Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig az isamurai videón nagyon tutin kijöttek a csíkok, szerintem azok nem 5 évesek voltak.......
mert néztem pár homemade cserét aztán elszakadt nekik is
egyik gyík még egy csavart is elkúrt és lett egy alaplap hibás ájfónja
aki lusta egy mágneslap fölé tett papírra ra lerajzolni mi hol van az meg is érdemli.... mert ezek olyan hangyafasz csavarok hogy kb nem is látni melyik mekkora, én meg sem birom fogni őket csak csipesszel
Ezek ilyenek,a sziamiau is hajlott,de nem ennyire.
Egy motorozással egybekötött adományozás, gyűjtés célravezetőbb lenne.
Szerintem.
Szoktunk járni a baráti társasággal ilyen "találkozókra"'
Adományoztunk, gyűjtöttünk már motorbalesetben lebénult lány rehabilitációjára, kutyamenhelynek eledelekre, daganatos kisfiú kezelésére.
A helyszínen átadásra került a gyűjtött összeg közvetlen a családnak, menhelynek.
Ez a tiszta munka.
Gondolom így könnyebben, nagyobb bizalommal adnak az emberek, mint egy számlaszámra.
Köztük én is.
az 5s akku nem jött ki stresszmentesen
azok a buzi csíkok mindig elszakadnak, hiába melegítettem
Az a jó, hogy józanul is tudok hülye lenni, hat meg ha iszom
csak ha akarok....
Nem kell ragozni,objektivebb vagy a bbc-nel is.
Az hogy megy a poenkodas, az csak vicc.... de komoly is tudok lenni, csak politikában ritkán akarok.... pláne fórumon
Nincs ellene igazi érv a többi meg mind bohóc
Értem........
Nem olyan nehéz csak kicsit távolabbról kell nézni
Ja tudom................objektivitás...................
Nem is értem.... mondjuk sok ner köcsögöt is kiosztott már.... de libsit meg szocit is... én bírom
Engem csak az objektív dolgok érdekelnek....és tarlos többet tett mint az összes többi és érdekes vhogy nem akar lopni
De,de,de vesznie kell mert csak..............
Amúgy ahogy látom a többiek is gazdagon a sajátjaikat támogatják még kicsiben is mint a momentum.
Nem isértem hol itt a baj....................vagy az hogy kimaradtak..............
Tarlóssal sztem nincs gond... Bp-ért persze felveszi a neccharisnyat, de érdekes, hogy ő vhogy nem viszi haza az állami milliárdokat... nem egy ner tolvaj
Addigis míg dől a renccer guruljunk.

http://youtu.be/rx3R3faHwzg
Pedig minden fronton dafke ellenállást és tagadást kell kifejezni,a halárus szittől az sm-en át mindenhol.
Még a hősök terén is sorban 10-esével kell megszámolni a tüntetőket hogy meglegyen a 100+olivér.
Tarlós nem rossz gyerek... qrvara nem érdekel ki fog Bp-en bohóckodni
a tarlós.
aKKOR HAJRÁ PUZSÉR,VAGY KARIGERI,MINDEGYCSAK VESSZEN
Nem olyan nagy a belváros.... lehet sétálni nyugodtan
Neccharisnya,narancsszin.
A rezsimdollarnak sincs szaga.
De meg a puzser nyerhet es kanan lesz,csak szteppelhetsz a belvarosban gyalog.
Abban is igen jó kis cucc az.
Nekem van 18-as az tényleg ritkábban kell.