Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha évente 1 esés van akkor is egy kormány
aztán egy rendesebb zakó mindig összejön a hegyen elég 2 gyökér olyan kombinációban hogy kivédhetetlen
egy wr-es combi esett akkorát mint a szar annak egy 5 centis fadarabka pont beszorult a villa alatti láncvezetőbe blokkolta a hátsó kereket (szét kellett szedni a vezetőt kogy kiszedjük a fát) az első kerék meg pont egy féloldalas gyökérnél volt aztán elég korrekt mód odabaszta magát
hempergett negyed órát mint az nb1-es focisták mire összeszedte magát
amilyet csap még az is lehet... de ha megint bemerészkedne egy, felkészültem a háborúra.... a ragasztó nem ér semmit, a kis geci simán arrébb rúgta a ragasztós kartont. 9 év alatt ez volt az első, de legközelebb nem állok felkészületlenül
Ehh, hülyeséget írtam, Gordia bútor akart lenni.
Fotelbol a legjobb.
Mán Taki is mondta X éve, hogy "izzadt ki azt az 50 ropit, oszt jó lesz" , de én az a fajta hülye vagyok aki a saját kárán tanul.
Amúgy meg az esések számát akarom csökkenteni
Biztos jo.
sajna a közép árkategóriásak is mind szarok
vagy megveszed a legolcsóbbat aztán borulásonként felteszel másikat vagy ki kell izzadni azt az 50-60 ezret egyszer
nekem a ténérén valami protaper akármi volt, az is kibírt mindent de használtan 25 volt ezelőtt 5-6 éve
de 3 motort is kiszolgált, még az xr4.en kezdte aztán hol a ténérén hol a huskyn volt, de leginkább a ténérén mert a husky ment évente 10 napot, bár azon a gyári tomaselli is elgörbült
Bútor. Lányom ilyen bútort vett.
ez le is darálja?
Hát a következő az lesz, de most mán marad e!
De Renthalt nem veszek többet.
ebből vettem végül.... brutálisan érzékeny és qrva erős....
https://www.praktiker.hu/kert/...
komód itt is van de hozzá tv szekrényke nem
de ahol van tv szekrényke ott meg csak 3 fiókos komód van pl bling vagy mi a rák
twin wall aztán soha többet nem kell cserélni, max ha eladod előtte leveszed
Most pl. nem szarakodok, kormányt cserélek!!

Egyenlőre csak a KTM- en
Az utálatról nem írtam.
Ezzel meg nagyjából mindenki így van, ehhez nem kell yoda, akinek még igen, annak mindegy.............. szerintem.
Az miahalál?
Szia!
Mirjan jónak mondható?
Talan a domino go csalad jo lehet. Vagy a box.
Nem arról szól, hogy mindenkit szeretni kell, vagy utálni.
Próbálkozás meg = szarakodás. Akarsz vmit, megcsinálod, nem szarakodsz.
a buzi csok miatt kb sosem lenne kész
aki ilyeneket csinál annak a jövő év is be van táblázva
aztán inkább az 1 millás konyhabútorokat csinálják mint ilyen "kis cuccokat"
akkora buzi nagy tvje van hogy nagyobb szekrény már kitakarna belőle
úgy tettük a felra fel hogy szemmagasságban legyen a közepe
a komód lehet bármekkora csak a tv szekrény max magasság a 40
Csináltasd meg!
A legtobbje magasabb,nem tacskokra van meretezve,eleve a 4 fiok min 70 centi magas,de inkabb 80.
szegeny csori.
nekem (gyereknek) kelllene 2db 4 fiókos komód és egy színben összeillő tv szekrény ami max 40 magas és nagyjából 130 széles, kb lehetetlen küldetés lesz......