Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nincs ilyen gond.
Persze hozzád csak a konkurens lejáratás a jut el, de ismerek elég Teslást és látom mennyire nincs így. Sőt a Tesla hozzáállása az eladás utáni szupporthoz földbe döngöli az összes sóher, német autógyárat.
https://villanyautosok.hu/2018...

Egyébként engem is a bécsi szerviz tart vissza, de már megy a pletyka hogy lesz budapesti Tesla bolt.
Így mire cserélni kell a kocsimat talán ez sem lesz akadály.
a 150e ft-s robogómmal....
nézegetem a hybrideket is... ami még nagyon tetszik, a ford mondeo, de ugye az nem zöld rendszámos... ha az lenne, már csengetném is a 10-est holnap... amúgy az új prius is bejön, de csak a nagy középkijelzős de hát még ott van, hogy ki kell várnom mi lesz most a meló piacon... nem baj, idő van, autóim is, úgyhogy most nem kapkodom... amúgy is hamarosan jön a jó idő és robogózom melóba...
vicces hogy egy 15 millás autón a metálfény felára 150 ezer
egy 3-4 millás akármi máson ezt még el tudom képzelni....
ha várok 2-3 évet a feléért megkapom
Na majd térjünk vissza erre ha már használod egy ideje a villanyt
Mondjuk erről a KIA-ról nincs infóm.
Nincs egy ilyen sem a villanyautósok között, de ami van azok elég jók villanyban.
Szerintem a felibol kapnal egy jo metrokocsit a 3 as vonalrol.
a "jó" és a "tesla" eléggé nem vágnak egybe ma már... egyre több a minőségi hiba, ráadásul csak bécsben szervizelik és a legminimálisabb hiba vagy sérülés is sok milliós tétel, úgyhogy nem érdekel
imádom a dízelt... amíg én élek, itt mindig lesz dízel, az biztos.... már várom, hogy essen az áruk, hátha olcsóbb lesz a g class de nem akar, sőt németben egyre több új euro6 dízel fogy... a rohadékok....
Mondjuk nem azért de ennyiért kapnál egy jó Tesla Model S-t is.

2 hetet adok, és villanyautóval neked is sokkal büdösebbek lesznek a dieselek
Nekem Lukoilnál volt ilyen kalandom. Az MZ!!! nem akart menni, pedig az szó szerint bármivel elmegy.
Rátankoltam a következő OMW-nél pár litert, és az feljavította annyira hogy duzzogva, de hazavitt.
Szerintem vagy túl sok etanolt kevertek bele, vagy gázolajjal szennyeződött.

De ha épp nem valami pancsolt benzin jut, akkor én sem tudok különbséget tenni a benzinek között....a Honda mindig jól megy, az MZ meg mindig szarul

Még a 120-as Skodám volt érzékeny a benzinre. Jó benzinből simán annyival kevesebbet fogyasztott hogy olcsóbbra jött ki azt tankolni, mint a sima benzint.
nekem az alap android van plusz mellé egy elfogadható launcher(ebből van rengeteg mindenki megtalálja mi tetszik)
aztán jöhet bármi frissítés marad a kinézet
bár mostanában ha megyek valahová inkább az ájfón jön, 3-4 napokat kibír napi 5-10 perc nettel meg ugyanennyi viber használattal
ellemben itthon a sziamiau-t használom, ha lusta vagyok laptopot nyomni
Az én 1.9tdi-m is kobban indul az omw-sel mint a többivel (mol,shel)
Tudja a fene.
dehogynem.... bár most úgy érzem, kezdek nőiesedni.... nagyon megtetszett az egyik zöld rendszámos hybrid...
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/kia/optima/kia_optima_sw_2_0_phev_automata_plusz_techno_plusz_bor_plusz_napteto_tobb_szin-13812625
én jártam úgy sok-sok éve hogy negyed tankra löktem egy másik negyedet
aztán a 2 féle benzin összeveszett és teli lett minden lerakódással a zsiguli üzemanyag rendszerében
de olyan mértékben hogy tankot ki kellett mosni, vezetéket átfújni átmosni, ac-karbi kitakarít
és aki ott tankolt mindig ahol a "kicsapós" cucc volt annak meg hibátlan volt a kocsi
Izzítógyertyák jók mind ?
akkor lehet hogy máskép került oda (vonaton?). De nem emlékszem a részletekre. De mindenesetre tapasztalat volt, hogy hidegben jobban indultak a kamionok...... ez 2012-2014 között (vagy 2013-2014 közöt) volt.
még a hiace is csak egyetlen pici korom pamacsot nyomott az első hideg indításnál, pedig abba se részecskeszűrő, se semmi... viszont annál az kis pamacsnál láttam a koromrészecskéket a kövön
Én is WP-s voltam vagy 6 évig, bő egy éve váltottam Androidra. A normál verziót nagyon rühellem, a Xiaomi-féle MIUI az viszont bejött.
Szégyelld magad! Az ma már nem menő....
Ez ízlés és szokás kérdése.
Nekem az android volt katyvasz. Már kb. megszoktam. Csempék is kezelhetőbbek voltak mint az ikonok amit spontán átrendez néha frissítés után.
Android mint rendszer nem szar, csak rámarkolok és 3 funkció előugrik és még egy konferencia hívást is intéz.
A prediktív szövegbevitel is agyrém.
A memória kezelése is jobb volt a WP-nek, ezért nem lassult be.
Ha tovább viszik akkor pedig nagy húzás lett volna hogy ugyan az a win10 fut a telón mint a PC-n.
Ezzel tarolhattak volna, ehelyett most azon gondolkodok hogy a PC-n is inkább Linuxra váltok.
kettő
ma már sztem nem nagyon trükköznek az üzemanyaggal, de régen sikerült az egyik benzines autómba olyan benyát tankolni egy bp-i shell kútnál, hogy alig értem haza... le kellett engedni az egész tankot...