Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a helyzet, hogy európában a kínai villanycsodáknak szándékosan felnyomják az árát nem akarják itt ezt(gondolkodós)
mit tudsz te kifizetni? A vacsorát se amit megettél baszki 😂
a legjobbat? És a bmw-ig jutottál? 🤣 Fejd meg jobban a nejed tejeljen rendesen ne hulladékokat vegyél 😂
4-es? sógorom villamosságszerelő amikor kijött a 6-os tele volt vele a műhelye akkora rakás fos. 😅
ja nézed az illesztést 😅
Na kb. eddig terjed a tudásod te szakértő 😅
30 éve az autóiparba mi 😅
Az, hogy hetente lefröcskölsz két sárvédőt pirosra még nem az autóipar ám(ujjával nemet mutat) 😅
na mikor a villanydácsiát megvettem az asszonynak én is megnézegettem a teszteket meg vagy 20 dákót dicsérő és magasztaló jutub videót. 😅
a transzporter 😂 ha ki van ütve minden gyári szabályzás és agyon van csippelve mentem már 1 után 180-al de ott vége 😅
persze kilométerórán lehet látni bármiféle számokat de közel sem fedi a valóságot 🤣 Legal''bb magadat ne csapd be 😅
Ja,előzésben lévő autót előzött.....vagy inkább az "előzésben lévő autó"baszta nézni a tükröt,és ráhúzta a kormányt.
https://www.facebook.com/photo?fbid=919070766892904&set=pcb.919070856892895 🤔
Azért vannak egyetemleges aljasságok, ami térben-időben mindig az volt.
"Az álláspontomat az üléspontom határozza meg."
ennyi erővel a bkv ellenőr is aljas
meg a yard is aki bemér
Nem,nem tudom hogy ezt mire érted.
"Számodra ezek szerint az ha komcsik voltak, azt elmondták? "
Galambsakk? 😒
Ja,gondold el pont annyit megy a munkásautó mint a seal.
Kik voltak azok?
Siman tolj ki ele egy talicska sittet.
Számodra ezek szerint az ha komcsik voltak, azt elmondták? Bár az aljas mind ugyanaz mindegy komcsi, náci egy kutya.
Nógrád, Dunaújváros vagy a fene tudja.
Éppen nem - mint ahogy a fóccvágeny busz is éppen nem futja meg a 200-at 😁de szép az a 180 is... annyival se kéne annak az instabil bódénak mennie.
Úgy látom itt nem sok minden változott, mindenki utál mindenkit. 😁 Én ma kezdtem el utálni a motorosokat, a hülyegyerek a ház előtt folyamatosan oda vissza vagy 80-al egy szaros szétherélt krosszmotorral. Már úgy voltam hogy kimegyek és pofánbaszom egy féltéglával, de szerintem látta hogy mi van es elhúzott. 🙈🤣
Az "aljasságot" mindig az adott környezet definiálja és nem az egyetemes erkölcs - sajnos.
50 éve az volt az aljasság, amikor noteszbe firkálták, ki megy vasárnap templomba. Aki csinálta, nem hívta aljasságnak.
70 éve aki kidobta a házából az egykori polgárokat és leinternáltatta őket nem aljasságot követett el, hanem a nép ellenségeit büntette meg.
Minden értelmezés kérdése, ha úgy megy neki az ember.
Nem az a lényeg,hanem hogy elkapták-e végül.
De mi az aljasság?Nekem pl nyugodtan elmondhatták volna hogy üldözték a cigányokat zsidókat,az emberek nagyréste szerint,ez aljasság,szerintem meg csak sima napi jó cselekedet.Én sem tagadom le egyik gyerekem előtt sem hogy rühellem a cigányokat,pedig ez ugye rasszizmus és elitélendő.
Ez semmi! nekem van olyan videóm, amin dinoszauruszok üldözik jeff goldblumot 🤣