Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kb 3-4-5 mm locsolocsovon megy.

https://alkatreszek.hu/loc2327036_la
ne szivass már hogy ez vastag: https://gmoto.hu/loctite-5980-...
1mm átmérőjű hurkát csinál aztán a tekerővel kurva könnyen és gyorsan lehet kinyomni, csavar helyeket körbe lehet kerülni vele
Ezek ilyen punci mérgelődések, ezek még gyűlölni sem tudnak igazán.
Nem,Loctite SI 5980,ahogy a gepkonyv irja,csak az alap ketelkedes.Meg hogy a vezerles,generator deklinel mivel nem szakadt a papir tomites maradt a regi.
A ket blokkfel es az olajteknő a honda eloiras szerint is blokktomitovel megy ossze.
A önkinyomos verzio tul vastag volt,igy inkabb csak egy kis ecsetre raktam azzal hordtam fel.De lassan,igy kicsit mar szikkadt az alatt az 5-8 perc alatt amig vegezzem.
Az hogy a ket eve cserelt kihajtote gely szimering se lett cserelve.
Ezek miatt mondom hogy meglatom,nem volt gond egyik osszerakasnal sem.
Feltoltottem 3 liter olajjal.
Blokk tömítő "répa pürével" tömítetted? Az csak jó felületeknél hatásos. Ha sérült akkor inkább a szilikon vált be.
Esetleg rossz irányból kerültél a pasztával egy csavart?
Mukodni mukodik,de hogy jon e belole olaj azt nem tudom,mulik a tomitopasztatol is.
Kettevagva semmi nem volt,a sebessegek is mind megvannak,vegiglepkedtem rajta.
Ahhoz képest neked is csak a remény van......és te magad sem vagy biztos benne hogy működni fog.
A működése hibátlan,mint mindig,és nincs kettevágva semmi,azt te szoktad.
Afelől semmi kétség hogy összerakod,hisz igénytelen vagy,ha kell kettévágod a tengelyt hogy beférjen,itt a hibátlan működésen van a hangsúly.
Az a valoszinubb hogy rabolint mett tudja hogy siman osszerakom.
Nefeledd,merfoldekkel lekoroz teged minden intelligenciaval kapcsolatos meroszamban.
Lehet hogy meg is mondta volna hogy hülye vagy,az úgy nem lesz jó,mert önerőből ezt nem tudtad
A B9 AI-je egy értelmesebb lény szerintem.
Csak akkor pofázik ha kérdezik.
🤣 😇
Örök és megbonthatatlan barátságok kötődnek itt a fórumon. 😆
Faszkalap vagy.
Igénytelen.
Nem figyelsz eléggé,felületes vagy.
Simán sikerült,a hornet blokkal ket évig ment,ott meg kellett cserélni a váltót mert hoszabb a kihajtás tengely,utána a gyűrűzés után két évig hiba nélkül ment a gép,a gondot az okozta hogy meg akartam spórolni egy szétszedést,így vettem egy bontott F3 váltót,és azzal raktam össze.
Szóval nem a sdzereléssel volt gond,hanem a lustasággal.
Amit most pótoltam.
Ebben igazad is van , de ha csak megsimogathatom akár minden nap , IS tartok egy ilyen vasat ! 😏
csak ugye eddig még sosem sikerült 😂
mert ha sikerült volna csak 1x kell "csinálni"
Remelem,ez meg nem biztos,bar derusek a kilatasaim,nem eloszor csinalom.
Működni is fog?
Elvileg kesz a blokk.
Jobb mint az egykerekezes,holnap visdzalapatolom a lóba. 😂
Erre meg győr balatonra tök felelesleges tartani egy ilyen vasat.........szerintem
Hát akkor nézegessétek. Aztán ha megbillen 260 kilo majd
belapátoljátok egy konténerbe
A legutolsó megoldást szoktam választani ! 😉