Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem zavar,mit tanácsolgatsz?
Kösz, nem élek vele, ültem már távolsági buszon 😁
Sosem voltam értelmes főleg nem hívő, soha senkinek nem hiszek el semmit amit a múltjáról állít ha csak nincs rá írásos bizonyíték több tanúval alátámasztva, a saját szüleimnek sem sőt, főleg nekik nem hisz soha nem mondták volna el ha aljasak voltak bárkivel. Amit gondolok róluk, hogy kik voltak azt másoktól hallottam, ja amúgy agyatlan tahó vagyok, már nem változok.
Kinek merre lesz a holnapi gurulás ? Már bekentem a ruhámat W5-el , holnap viszem a bivalyt sétálni ! 😉
Háááát, nem gondoltam, hogy igaz amit írtam, marhaságnak gondoltam, de úgy tűnik igaz lehet ha ennyire felbaszott. Az én szüleimről nyugodtan írhatsz ilyeneket mert ha igaz kussolok ha nem akkor leszarom. 😁 És tényleg, előbb megpróbálok ellenállni veletek ellentétben akik meglepetésemre nem, hogy nem tiltakoznátok hanem gond nélkül azonnal nyitnátok a vazelines tégelyt akkor is ha nincs igény rá a cellában. 😏
Dehogy zavar. Felőlem mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy akar. 😸
🤣
Ezt elhiszem ! 😏
Ha neked megfelel akkor persze semmivel több nem kell. Én is elvoltam az 55LE-s Skoda120-al, az 1.4es F Astrával meg a 100LE-s Priussal is, de azért a jót könnyű megszokni.
http://youtu.be/OyrTLYyIvNI
Eljösz , megautóztatlak okostojás ! 😉
Okostojás !
Nem,de nadudvar korul a semmi kozepin a yard kerdezte,ocsem mondta nezze meg,meltatlankodott hogy itt csak konyhabutor van. 🤣
200 at egy 8 szelepes aszma 1,6 racse csikokkal is megy. 🤣

http://youtu.be/ckCjd77rT0o?si=MTDGt8KTZbKQje53
Migránssal próbáltad? Abból biztos befér 20 hátra, az 100 000 juró - többet hoz, mint a bútor 😃
200-at? Azt csak akkor, ha szakadékba esik, és az a 2,5 tonna az elejére van kötve, nem utána 🤣 - na nem mintha 200-al kéne menni, de azért na... 😁
450kg-os futóval hoztam Szlovákiából 1,5t-ás Tátra komplet B hidat ! 🤫
Ketto.
szerintem én nyertem mert a 750 kilós futóval elhoztam másfél köbméter sódert
nem mondom hogy nem melegedett a víz mert végig pirosban volt, kapubejáró kicsit emelkedik emiatt nekifutásból kellett behúzni mert kikapart az eleje
de bírta a csoda astra
Nyilván nekem is elég lett volna... ha 15 lett volna - akkor meglett volna életem első fóccvágenyje 😄 - de annyiért adták volna, mint a bydét. Inkább választom a nagyobbat fullextrával, mint a VW emblémát - ugyanannyiért
Viszont csak három tümmedt testű ülhet be.
Te nyertél ! 🤔
Ahhoz hogy potolja az intelligenciadat nem,eleg ha felhivod es kerdezel tole.
Ha szamhaboruzunk az enyem csak 120 ló,tudja fene mennyi Nm,2,4 tonna,kurvasokat huzhat,de nincs rajogsim,de ket emberrel berakok 2 szekrenysortegy franciagyat es valami lapraszerelt kisbutort,igy lejton lefele belekarcol a 150 be,en nyertem mert hozza a penzt,de nem kerul iszonyat penzbe a becsi szerviz.
Ahhoz lehet kéne előbb vennem,nem?