Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

500-500ccm-nek már kellene legyen mèly hangja
Szíp egy devlád van he!
Milyen? Vén, csöpögős faszú koromra akarok egy ilyet!
Akkor mély ha van ccm mögötte. A gyapottol inkább csendesebb és bársonysabb hangj lesz.
Szerintem nincs szép hangja, sőt. Nekem nem tetszik, lehet újra kellene gyapotozni, nem elèg mèly, vagy a 2-1-2 rendszer miatt, nem tudom.
A hangja a lényeg.
Ezek a kanna akrák nekem nem tetszenek.
Nem hiszem
Csak azok szebbek és jobb helyen vanak
Ugyse jo a tiedre.
Neked is ilyen márka van fent.
Nem is kell, rossz helyen vannak.
Nagy zizi, mint a gazdája.
Nem eladó
Szépek az akrák ! :D
Most voltam elöször, nem kis munka felderiteni a szanaszét rakott tankokat, emlékmüveket, temetöket, repcsit, ütegeket. Teljesen összefüggéstelenül vannak több település mentén és több utszakasz mellett. Tuti hogy maradtak ki érdekességek, de csak vagy 3 órát bolyongtam a vidéken. Legnagyobb a domboldalon lévö vagy 7-8 tankból álló konstelláció.
Az.
Szép táj szuper motor, a Pz IV- et haza hozhattadd volna!
És haladós.
van az 26€ is
Szép a nagy zizi!
A szlovákok ebben kiválóan segitökészek és figyelnek, látnak, kivétel nélkül huzódnak mindenhol. Dugóban, lakott területen kint is bent is.
Na jót sikerült motorozni, végülis nem tátra hanem lengyel határ, duklai hágó második vh emlélmüvek hirtelen ötlettöl
vezérelve határátlépéskor.
Hááát, nem a mienk hanem idős családtagé, de évek óta üresen áll illetve az egyik lányom 1 éve lakik benne, de sajna amúgy sem olyan kicsi, hogy a jelenlegi árak mellett mindössze 150-ért kiadná a tulaj.
Magyar mentalitás. Ha én nem tudok haladni akkor dögöljön meg a szomszéd lova is!