Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néztem már pár netes boltot olyat nem találtam ahol minden lenne ehhez a szarhoz
2-3 helyről meg nem érné meg rendelni
gyalog kellene menni akkor inkább kiteszek 2 kanna vizet a napra és megfürdök benne mint anno tihanyban

amúgy nem érte miért van ehhez 2db hőfok bizgerem egyiken állítani lehet a hőfokot a másk meg kikapcsol 80 foknál, de a tekerősön is 80 a maximum
anyáméknak csak az a 80 fokos ki/be kapcsoló van abban nincs tekerős főfokszabályzó, ami igazándiból teljesen értelmetlen is
Mezitláb?
Szerintem már kiszámolta, hogy nem éri meg, mert a cipő talpalása többe kerül mint a posta 😆
Menj fel erte gyalog.
"400grammos Pick téliszalámi 4,40€-ért kapható"

Ezen én is jót röhögtem Luxemburgban, hogy a téli szalámi ott olcsóbb volt mint itthon, pedig amúgy kifejezetten nem olcsó hely.
Ebből látszik hogy mekkora lehúzások vannak nálunk.
én úgy gondolom nálunk csak az szenved akinek az "igénye" nagyobb mint a tehetsége
szerintem kurva jól élünk, csak annak kellene örülni ami van és nem azért bánatosnak lenni ami nincs
ennyi erővel az emberek 99,99% sírhatna reggeltől-estig mert egy szaros helikopterre sem tellik 😂
Szar lehet, látod mi inkább itthon élünk remekül és nem kínlódunk hazátlanul. 😆 Nem értem a máshol élőket, miért? Hát ez a hála? 🧐
kb annyi a posta mint az a baszás
komplett alaplapot vennék max a netről de az meg nincs ehhez az ósdi lomhoz
Orczy.com
kell venni egy hősugárzót meg egy légkondit és együtt járartni őket 😂
nekem elmegy mostanság napi 10kwh, vagyis nem megy el hanem nem jön mert nincs hova elhasználni
putri kiskőrösön nem kapok belevaló hőfokszabályzót a bojlerba aztán nincs ingyen melegvíz még
Különben lehetne házilag is csinálni ezt, csak sok villannyal, lassan csepegne a nafta. Viszont ha eltörlik a napelemre a szaldót divatba fog jönni, mert akármilyen rossz a hatékonysága ennek, inkább ez mint ingyen tápláljam be a hálózatba.
Sose mond hogy soha.
Kb jól mondja a Zoli.
Légkörből kivont CO2 és napelemmel vizet bontva hidrogént csinálnak. Ebből katalizátorral metánt gyártanak. A reakció mellékterméke víz. A metánból már előállítható bármilyen szénhidrogén további katalizátoros reakciókkal.
A dolog működik egyetlen nagy baja hogy drága És sose lesz olcsó. Ennélfogva kizárólag luxus termékként lehet rá gondolni nem megoldásként.
Nem osztotta meg a wifit. 🤷‍♂️
Balatonfüred új körforgalma,láttatok már ilyet?
Inkabb a levegobol kivont CO az alapja,napenergia,vizenergia meg a fene tudja mi.
Á,csak rágcsáltam a kolbász kerítést.
és? Nem volt net?(kérdőjeles)
..... klímasemleges szintetikus üzemanyag...Ez mi?Mesterséges úton előállított víz??
Bogyónál. 😆
Blődi........juhéjjj 🤗 🤩 Azt hittem már felszippantott az a magyar valóság(kezeit széttáró)
Hol a fenébe kujtorogtál már aggódtam(gondolkodós)
Én amit láttam 2 felett,az konkrétan nem a pálya mellett volt,csak lakott területen kívül.Minden szarért büntetnek,ha smkp többel tud menni mint 45,bünti.
no,hogy minden full olcsó legyen keringeni kell 5-10 bót közt az akciókért.
Pont mint itten.
Mondjuk engem kiakaszt ez a vándorlás.
Jó lenne azorbán csinálna egy nemzehy bótot oszt minden egy árban lenne mindenhol. 🤣