Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 2 gombócnál tartok az idén, még 6 gombóc fér bele az idei büdzsébe(óranézegetős)
azok voltak a szép idők, volt hogy aug20-án is alig volt nép ilyen 2008-20010 körül még nagyon kocsi se ment tihanyban a parti úton
anno aug20 hetében mindig peca volt havernak akkor volt leállása egy hétig
padon az aro babkonzerv volt a konyhaművészet, 20as kanna víz+ lavór a fürdőszoba, habszivacs az ágy és kurva nagy nyugalom
hazajövetel után meg nem aludtam 2 napig mert hiányzott a hullámok hangja
Mi a 90 es évek elején azért kezdtünk Horvátországban járni mert olcsóbb volt mint a Balaton... az út hosszabb volt ugyan, de a tengert nem lehetett ehez a Pocsolyához hasonlítani.
az is fos
pl ebből áll a puncs ízű:

visszaállított sovány TEJ, glükóz-fruktózszörp, cukor, kókuszolaj, glükózszirup, TEJSAVÓKÉSZÍTMÉNY, aromák, stabilizátorok (guargumi, szentjánoskenyérliszt, karragén), emulgeálószerek (zsírsavak mono-és digliceridjei),céklalé sűrítmény, sovány TEJPOR vagy sovány sűrített TEJ
Csökkenni fog az, mert csak alkalmanként lehet átbaszni az embereket. Aztán majd megy a rinya hogy nincs forgalom. Volt már ilyen amikor kihalt a Balaton mert mindenhol olcsóbb volt.
Egyél cartedor t az van olyan mint bármelyik fagyi és tizedébe kerül..
Ha már a tehetősebbeknek is magasak az árak akkor már tényleg elrugaszkodottak lehetnek. 😁
ez azt jelenti hogy több a pénz mint az ész.....

én most fagyigépre gyűjtök, igaz hogy vagy 130 ezer de akkor sem fogok 500ért enni egy gombóc fagyit
csak előbb az opelt kell átpiszkálni a műszakin, utána jöhet a fagyigép, bár ha még 2x elviszik a csapdáim akkor csak jövőre eszek itthoni fagyit
és az a helyzet,hogy még azt se látom,hogy kevesebben lennének ezeken a helyeken mint eddig (gondolkodós)
Amíg ez így lesz ezek az árak lesznek
hát az előbb leírtam már nem mik lettek az árak 😅 Én járok minden hétvégén valamerre és vagyonokat fizetek a semmiért 😅
erről beszélek...
Horvát, 90-es évek végén 2000 évek elején járogattunk. Még rönó 4 volt a rendőrautó 😅
Olcsóbb volt mint a magyar jóval(kezeit széttáró)
mer ez így mé nem jó? Funkcióját betölti 😂
ilyet ne is mondj, hogy talponálló mindjárt rád ugranak 4-en 😅
Egyébként az ilyen önkiszolgálós melós kajázókat szeretem én is a legjobban(meghajlós)
találkozhattunk is volna 😅 Tavaly pont 1 éve ott voltunk(kezeit széttáró) 15 ezerből megebédeltünk magyar és szlovák oldalon is egyaránt(kezeit széttáró) Szerintem tavaly még nem volt ilyen magas az ár, ez most szaladt el de nagyon(gondolkodós)
néhánxszor etem pisztrángot szilvásváradon mivel nem nagyon szeretem a halat valóban nem nagy szám de ha ott járok akkor eszek(kezeit széttáró) Sose volt olcsó hely... 😅
Római parton is lehidaltam. Haverral vettünk két hekket, egy sültkrumplit, meg két sört. 3500 fizetett, aztán amikor mentem a kajáért még 4500-at, mondván a hekk az külön van fizetve, hát asszem a jövőheti bringázáshoz viszünk magunknak sört, meg még 😆újpesten veszünk egy girost 😆 de komolyan, a lángos egy marék liszt gyakorlatilag. Legolcsóbb, legszarabb kaja. Ezért lett strandkaja. Erre 2rugót elkérni ezért...
én nem is megyek a balaton közelébe se
régen évente 1-2 többnapos peca alap volt, szinte minden évben egy hetes kemping
most meg olyan árak vannak hogy egy hetes peca 2 személyre benne lenne 500 ezerben
hát basszák meg akkor inkább a csatornába vadászok halakra
Kedden megálltam Siófoknál, a parton. Eléggé megdöbbentő árakat láttam... ezzel el is érték, hogy ne vegyek semmit 😅 elmehetnek a faxba a 2000es lángossal, 2900as hamburgerrel... rántott szelet sült krumpli 4900. Mindez nem egy gourmet étterem, hanem egy bódé a parton, padokkal, műanyag tányérral.
van akinek semmi sem elég
😁
Te még mindig tartod a kommunista szombatot? 😁
A motoros elefántnak !
Ormányát
Ma 120m/3 betonnal fújt am ki az ormány ! 😅
mi régen mindig sütögettünk a balatoni kempingben esténként, napközben sosem, ebéd vagy valami étterembe volt vagy épp bolti kaját
de az esti sütögetés alap volt, kis tárcsán ahogy sült kaja úgy ette a brigád