Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az autó és a motor is az OMV-t szereti a legjobban.
De ott is szoktam tankolni ahol éppen kifogyna
Mire szeretnél érvet? Arra hogy a Földembereinek nem tetszett a win? Erre nem kell érv, ez egy tény.
Hmmmm. Nagyon bölcs vagy. Csak sok hülyeséget beszélsz meggyöződésből. Ugy van, ahogy Zoli irta, minden battáról származik, és azt töltik battán és T.újvárosban. A shell saját adalékát kapja rögtön töltéskor egy külön tartályba, a többi autó ugyanazon a hídon tölt és viszi a molos meg a klacska meg az összes maszek autó. Az ÖMV-nek van még asszem saját adaléka.
Én is ezt mondom. Nincs érved.
Meg nem vettem észre... sőt...
Mindkettő szar. Meg az iPhone-is.
Nekem tárcsázós van. Soha nem kell tölteni, csak hosszú a spulni és nem ér el messzire
Nem tudtad hogy az szar ?
érdekes... ráadásul én szinte csak mol premium üzemanyaggal járok... köszi
Ez ugyanaz, mint az ugyanilyen szinü partner kártya? Az is ad kedvezményt, csak lehet nem ennyit.
Hát ez elég szar próbálkozás... nem is a telefonra ment a válasz.
Andrid jo,winphone szar.
Hát ez elég szar érvelés egy telefon ellen
Kész a nyári felnim.
Jók voltak, kár értük.
Te bonyolítod kicsit.
Akit érdekel, eljön, adakozik, azzal amivel akar, akit nem érdekel nem jön, nem adakozik.
Röviden ennyi.
Mit kell ezen érteni????
Keress egy puncit mert nagyon feszült vagy.
Mondjuk ugy fura hogy az orszak 80% aban a mol százzalombattai finomitojabol jon a nyal.A schwechatibol max nyugat magyarországi kutakhoz.
Bar azt se ertem hogy a fenebe tud valski kulonbseget tenni benzinrk kozt labor nelkul.
Mi lenne veled ha egy szép nő próbálna befolyásolni...
Hogyan állapítottad meg hogy szar? Tesztelted?! Cikket is írtál már ?!
Erről nem akarok vitát nyitni. Mindenki ott tankol ahol akar (vagy ki fogy...). Csak beírtam.
Mert ha csinál egy alapítványt akkor az lesz a bajod.
Vagyis simán annyi a gondod mint mindig hogy létezik
Nem az üzletet kezelték szarul, egyszerűen nem kellett jóformán senkinek mert csúnya volt és az emberek döntöttek hogy nekik nem tetszik. Ennyi. Azért mert neked meg a pink szerelmednek tetszett, ti vagytok a nagyon nagyon nagyon kevésből 2.
Igen, csak a MOL-nál elég szar a benzin. De néha én is tankolok ott is, és van, alapvetően jó dolog.
Hát ha nem érted akkor nem érted