Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom nekem nem jobb.
Engem az zavar mint egy nagy csaladba a legkisebb egyermek. Kimaradok mindenből....
Egy ideig örűl is neki a ferj mebmekkora csocsok. Lesznek egy darabig.
Most ha nem a cigó stróman lopja a közpénzt hanem valaki egyéb mennyivel lesz neked jobb ?
A legtöbb nő terhesen kívánja a szexet a legjobban.
Ne is mondf, a brant egye meg alig kapok levegőt.
Csomó nőek jót tesz a gyerek, olyan alakjuk lesz utána hogy aztakurva na persze van amelyik dagadt lesz
Vedd le azt a kqrva sisakot mert bepállanak a füleid!
Vagy csak remek a pajzsmirigy-működése!
Aszondod?

Mingyá átkutatom a kabát zsebeimet.
y
Hol vag TE csóró hagyjad már, aki itt írogat egy se csóró...
Nekem erről mindig az instant kv jut fejembe.
Akkor én is egy köcsög lennék, így csak egy csoró de tiszta lelkületű.
Tudja a fene
De akkor is tetszik a bula
Egy kollégámnak a felesége 2 gyerek után is eszméletlen jó alakja van! És tömi magát hambival, pizzával, egy percet nem kondizik, csak néha rájön a kocoghatnék.... hmmm jó gének!

Volt exem (hála az égnek )
Mikor szakítottunk kb 55kg volt, rá egy évre pottyantott egy gyereket és rá se ismerek cirka 80kg lehet, akkora kufferel hogy jaaajj neee mááár
Igaz Ő lusta mint a tetű
3 üres faluba nincsen párja!
Es ha csurogna?
Az egesz instat? Kizart.
Amugy anllela sagra mindent visz.
Ez ám a jo hozzá állás!
Engem kurvára zavar a korupció mert nekem kurvára nem csurog semmi lé. Tehát nekem nem mindegy hogy ki lopja szét az országot.
Gyorsan töltsd le az instát
Jók!
Timi se rossz.
Hát beszüntette a classFM rádiot felvásárolta a tv2 es a 24.hu-t. Ott csak azt mondták, írták amire engedélyt kaptak. Persze fideszt köpködésről szó se lehetett. Sok mindent tett ő Orbának első sorban.

Jo jo lehet a film iparban tényleg van munkája de hogy a politikába mi faszt kellett a mikulásnak belefolynia azt nem tudom.
A Kata az egy top csaj még mindig. Szinte már tökéletes
Mennyi ráfordítással?
Ismerek pár patentebb 40-est de ezek többsége nem havi 5000 forintot költ magára
Kata... Timminek csak csöcsös kèpe van fent