Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze....ha olcsóbb lesz átveszem..
inkább kurvázd el a felesleges zsetont, az élmény megmarad ezt egy bankár nem veszi el tőled
vagy vegyél egy pecabotot aztán keress egy vizet és lazulj
vagy mindkettőt, a nagyját kurvázd el a maradékból meg pecabot lesz 😁
Én pár hete vettem akkor nagyon jól, 76 ba, most 66.. jót buktam rajta, de pont ugyanennyi erővel lehetett volna fordítva is 😁 hogy ezt előre tudjam, ahhoz túl nagy az előbőröm 😁
Deeeeeeehooooogy........ 😆
ááááááááááááááááá a faszomat 😂 ha rajtatok múlna szopnék 😂 buzik 😂
Hmmmmmm,szavazzunk. 😆
Holnap azzal megy akkor még ............megúszhatom ? 😂 😂
Ez eleg nagy lottojatek.
Van ismeros aki olyan 397 nel bevasarolt mert hal lesz az 500 is.
De a foni 320 ast is mondott asszem.
Ember legyen a talpan aki ezt megjosolja. 😆
Hmmmmm, vajon érdemes most euróra váltani a lét? Elvileg vannak itt hozzáértők. 🤔 😀
Nincs kibúvó! 🧐
Na akkor megnyugodtam. Tegnap motoroztam, ma meló 😀
Igény lenne rá,de nem.
Dolgozni? én azt hittem még vasárnap van...
És aki csak vasárnap ázott ? 🤔
Mindenki buzi aki nem dolgozik.
Valamit.
Vagy az a buzi, aki szombaton nem ázott meg motoron... vagy aki tegnap nem volt motormúzeumban 🤣
Buzi aki ma nem motorral ment dolgozni. 😆
Hogy robotporszívóval nem lehet közúton menni ???????
https://www.google.com/maps/@4...!3m6!1e1!3m4!1sAOY7rAoPbHwOCI9mCFMWuQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Konkrétan a kresz jogszabálygyüjteményben nem szerepel, a táblák kihelyezhetőségnél van valahol. Nincs más forditott háromszög meg hatszög, de ha alatta egy másik tábla is szerepel nem tudod mi az.
Oké, ez jogos, de nincs is más fordított háromszög, amivel összekeverhető lenne. Szóval tudod, hogy ha hátulról látod, te haladsz a védett úton. Mindegy is, én késszéggel elfogadom, csak ilyen nekem nem rémlett, pedig viszonylag frissen tanultam újra.
Miért tiltaná ki az előtte lévő utcából? Ha ott van dolga és más feltétel is adott ami a keresztutcában már nem, akkor nem mehet be csak azért mert akövetkező kereszteződésben nem mehet tovább? Lehet az adott utcában egy lerakat is amit meg kell közeliteni és behetne de ne menjen mert bár visszafelé is erre jön de a keresztutcába nem mehet majd be, bár nem is akar.....
Régen tanultunk ilyet, nem hiszem hogy változott volna. A magyarázat az alakjából is következik, hogy hátulról is felismerd. De ha van alatta valami és esetleg összefügghet vele akkor azt nem tudod mi lehet.
Mondjuk logikus.
Ezt én sem tudtam.
Hatha egy ideig tiszta lesz,amugy ha felgyulik nehezebb lesz lemosni mind.