Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kanyarfotós kint lesz ma délután a tiltó táblánál 14-16 óra között.
Várja a motorosokat, ingyen free fotóz.
igazi tiltakozás az enne ha egy motoros se menne oda se motorral se kocsival se semmivel, és rábeszélné az ismerőseit is hogy az egész visegrádi részt kerüljék el
tuti meglátszana a forgalmon
az hogy a táblánál "buziskodik" pár motoros az senkit sem érdekel, ettől az is többet érne ha a táblát kiszednék és megsemmisítenék, minden egyes kihelyezés után
Lesz ma valami tiltakozas-feleseg.
aki nem motorozott/robogózott ma defektes hátsóval és leszakadt kipufogóval az buzi
😂
alig tudtam hazavergődni a partról, pont vége volt a misének mindenki csak engem nézett 😆
Eddig nem jártam ott, de ez ellen lázadni kell, különben ha sikeres, elkapatják magukat, azt azon kapjuk magunkat hogy betiltják a motorozást.
Ezt csak a hegesztő suli haladó osztályában tanítják 😁
De komolyan, te nem csináltál ilyet gyerek korodban papírból?
https://www.youtube.com/shorts...
Nézem nézem , és nem értem ! https://www.facebook.com/photo/?fbid=676564481177082&set=a.578192184347646&__cft__[0]=AZX_JJXruQz0JhpypIBB3d9oPG8tKZ1EngoXxpFv9noQtHtJswO5e4sNe_RvZ27Mc1lUL5eZLqIrbspFV5lxnwS-lKvz1Z-SPppUgiBmGIuuKsi_VUuNa3R_ekOFPD7dwQvS1x2TUpq_nLZf3F5NhPVtrz-fg1WIOtJ-NzNyOlBOiXVoCBb2NSjuuPG1rOKI_oENdVX5tF6Kku3PGOnlK9es&__cft__[1]=AZX_JJXruQz0JhpypIBB3d9oPG8tKZ1EngoXxpFv9noQtHtJswO5e4sNe_RvZ27Mc1lUL5eZLqIrbspFV5lxnwS-lKvz1Z-SPppUgiBmGIuuKsi_VUuNa3R_ekOFPD7dwQvS1x2TUpq_nLZf3F5NhPVtrz-fg1WIOtJ-NzNyOlBOiXVoCBb2NSjuuPG1rOKI_oENdVX5tF6Kku3PGOnlK9es&__tn__=EH-R]-R
Na itt a pár napi munka eredménye 2003 fel lett exrázva
Lett ülésfűtés ,behajló tükör ,szélvédő motoros fel le minden ami nélkülözhetetlen a motorozáshoz 😂 😂 😂
De azért a motort is átpattintattam a régi vázba + idomokat is össze kevertem 😍
Az jobban bánt , hogy holnap is eső ! 😒
Ha ki is tiltanak onnan se fogok sírni miatta ! 🤔
5000es fordulaton. Addig az enyém is csendes, utána kezd üvolteni.

Meg amúgy a villanymotorok is ki vannak tiltva, mert az jó nagy faszság akkor.
Nem, de a felsorolt tényezőkből mindegyik van nálam 🤣
Akartal menni?
Az fasza.....
akkor nekem jó nagyot nőhetett a pöcs mert teljesen jól elvagyok az 50essel
ellenőrizni nem tudom mert nem láttam már egy ideje 😂
Nem mutattam ujjal senkire konkretan. Altalanossagban beszelek. Mondhattam volna arcedulat is - ugyis aktualis lett volna, mert Open Road fesztival van epp.
Nekem a gyári dobok 80DB , legalább is az van ráírva ! 😏
A lóerővel rám gondoltál ?! Köszi aranyos vagy ! 😂
Megmondom én. Mert decibelenként egy-egy centivel nagyobbnak érződik a cerka! Egyeseknél lóerő, másoknál köbcenti, ezeknél a fiúkáknál a hangerő... Másfelől van ez a hülye mantra, hogy a hangos cső életet ment. Van, aki ebben annyira hisz, hogy 120dB alá nem adja.
Szerintem is célravezetőbb lenne mint a kitiltás ! Soha nem is értettem miért tetszik valakinek ha repedt fazék a hanghatás ! Mindíg is a gyàrit favorizáltam ! 😉
Semmi gond, majd bringával megyek arra papagájban 🤣
Mondjuk erre nem tiltás kéne hanem közúti műszak ellenőrzés, dB mérő meg ilyesmi, azt lehetne kiszórni a sok szart.
Nekem a Hodda gyári kipuja is hangos.
Arrafelé nem szoktam, túl sok az ember.
Bár most lehet fogom az akkus flexet és motorozok egyet éjszaka 🤣
Végre jó idő lett , tegnap egész nap lógattam a pumpa ormányát , néha kiköhögtem néhány köbméter betont , de holnap egyet Csesznekelek ! Vagy legalább is szeretnék ! 😉
Az ember oda dörgölőzik amiről álmodozik és akikre felnéz mert ő maga nem meri csinálni. 🏍️