Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyatéki tárgyalás megvolt?
Elvileg fele a mamáé, 16,67 % jut mindegyik gyerekre. Ajándékozási szerződéssel elvileg egyenes ági rokon átruházható a tulajdonjog.
No kérdés.
Rendezni szeretném az utánfutómat.
Öröklés útján került hozzám.Sajna még fater nevén van.Lejárt műszakival.Ujra kéne műszakizni.
Elvileg ember aki ilyet intéz mondta hogy olyan adásvételi kell ahol két eladó van spec én meg a hugom eladjuk anyukámnak ő meg egy másikkal az öcsémnek így ki van lőve az összes örökös.Egy kb 100e vagy alatti érték ez a bizgere.
Van ilyen adásvételi?Lehet egyáltalán ilyen adásvételit írni?Elfogadják?
egyáltalán hogy a gecibe van olyan sok lerakódás amit valamivel fel kell szedetni?
sógor a legolcsóbb teszkós olajjal járt a vectrával, megvolt neki valami 10 évig vagy több, 2x cseréltünk olajat benne, igaz nem sokat ment
de nem volt abba semmi lerakódás mert egyszer ki kellett cserélni a szelepfedél tömítést aztán lehetett látni milyen belül
Mindig megdöbbent, hogy miért ragaszkodik ennyire valaki egy műszaki tév-rögeszméhez, ha nem hasznos, sőt még káros is, sőt még azt sem tudja, hogy mit akar megjavítani a javításra alkalmatlan módon...
Reggel van! Felkelt a nap!
Van a kretének egy meglepően nagy csoportja a neten, akik szerint a fékolajjal kell két olajcsere között megjáratni a motort, hogy kitisztuljon.
Csávónak a YT videóban elég sokan elmondták hogy ez miért marhaság, ezeket mind kitörölte, és csak a hülyeséget helyeslőket hagyta benne.
Legszebb az egészben, hogy azért akarta "kitisztítani" a motort, mert csörgött a hidrotőke...aztán kiderült hogy nem is hidrotőkés a motor, hanem lemezes a szelephézag állítás
Aztán kiderült hogy a dugattyú kalimpál a szarrá kopott motorba, de állítja hogy határozottan tisztább lett tőle a motor, és csendesebb is
Én javasoltam még neki a fűrészport, mert az sokkal hatásosabb
Ha "véletlenül" belekerülne
Ne mond,hogy te még nem jártál így!
Nem vagyok képbe. Mi történik itt? Fékfolyadék az olajba?
Ezert tett bele 10% fekfolyadekot az olaj menyisegehez kepest hogy legyen kenes is.
csak is a honda, mert az a legfaszább
ki nyert?
Meg nem is lófsz , hogy elkapkodjuk! Csak szépen komótosan!
Ahhh,a vezérgep nem gyorsvonat.
Gyalog megy....
" Irány a Tátra,1 hét alatt odaérek " Annyi könyvtár van útközben??
Irány a tátra,1 hét alatt odaérek addigra elolvad.
Túrázgatunk, túrázgatunk?

https://index.hu/mindekozben/p...
Fene tudja, tudtommal az euro3 már szabályozott katalizátort ír elő így a karbisok alapból kiestek.
uNCSI AMI ITT MEGY...
Állami beszállító.
Akkor a Keeway hogyan árulhatta még 3-4 éve is karburátorral a sz@rjait?
Az euro3 alatti normát tud (max. euro2) amit újonnan 2007 óta nem helyeznek forgalomba.
Az Euro4-et? Ki van csukva. Már - az itthon is forgalmazott - Keeway is kénytelen injektort és szabályozott katalizátort használni.