Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem azért nem lett komoly bajod ettől
macska. Adjak kölcsön?
Én alapvetően szeretem a munkámat. Mondhatnánk hogy a hobbim, de amit utálok az az elcseszett munkarend, a sok ostoba látszat tanfolyam aminek köze nincs a szakmához, csak jogi buzulás, hogy nem engedik szabadon dolgozni, mert a jogi buzulások miatt lassan nem nyúlhatok a berendezésemhez, pedig sokkal jobbat is ki tudnánk hozni belőle ha az ésszerűség többet számítana. Ja és azt is utálom hogy kényelmetlen a pihenőben az ágy
Sok autopalya volt,fater rengeteg arubemutatora jart.A warti utan vett egy A omegat,imadta amilyen batar nagy volt,csak az utolso nagy torest ocsem muvelte,beragott es vett egy ujat,akkor fastra volt,1,6 ost akart de radumaltak az 1,4 re mondvan majdnem ugyanakkora a teljesitmenye.Ja,de 150-160 baszott hangosan visitott mar.
Akkor lett elege mikor 5 evesen rozsdallt a hatso ajto,leadta es jott a gastra kombi,azt meg egyevesen elloptak.
Persze azt nem írtad milyen motor ugye meg köcsögtargonásbèjjemwès...
Nem akarom, hogy a méregtől itt dögöljön meg a garázsban vmi eldugott helyen és utána meg keresgélni kelljen a dogot... meg a kutyának sem örülnek ha vhogy ki hordana a mérget...
Küldj fotót engem èrdekel, köszi!
a boltban teszteld, de amit eddig láttam hihetetlen érzékeny volt
bár pár éve átváltottam méregre, utáltam a sok egeret szállítmányozni a kukába
a rét mellett lakunk 200 méterre aztán ősszel elég nagy tömegben támadják a kukorica tárolót
6 évig jártam melózni vele, én már annak örültem ha 80 felett tudtam menni a sok gyökér 70es köcsög miatt
szóval az hogy mit csinál 140 felett elég irreveláns
amúgy amikor vettük akkor még ment 160al, de akkor már féltem benne mert elég ingatag jószág
most 120nál ilyen, a 7 ezer forintos lengéscsillapítók nem szeretik a gyors menetes sávváltást
Engedd el és irány a hit gyuli.... ott leveszik a valladrol ezt a nagy terhet rögtön és boldog leszel
Lehet egész jól megélne belőle.
http://youtu.be/oVkOmXiiFJ0
Nekem a hagyományos fém van, de erre beruhazok.... köszi
nem semmitmondó, és nem zavar ki mit csinál
az hogy egy ilyen kibaszott bölcs vagyok nagyobb tehet mint ahogy el tudod képzelni
Az f astra szar,a kormany kicsit feloldalt van,nem kozepen,vallban szuk,ey az 1,4 16v nagyon hangos 140 felett.
Kipróbálom a mogyorót, az egyik szalonnát lecsente az egyik fogorol, most egy kis drottal rakotoztem....
ilyesmit nézz: https://www.praktiker.hu/kert/...
van olyan amiben egy kis rácsos kupakot kell rápattintani a csalira az a legjobb
De hidd el értem, csak máshogy látjuk az életet... az hogy tanultam és dolgozom becsülettel, miért is tesz hulyeve? Mi a sok munka es mi a sok pénz? Te teszel egy semmitmondó kijelentést, majd relativizalod... az, hogy engem nem érdekel az x6 de a fastra sem, miért is zavar téged?
mogyorót tegyél a fogóba ez a műanyag sporál rugós nagyon tuti
amúgy a legolcsóbb x6 5 milla 6 milláig van kb 10 db ebből biztos van használható is
szerintem simán meg tudnám venni hitelre ha akarnám 2 milla kp önrész simán van a maradék 4 milla 10 évre 50 ezer alatt van
50 ezer a legrosszabb esetben is havi 50 óra túlóra tehát simán kivitelezhető egy egyszerű co hegesztő szakmunkásnak is de szerintem jelenleg akár egy kőműves segédmunkásnak is amíg ez a csok őrület tart
El kell menni rendőrnek. Szar a fizu, meg a megbecsülés, de legalább villogni tudsz
Nekem meg a garázsba bejött egy eger.... van vkinek vmi tuti modszere? A füstölt szalonnara egyelőre nem jön és a ragasztó sem fogta meg
látom nem érted vagy nem akarod érteni a mondanivalóm
igazándiból nem az x6 a lényeg benne.......
hidd eo az x6 tulajok nem robotolnak 12-16 orat.
Azokat nem latom csak a nagy epuletet a butorlapszabaszat mellett.

Egyenlore rendeztem a raktarat,most nagyobb a rumli.

Meg nem talalom a robogo olajtartalyat es az önindítókapcsolot.
Megnyugodhatsz.... soha nem kell x6-al a gyárban robotolnod 16 órát