Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem fustol amikor inditom,feheren,bemelegszik es nem csinalja.ra kene nezni a szelephezagra,kocsog s4 es orvenykamras.Olya oldschool zorgos dizel.
én 2001-től voltam ott 2012ig de nem volt tanker a szabadkikötőben, mellette a molban lehet
amúgy még mindig azt állítom az alap leves ugyanaz nincs csoda a desztillációban
A köcsög honda 98-ast kapott es egy hetig szelloztettem mer nemindult,a szurke meg a 3 honapos mittomenmilyen 95-ossel pocroff.
mert vhogy a magyarországon kapható normál dízel nem tudja azt, amit kellene.... vhogy el kell keserítselek titeket, egyik dízelem sem füstöl...
nem tudom mire gondolsz. Ez magán személyek által elérhető kártya és nem kapcsolódik bankkártyához.

anno volt a greencard 10 megjelölhető kúttal, majd lett ugyanez mindegyik kútnál. viszont tavaly novemberben megszűnt. mit linkeltem működik, kb 25 nap alatt készül el akártya és a mol küldi ki...

hogy bankkártyákhoz mik vannak társítva az nem tudom...
neki van az egyetlen nem füstölő dízel autója a világon
amikor a szállítmányozási cég ahol dolgoztam a telephelyi üzemanyag ellátásra az OMV-vel kötött szerződést (kamionos cég) akkor az ONV azt vállalta, hogy a szállítások 80 %-a osztrák üzemanyag. Hajón hozzák Ausztriából a szabadkikötőig és ott rakják át tartálykocsiba. De nem az egész országot látják el onnan...

kivéve alacsony vízállásnál...

azóta nem tudom hogy van...
Lónak a véreres f@szat.
avval kevésbé füstöl
De hogy miaf...nak a premium.
Azt hiszem én normálisan válaszoltam neked, erre elkezdesz személyeskedni.
Válaszolok valamire és jössz hogy nem az volt a téma, mikor mondom, hogy dönts akkor, jössz hogy terelek.

Azt hiszem igazad van. Te győztél
havernak volt vindóz telefonja elég katyvasz volt az android után
mondjuk azokat a buzi csempéket nem tudom elviselni, totál bénaság szerintem
még az ájfón se olyan bizarr az android után
az androidnak egy nagy hibája van minden fos program mehet a marketba bármi
aztán az idióta felhasználó feltesz minden szart és persze hogy fos a telefonja
de már elmúlt valentin nap, én meg azóta is csak szerel(m)ek...
Én szinte csak a 16 ker MOL kútnál tankolom az autókat... csak prémium dízelt, kifogástalan. A motort is töltöm 100-as benzinnel, külföldön is csak 98+ vagy 100-ast kap...
Probald ki.
Pedig mehetnél arra is egyet.
Vettél villanymotort?
Hát te nagyon próbálsz terelni. Két szálon ment a beszélgetés. Elhiszem hogy meghaladta a képességeidet ez.
Splitig nekem sem fogyott - mert még soha nem jártam ott.
Most döntsd el már hogy az adománygyűjtés, vagy a teló a téma.
Nem az volt a téma hogy neked tetszik e.
Meg különben is ne mond már meg hogy nekem mi tetszett.
Simán itt van a kezemben és szerelhetőbb, gördülékenyebben megy, jobban össze van hangolva a kezelése.
A Lumia Win-el jó volt, csak mire kezdett volna terjedni rájöttek hogy nem éri meg és felszámolták.
Simán későn léptek be a piacra és túl sokba került volna felküzdeni magukat.
De te még ebbe is bele tudod keverni a csajszit, mondom én szerelmes vagy te
Az semmi,egyszer split-ig egy deci benya se fogyott.
pesten a szabadkikötőnél én még osztrák rendszámú omv tankert is láttam elég sűrűn, de ezen kívül minden cég kocsija megfordult ott
biztos vagyok benne hogy az alap leves mindegyiknél egyforma, ehhez kérhetik mennyi % alkoholt keverjenek
ha ez megvan mehet bele a saját adalékuk már ha van ilyen
Nekem is, mert nem kap mást! (Ez van a közvetlen szomszédomban - a motor tankja meg jó nagy, egy egész napos hazai túrát simán kibír tankolás nélkül).
Amugy olyan botkezu vagyok hogy fel europat bejartam de azon kivul hogy az olasz bűndrága mast nem vettem eszre.
Amugy inkabb madaras ontankolo.Sose dragul,mindig 10000 a vege.
Egyébként, én nem tankolok prémiumot, de amikor a molnak változtak az elnevezései, nyáron valamikor. A szaga megváltozott szerintem, vagy csak akkor fogyott ki a pudvás benzin a tartályból és jött a friss
Olyan szaga volt mint régen, aztán lehet csak beképzeltem