Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

előkukáztam a játékgépesek kontaktját és elküldtem nekik a képeket és a kérdést a resetelésről....
WTF?
A delity cuccai igen stabilak jopar generaciot kiszolgalnak viszont az a gardrob ami a lengyelnel 120e ott inkabb 200,viszont nagyobb.
A divian nem veszes de a siman atcsavarozott korpusz nem a minoseg csinborasszoja.
Ideje avatart cserélned. RIP Roger
csak most láttam ezt a partyt az mtv előtt.... ez jutott eszembe....
http://youtu.be/Ny655aXo1PM
hát egy ember sem volt ott, aki tud beszélni?
akkor mi a jó? az a magyar cégtől amit mi is vettünk szerinted az sem az igazi
van olyan aki olyat is gyárt amihasználható hosszabb távon?
Annyit is adtam érte.
Ilyen TV alá látvány fos, meg bejössz a teraszról oszt rádobod a kocsikulcsot.
Amúgy nincs szekrényünk.
Van pár polc felfúrva könyveknek meg két gardrób, azok meg elnyelik a ruhákat oszt csók.
Egyedül konyhaszekrény van, az viszont csináltatott és vagy 7 éve bizonyít.
Egyik se tul jo,lengyel tomegtermek 16 os butorlapbol.
Erre csak egy bölcsességgel tudok válaszolni, és ez alapot is ad minden bölcselkedésnek: Nem fogadok el tanácsot olyantól, aki nem onnan jön, ahová én tartok.
Ezt kb.huszonpár évesen hallottam, de ezt az egyet próbálom is megtartani.
nekünk használni is kellene de amikor a fiók ilyen 8-10mm farostlapból van az azért nem bizalomgerjesztő
üresen nyiklett-nyaklott a fiók amiket eddig láttam
Ááá, ilyen díszszarokat vettünk mi is, de legalább szép még drága sem volt nyitás után.
Tudod nekem a motor, anyának meg a szép legyen a kégli.
Amit tudnia kell azt fogja bírni pár évig.
vannak ezekben rendes bútorok is?
valami fiókos komód kellene a gyereknek de eddig csak fosokat találtunk
nekem van sok szabadidőm és ilyenkor pörög az agyam( 129es iq-val nehéz nem agyalni )
néha elmélkedek ezen az emberi léten, és mindig arra lyukadok ki hogy ez legjobb esetben is egy vicc....
Már hogy egymással szemben
Nekem.
Mőmax vagy mőbelix.........ezeket mindig keverem, oszt itt meg ráadásul szemben vannak
Zolitól vetted?
Tegnap összeraktam egy elég bonyolult szekrényt ,én a hungarocell térkitöltőn "imádkoztam",azért jobb volt mint a járólapon!
Van egy jóbarátom aki szintén megvilágosodott anno,mondjuk ő rengeteg pénzért
Ő szokott volt filmekből idézni,különösen a sztár vórszból,nekik az állítólag alapmű.
Főleg yodától.
A kedvencem a :"Tedd vagy ne tedd,de soha se próbáld"!!
Amielső hallásra kib@szott frappáns,meg téééényleg vazze,stb.
Amúgy meg az emberek többsége ha szeretne valamit elkezdi,megpróbálja.
Szerintem nagyon kevesen vannak akik úgy indulnak neki valaminek,hogy ááááá,óóóóó,a f@szom
Szóval ....szigorúan szerintem ,az adott jedi tanítás mindössze kiaknázza csodaszép anyanyelvünk hihetetlenül finom kifejezőkészségét.
Amellett nyilván vannak bölcs dolgok,tanítások,intelmek,stb. amiket egy normálisan gondolkodó embernek tudni illik,kell.
De mikor?
Számomra a tapasztalat az ami hozta azokat a dolgokat amiktől talán,mondom talán,nem vagyok rossz ember.(mondjuk ha ártasz a szeretteimnek az égen csinálj házat)!
De ezt pl. 20 évesen pont leszartam!
Vannak keleti bölcsek akik az egész életüket meditálással és elmélkedéssel töltik.
Hurrá!
De nekik mi tapasztalatuk van az úgynevezett normális életről,családról,barátokról,stb.??
Szeretem a családom,barátaim,önzetlenül segítek akinek tudok,de közel sem akarok mindenkit szeretni!!
Baszki eszembe sem jutott pedig van térd sípcsont protim de azért ittunk védőitalt sör & pálesz kombót.
Mondjuk sok más okból sem,de ez valóban elsődleges szempont
Térdvédő volt legalább,az azért sokat hoz a komforton?
Tèrdeltem annyit a tököm lenne szőnyeges hitű.