon van.