Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm, nyilván évek óta nézegetjük egymás írásait és lett egyfajta vélemény mit gondol a másik, én nem gondolom, hogy hazaáruló, hálátlan, idegenszívű vagy bármi ilyesmi az aki kiköltözik, kint dolgozik és a gyerekeit is kint neveli és mikor ezeket felvetem inkább görbe tükörnek szánom azoknak akik mélymagyarkodnak, de legalábbis erősen jobboldaliak magyar értelemben (régebben mintha hasonló hsz-eket olvastam volna tőled) miközben azt teszik amit feljebb írtam és mindösze ezt jegyzem meg alkalmanként. Öcsém mint sokszor írtam most már 7. éve kint él, ők családilag erősen fideszesek voltak, de mikor kimentek utána erkölcsi okokból teljesen megszüntették az itthoni közélet kommentálását sőt a választásokkor itthon voltak (van magyar lakcímük is), de nem szavaztak mondván nem itt élnek így nincs joguk beleszólni ellenben kint szavaznak ott ahol csak lehet és a jobboldal mellett. A megélhetéshez nincs véleményem hisz fogalmam sincs milyen árak vannak, nemrég öcsém hozott mosóporokat stb., de nyilván akciósak voltak így irreleváns az ára, mondjuk amíg 2200-2400€-t keresett addig az akciókat nézegette és az olcsóbb diszkontokban vásárolt, most 3500-4000 közötti fizuval már nem nézegeti az árakat gondolom neked sem a 4000 alatti kategória a lé (közöm nincs hozzá) így az árak szinvonala talán nincs is fejben, itthon is én ma azt mondom, hogy 1500€ lenne az a minimum amiből éppen a tengődés felett lehetne úgy élni, hogy a kaja és rezsi ár ne érdekelje az embert.
Azt mar megtanultam, egyszr itt is leirtam, hogy kuccsaladban mukodo jovotervezes es a kiccsalad mukodesehez szukseges logika neha gyokeresen elter akkor, amikor orszagot vagy multiceget kell iranyitani.

Igen, neha en is latok dolgokat, amit csak azert hiszek, mert en latom, elmondas alapjan nem biztos, hogy elhinnem.
Á,nem.Azt a sok lámpát.
Írtam hogy hova megyek,igaz kicsit kitoltam a két hetet.
hát igen. Orbánt a világban jobban ismerik mint bármelyik európai főgecit 😅
még adnak 60 gramm grátiszt is 😅
Na mind1 ez se négy negyven(kezeit széttáró)
mi az és? nem látni a 4,4 jurós szalámit(kezeit széttáró) 500 grammosat ellenben lehet venni 23 ötvenért 😂
KOLBÁSZ 20 EURÓÉRT ELÉG BRUTÁL(GONDOLKODÓS) a 900 ft-os comból meg 1100 ft-os szalonából csináltam 40 kg télen. ezeknek a hülyéknek eladom felét 10 euróért még örülnek is neki én meg meggazdagszom 😅
Ennél durvább, hogy jópár éve Ausztria túlsó végén egy boltban vettem kaját. Nézem a szalámit, qrvára olyan, mint a mi télink, de valami más neve volt. Nézem alaposabban, és kis betűkkel megtaláltam rajta (németül) hogy gyártja Pick Szeged, Ungarische... Persze megvettem, egyrészt hogy tényleg az-e, mint itthon, másrészt ez volt az egyik legolcsóbb, negyedébe került, mint itthon.
Igen, az volt, a geci Pikknek annyira kellett az osztrák piac, hogy átmárkázva adta el ott ugyanazt. Mi meg itthon együk drágán - hogy szopnának lovat... azóta nem vettem.
nemtom. én itt bemegyek a villanyosboltba hajdúhoz minden is van a-z-ig(kezeit széttáró)
anyámékéba csak egy van
szedtem szét párszor
anyósékéban is csak egy volt a régiben
a mostanit nem tudom azt még nem kellett szétszedni
Ellopta a szalamit? 😮
Bakker, a Zorbán keze hova elér - ott is kötelező akcijjózni a magyar szalámit! 😅
Pont az utolsó sort nem vetted figyelembe, pedig külön neked cimeztem 😅
Igazából a tekerőst kéne állítgatni, a másik a biztonsági - ha beég vagy beragad a fő szabályzó, akkor ne robbanjon fel a gecibe. Elvileg minden kéne lenni egy plusz hőkioldónak, de az legtöbbx a burkolat alatt van, csak szerelve lehet hozzáférni.
inikém egy hellikopter egy új asztma ára mondjál valami komolyabbat.
Most ennyibe kerül az asszony dákója újonnan 😅
mondjuk lehet 4000 euróból kínlódik ezt nem írta csak, hogy ott is drága minden(kezeit széttáró)
Itt az átlag meg jó ha 1000 euróból(gondolkodós)
olyan piros bólyákat? Tavaly ilyenkor még volt is azóta elégett a többi szarral 😅
legalább priviben írtál volna, hogy nem leszel egy darabig(óranézegetős) betegre aggódtam magam(szemeit körbeforgató)
és milyen ízű a kinti kolbász?
Az aldinak csinál a pick egy csemege szalamit,az 2400,szinten aldi teliszalami jelenleg 1999 forint.Csak az aldinanak gyartjak.
Van alternativa.Mindkettot probaltam.Annyiban kulonbozik hogy picit nehezebb leszedni a kulsejet a vegerol,jobban szakad.De nem lehetetlen,izre ugyanaz mint a pick.
Ez valóban olcsó.
Március 20-25-ig akció a Dischka nevű üzletláncban.

https://cdn1.promotons.com/res...
Semmi, ennyi.
Én azt látom, nem most konkrétan, hanem általában, amikor a lipppppsik szerint nyugaton minden jobb és olcsóbb, akkor rákeresve az olcsóságra, hát... nem minden esetben találok róla tényeket.
Ezzel persze nem állítva, hogy mindig- és minden itt vagy ott van jobb áron.

Nem, nem kérem, hogy annyival többet keresnek, hogy az átlagból még így is többször lakhat jól Pick szalámival. Az echte sváb talán igen, de a környezetemben élő, kitántorgók hazalátogatása után azok valahogy mindig tömött szatyrokkal haladnak nyugat irányába. De talán azok hülyék, és szeretik a drágábbat kivinni és azt fogyasztani, mintsem ott kint az olcsóbból jóllakni.

Ragozni nem szeretném - vagy zongorázni, de van itt is olyan, aki a hisztijében csak azt látja, hogy a patás szándékosan vette el a pulyától az itthoni boldogulás esélyét.
OK, és?