Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet ... újonnan sem drága... de valószínűleg a következő is 1600gt lesz, de ez még változhat, nincs kőbe vésve... de nekem ez most nagyon bejött.... aztán ki tudja, mit hoz a jövő
KTM,BMW európai motorkerékpár európai pilótáknak.Próba nem duma és azonnal jön a válasz.Bugic fórumozó exc mentem tizenéve az yz-ről ültem át éppen.....a különbség óriási volt.Pesti Zoli BBoglár gs 1200 négy órára vittem el de 5 perc sem volt hogy ráérezzek ez az.
hát a kettő közé még egy kis 300-as ktm befér ccm-ben így járt....
nameg baszki,nem olvasta hogy ket henger van majd akkor kobcentire mint a 6 neked.
A duke-ból igen de az szerintem neked túl sportos lenne a testtartás miatt. 1290SA-T-t kellene kipróbálnod :)
annak ehhez semmi köze
Az r a csupasz. Van gt is, az olyasmi fazon mint az 1600 meg van az s.
nem féláron megy az el és nem kell két nagymotor... egy ideig anno megvolt az x11 a bmw mellett, de azután be kellet látnom, hogy felesleges....
megerett az emberiseg a pusztulasra.
Én K1200-essel mentem, köztudott bajos motor de nekem nagyon tetszett, egy baromi kellemes meglepetes volt. A csupasszal, talán R?
Nem veszed meg féláron töle?
ez már az ő baja
full gas-tól hoztam az enyémet, ott kijött a ktm-s srác és látta a potenciált, rögtön felajánlotta, hogy próbáljam ki a nagy ktm-t, de akkor azt mondtam, hogy kösz, de a bmw-t viszem.... annyit mondott csak halkan, ő is azt venné.... ettől még tetszik az 1290 és van belőle gt
Most hogy mondod, oda még spanom is lett idöközben.
Nem hinnem,alig birtam felmaszni ra.
Wallisnál próbálkozam eccer de leráztak. Gs meg a k1600 lwtt volna a kiváncsiság tárgya, a többi nem érdekelt. Most viszont már egy k1300s is érdekelne.
Ezt az arulja par honap mulva se ertem, próbauton nem razott?
Feltetlen kell hozzá bukni egy nagy osszeget?
De még vehetsz.
Egyáltalán nem, full-gas oldalán fent van a procedura amivel tudsz tesztelni.
Nem is vettem tigert.
Na mondjuk a tigert sem a szépsége miatt veszik az emberek
Szerintem ez igaz lehet némely japán motorra is. De kiprobálnék némely bmw-t is, de teszetlni is lehetetlen olyan zárt kaszt
Sok pénzem lenne meg kicsivel több helyem a garázsban, második motornak venmék valami ezres bokorugrót. Vannak vitathatatlan elönyei.
Lelke van, megfogalmazni nem lehet szerintem. Arra jutottunk mind hogy ezek más élményt adnak. A japók nagyon jó motorok de valahogy nem adják azt amiért rá akarok ülni mindig. A részletek, az élmény más.
nekem az 1290 bejövős, de az egyik srác vett egy újat és már árulja is pár hónap után... állítólag qrvára ráz és a kábelezése ennek már nagyon kínai.. eladja... de aztán lehet, hogy csak hiszti