Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az az audi pont a penzesnek jo amennyit kolteni kell ra.
ebből mennyi az új és mennyi a külföldi használt?
az meg, statisztikailag... tehát, ha én 10e-t költök egy nap az 5 évvel ezelőtti 5e-hez képest, a szomszédom meg 2000-t, uúgy mint 5 éve, akkor statisztikailag ő is qrva sokat költött...
Ebbe beletartozik az M1 en konvolyszam behozott 5-10 ev koztotti hasznalt cucc nemcsak az uj.A 3-as bmw ugy fogy mint a cukor.
Ebbe beletartozik az M1 en konvolyszam behozott 5-10 ev koztotti hasznalt cucc nemcsak az uj.A 3-as bmw ugy fogy mint a cukor.
tedd hozzá hogy ingyen ájfónnal, hiszen pénzt nem adtam érte, ráadásul hibás is mert valamiért nem megy pannon kártyával
az astra helyett nem nézek kocsit hanem a corsa helyett, és egy 600 ezeres 16 éves lom a4ről van szó 400 ezer kilométer futással
szerintem egyik sem a bőség jelképe

amúgy én nem panaszkodom mert elvagyok mint ponty a tóban( bár egy melóhely már tényleg jó lenne) hanem általánosságban amit látok a pórnép között
Ja. És nem is magyar. Cigány.
jarj busszal. Vagy szerezz gator lakast.Hetvegen eleg hazamenni.
Pedig rengeteg uj auto van az utakon. Lassan az R is kifogy. Anno volt egy müsor amiben épp azt elemezték, melyik betü meddig tartott, összefüggésben a gazdasági helyzetekkel és jóléttel. Az N másfélévig se tartott. Az R se fog. Az M volt azthiszem amit adtak vagy 3 évig.
kb 60km távra van tőlünk az a gátőri állás az oda-vissza 120 km 12 liter gáz ami szűk 3000ft
az 20 napra 60ezer ebből támogat az állam 36ezret így mondjuk 25 ezer a bejárás
a minimálbér nettó 100ezer felé van ebből levonom a 25 ezret marad 75ezer
75 ezerért akkor se mennék oda ha csak netezni kellene napi 8 órában, hiszen az összes csekkem meg a többi szarság 80 ezer havonta
és akkor még nem is ettem.....és a család se, mondjuk ez nem is érdekel annyira
Na megint egy clam klon kamureg.
Az utobbi 5 evben lenyegesen megnott a fogyasztas.Teny.
Szánalmasak vagytok magyarok!
Na igen,te is iphone-al szalatgalsz meg audites bmw-t nezel a fastra helyett.
armageddon nincs és tényszerűen magas a szegénység... eddig is ez volt, nem is változott, tehát ez nem újdonság... armageddon meg nem is volt, nem is lesz, mindegy melyik balfasz, mit mond... erről a nagy magyar politikáról meg csak ez jut eszembe... élén a zokniházyékkal...
http://youtu.be/cxRW4-DriOU
nem tudom máshol mi a helyzet, de az biztos hogy itt kiskőrös környékén egyre szarabb minden, úgy hogy itt van pár cég ahol elég sokan dolgoznak, szerintem a környékben nincs is másik ilyen település ahol ennyi munkalehetőség van
most a csok miatt kicsit megindult a társasház építés, az építőipar jobban megy mint általában, de azért egy kőműves se vesz még részletre sem új autót.......
az hogy te látsz egy csomó 6-8 éves autót az még nem a gazdagság, 8 évesen egy felsőbb kategóriás kocsi még negyedét se éri az új árának 120 havi részletre már sokan meg tudják venni........
Nem rendszer,leszarom a rendszert.Csak tenyszeruen nem igaz hogy itt melyszegenyseg,ehhalal es armagaddon van.
Jo tudom,ini nem talal munkat.
Pedig keresnek gátőrt.
én tegnap voltam először aldiban, eddig még ez az üzlet kimaradt, pont útba esett aztán bementünk az asszonnyal mert egyedül én se megyek sehová sem
itt helyben van olyan bolt ahol általános iskolás korom óta nem voltam....2-3 évente néha bevisz a kényszer egyik-másikba
a kiskőrösi teszkó az általam favorizált bolt, oda bejárok többször is ha hugyálni kell
tegnap el kellett mennem szentesre, aztán az asszony valami citromos ásványvizet hozott az útra, azt meg utálom, így kellett valami egyéb innivaló
amúgy vicces de pl debrecenben már többször voltam az elmúlt 2 évben boltba mint bárhol máshol
Jah,es nagy a szegenyseg annyit lazadnak az emberek hogy a hosok teren 91 ember meg oliver lazad.
Es a ligetvedok.

http://youtu.be/EnzflcjsPXE
én nem vízionáltam és nem is vizionálok ilyet.... rámaggathatod, de ettől még ez hülyeség... nekem nem tett jót egyik rendszer sem, úgyhogy mindenki bekaphatja...
Az hogy te mindenaron az Apokalipszist es dogveszt vizionalsz meg nincs ugy.
én meg nem járok vásárolni... tegnap a bnőm mondta, hogy átmehetünk a lidl-be, ha akarok.... megkérdeztem füvezett-e, mert én kimaradtam...
De lett volna töltő. Ezt még a csávó is mondja, de csak azért sem töltött. Ennek semmi értelme.

Ha azt csinálja hogy megy ahogy tud, és tölt amikor kell, a benzinmotort meg csak ott indítja be amikor lemerülne az akku (120-at megy aggregátorról is)
Ehelyett végigzavarta 10literes fogyasztással a szerencsétlen kocsit. Szerintem 20 év alatt nem megy a REX ennyit ezekben mint ez alatt az egy út alatt.
tegnap én is voltam az aldiban vettem egy zsugor bubis vizet, és akik előttem voltak mindegyiknek elfért a kezében amit vett
szóval az hogy mennyien állnak a parkolóban szerintem kb semmit sem jelent
a horvát part már jobb összehasonlítási alap, most gyors megnéztem egy hetet önellátással 1 embernek már ki lehet hozni 50-60 ezerből+kaja
a gagyi melós is megkap kb 120ezeret kézbe bárhol szerintem ebből évente egy hetet össze lehet spórolni.....
szerintem a sielés se sokkal lehet drágább de azt már lusta voltam megnézni